Czy jest bezpiecznie na gminnej budowie? - pyta czytelnik

  • 19.05.2020, 18:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy jest bezpiecznie na gminnej budowie? - pyta czytelnik
Byłem dziś na budowie hali gimnastycznej i normalnie włos na głowie się jeży! Ludzie po budowie chodzą bez kasków, kierownik ubrany niczym właściciel hotelu. A do tego ogrodzenia brak, więc każdy może wejść, czy dziecko wbiec, psa się nie upilnuje by tam nie wszedł. Według mnie jest to klasyczne stwarzanie niebezpieczeństwa dla osób trzecich. Czy nadzór budowlany przymyka tu oko czy jak? - pyta czytelnik i przesyła zdjęcia. Publikujemy kilka z nich.

Brak ogrodzenia obserwujemy od dłuższego czasu. Nie trzeba się znać na zasadach BHP by widzieć, że coś tu jest nie tak! Ale to przecież inwestycja gminna...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Termin ugadamy od nowa
Termin ugadamy od nowa 20.05.2020, 12:21
Zdążą do dziewiętnastego …… czerwca, a może grudnia.
ja
ja 21.05.2020, 10:40
brawo nareszcie wraca hala.a myślałem ,że smerfy (marudy) przysnęły
sfiksowany kalendarz
sfiksowany kalendarz 20.05.2020, 12:59
Którego roku :)))))))))))))
AA POzdrawia Andzeja Sz.
AA POzdrawia Andzeja Sz. 20.05.2020, 09:08
To jak zwykle zatroskany czytelnik Andrzej Sz. Ze strażaka amatora , zrobił się BHP- owcem amatorem .
Gryfiniak
Gryfiniak 20.05.2020, 05:53
Prawda ryja drą chodzą jak na spacerku ajakie słowa słychać!!!!Uszy więdną!!!
uśmiechnięta
uśmiechnięta 20.05.2020, 00:01
Wycieczka szkolna idzie na budowę. Pani poucza dzieci: "Drogie dzieci
proszę założyć kaski, bo na budowie zdarzają się wypadki. Rok temu był
tutaj pewien chłopiec i nie miał kasku. Cegła spadła mu na głowę i
zginął, natomiast dziewczynka, która miała kask i też oberwała cegłą,
tylko się uśmiechnęła."
Jasio odpowiada Pani: "Proszę pani, ja znam tę dziewczynkę, ona do tej
pory chodzi w KASKU i się nawet trochę głupio uśmiecha."
szpachel
szpachel 19.05.2020, 22:13
Jeśli dzisiaj miało być otwarcie to zlikwidowali wszelkie ogrodzenia druciane.
Miałem nie hejcić, ale
Miałem nie hejcić, ale 19.05.2020, 21:25
Społeczniku zakichany zainteresuj się porządkiem w swoim interesie, a nie się przypier.alasz do ciężko harujacych ludzi. Dzień bez donosu, dzień stracony?
Leonid
Leonid 19.05.2020, 20:41
Bardzo ładnie trójka z plusem
Mamy maly poślizg ... 5 lat
Mamy maly poślizg ... 5 lat 19.05.2020, 20:10
19 maja miało być otwarcie po raz kolejny.
kłamstwo
kłamstwo 19.05.2020, 20:13
Przeciez dzisiaj miało być otwarcie. PAnie Sawaryn co jest do k*** nyndzy!
HMS
HMS 19.05.2020, 20:05
Ruskie państwo, ruskie miasto!!! I sami ruscy katole mieszkają!!!
z Niepodległości
z Niepodległości 19.05.2020, 19:36
Tam od tygodni nie ma juz ogrodzenia.
bambino
bambino 19.05.2020, 20:14
Zgłosić na policję to będa musieli chodzić jak w zegarku!
parasol
parasol 19.05.2020, 19:06
Mają parasol ochronny!
G 5
G 5 19.05.2020, 20:11
Muler go trzyma …. . Przecież to ugadana inwestycja.
Mirek
Mirek 19.05.2020, 20:16
Co to znaczy "ugadana inwestycja"?
Urzędnik
Urzędnik 20.05.2020, 12:23
Spytaj Milera
MMM
MMM 19.05.2020, 18:55
To już prace wykończeniowe to po co kaski?
bhp
bhp 19.05.2020, 19:05
Wykończeniowe żeby kogoś wykończyć? Przecież rusztowanie jeszcze stoi!
Konserwator
Konserwator 19.05.2020, 20:13
Bo się nam kawały odpadają jak w urzędzie
behapowiec