Pogrzeb księdza Andrzeja Kamińskiego

  • 04.06.2020, 14:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogrzeb księdza Andrzeja Kamińskiego
-Podziękujmy Mu za poświęcone małżeństwa, udzielone sakramenty pokuty, za udział w odpustach. W duchu miłosierdzia podziękujmy Mu za dobro, które sprawiał - mówił ksiądz biskup pomocniczy archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej Henryk Wejman, który odprawił w czwartek 4 czerwca 2020 r. w Gryfinie mszę św. pogrzebową. Pożegnaliśmy dzisiaj księdza Andrzeja Kamińskiego.

Ten związany z Gryfinem duchowny zmarł 31 maja br.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godz. 10.30 Liturgią Godzin za zmarłych w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie.

O godz. 11:00 rozpoczęła się msza święta pogrzebowa.

Po liturgii, uroczystości pogrzebowe miały miejsce przy grobie rodzinnym na cmentarzu w Gryfinie.

Relacja z pogrzebu wkrótce...

Aktualizacja (5 czerwca 2020). Więcej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36894,ksiadz-andrzej-kaminski-spoczal-na-cmentarzu-w-gryfinie-wideo

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BA
BA 04.06.2020, 19:56
Księża się postarali bo ich bardzo duzo zjechało. No i biskup był!
Kazik
Kazik 04.06.2020, 17:55
Z każdego pogrzebu w powiecie jest relacja na igryfino czy to po prostu kolejny dowód na to że twój ból jest lepszy niż mój?
do Kazika
do Kazika 04.06.2020, 19:55
Umrzyj a się przekonasz!
XXL
XXL 04.06.2020, 19:28
Kazik mówił Ci ktoś że jesteś Dzban jakich mało ?
Riki
Riki 04.06.2020, 17:02
Młodo zmarł, stanowczo za młodo.
Ccc
Ccc 04.06.2020, 16:39
Przykre wydarzenie, jednak zal do calej sytuacji, poniewaz dzieci nie noga wspolnie przezyc uroczyscie komunii ale pogrzeb z udziałem tylu ksiezy tylu ludzi jest mozliwy. Prosze o wytłumaczenie dlaczego kosciol nie moze teraz zaproponowax rodzicom komunii w wiekszym gronie.
mama
mama 04.06.2020, 18:16
Czy to nadal jest tak niezrozumiałe, że nikt nie chce nararzać dzieci.
My swoich nie puszczamy.Więc po co to pytanie.Nie chcemy tłumów w kościele.
Ghjhh
Ghjhh 04.06.2020, 21:04
Ale przeciez osoby z zewnątrz moga przyjsc do kosciola w momencie gdy twoje dziecko bedzie mialo komunie wiec prosze o info kto zagwarantuje ze te osoby akurat nie maja covid. Jakie to jest bezpieczne
z innej parafii
z innej parafii 04.06.2020, 18:48
mama ma rację. U nas w parafii też księżą chcą alke rodzice tylko chcą grupami. Będzie w lipcu.
uczestnik
uczestnik 04.06.2020, 16:03
Bardzo dużo księzy było. bardzo!
mieszkaniec
mieszkaniec 04.06.2020, 16:16
I duzo ludzi było!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.06.2020, 15:56
A czy nie obowiązuje odstęp 1,5m bo widzę że tak wszyscy na kupie siedzą.
sauron
sauron 04.06.2020, 16:15
spytaj sie Trzaskowskiego i LGBT
obywatel
obywatel 04.06.2020, 17:01
sauron pisowski trollu przestań dzielić i lżyc Polaków. Od wieków jestesmy krajem tolrencyjnym. To dziś obejmuje także LGBT.
do ścierwa saurona
do ścierwa saurona 04.06.2020, 16:53
pisowski zboczeńcu - tobie nawet ten temat się kojarzy? Wstyd, chamie! Nawet nie masz szacunku do pogrzebu!
Knagulec
Knagulec 04.06.2020, 17:34
Co sie tu dzieje podczas mojej nieobecności przegumować kogoś
Ateusz
Ateusz 04.06.2020, 16:35
Prowokujesz. Myślisz, że to dobry moment ? Dobra okazja ? Ja tak nie uważam.
Zofia
Zofia 04.06.2020, 15:26
Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie.

Pozostałe