Pomóżmy rodzinie z Czepina. W ich dom wbiło się auto

  • 15.06.2020, 22:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pomóżmy rodzinie z Czepina. W ich dom wbiło się auto Zdjęcie pochodzi z portalu pomagam.pl
-W imieniu rodziny chciałbym prosić o Państwa pomoc. Rozpędzone BMW pędziło z prędkością 220km/h taranując po drodze płoty, ogrodzenia i kończąc swoją drogę na budynku jednorodzinnym. Do wymiany jest ściana nośna budynku oraz dwie ściany poprzeczne, część centralnego ogrzewania oraz instalacja elektryczna - mówi Mariusz Siupa, organizator zbiórki na portalu pomagam.pl .
Ze względu na postawione zarzuty sprawcy oraz działania firm ubezpieczeniowych zmuszeni jesteśmy prosić o Państwa pomoc w odbudowie budynku. Każda wpłata zostanie przez nas doceniona,
 
Rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej i nie stać jej na pokrycie kosztów odbudowy.
 
Cel zbiórki na portalu pomagam.pl - to 30 tys. zł. Liczy się kada złotówka:
 
 
Więcej informacji na temat wypadku można przeczytać tutaj:
oraz
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolega
Kolega 25.06.2020, 03:00
Dexter powinien placic za wszystko,glupi debil niech placi
NN
NN 19.06.2020, 09:05
Czego Wy im zazdrościcie? Że nikt z Nich nie zgniął w tym wypadku? Że nie opłakują śmierci bliskiej osoby? Zachęcam do refleksji.
lekko wstrząśnięty ale nie zmieszany
lekko wstrząśnięty ale nie zmieszany 19.06.2020, 09:21
Zazdrościć głupoty? Oszalałeś?
Madzia
Madzia 19.06.2020, 08:05
Skoro kometujecie o porządek to idźcie i go zróbcie. . Im najwidoczniej nie po drodze z tym wiec po co te komentarze? Ale no tak lepiej podac nick niż imie by później gównoburza nie wybuchła ... jesteś wszyscy siebie wraci na tej je*anej wiosce.co drugi to gorszy ....
gryfinianka
gryfinianka 19.06.2020, 09:22
Przeważnie zazdrośni sąsiedzi głupio komentują.
Ktos
Ktos 18.06.2020, 19:53
Najlepiej jak wioska cala sie zbierze i im posprzta a oni nadal w d.... beda mieli jak maja. Zeby taki syf miec na dworze to tylko o nich swiadczy. Porazka
Do hejtera ktosia
Do hejtera ktosia 18.06.2020, 21:04
Żeby można było posprzątać musi przyjechać osoba która wyceni szkody a jakoś się nie śpieszy zresztą takie komentarze zostaw dla siebie ktosiu skoro nie masz pojęcia o niczym
?????
????? 18.06.2020, 21:22
Co ma posprzatanie do wyceny? Jak pospdzataja to dziura sama sie zalepi? Kazda wymowka jast dobra jak sie czeka na kogos, troszeczke moze wkladu od siebie i ludzie chetniej pomoga.
Ktos
Ktos 18.06.2020, 21:20
Ale nie przesadzjamy bo moga troche ogarnac. Skoro nie ma wyceny to po co zbiorka. Zbieraja nie znajac wyceny. A moze jeszcze na czas remontu wakacje im zasponrowac i dla ryzego skrzyneczki
O!
O! 18.06.2020, 16:05
Nik nie ma prawa niszczyć cudzej własności. I nie ważne czy to willa 400 m czy nie.
Super
Super 18.06.2020, 16:47
Swietna myśl, i sprawca niech poniesie koszty odbudowy.;)
Lik
Lik 18.06.2020, 15:27
Wiktoria i Hubert zakładać rękawy i sprzątać w koło domu a nie brać przykład z ojaca jak stoi z założonymi rękami
Lik
Lik 18.06.2020, 15:22
Weźcie się za sprzątanie obok domu czy czekacie na firmę sprzątająca Wiktoria podwiń rękawy z Hubertem i do sprzątania
Do Lik,, znającego całą sytuacje''
Do Lik,, znającego całą sytuacje'' 18.06.2020, 17:20
Jeżeli ktoś nie wie jaka jest sytuacja to niech sie nie odzywa. Proszę bardzo jak już będzie można wszystko uprzątnąć i będzie kontener to chodź pomoc posprzątać skoro taki mądry
Ja
Ja 18.06.2020, 19:00
A nalewkę ze sklepu kupić
Mieszkanka
Mieszkanka 18.06.2020, 15:08
Skoro gimna powiedziala ze da material na odbudowe to po jaki ch.. robia rzutke dla nich. Przesada troche najlepiej jednym wszystko a innym nic.
Kolega
Kolega 18.06.2020, 11:53
Ryży by zrobił porządek a nie łazi z łapami w kieszeni po podwórku
Ja
Ja 18.06.2020, 11:11
Ściany to popękane są wkolo od lat
F
F 18.06.2020, 11:07
Ja slyszalem ze zrezygnowali z pomocy gminy
taka prawda
taka prawda 18.06.2020, 14:51
Przecież gmina jak cię nie utopi to ci na pewno nie pomoze.
znajomy
znajomy 18.06.2020, 07:52
samochód nie był ubezpieczony,dom również,a pękają sąsiednie ściany,,nie ma czego zazdrościć,wichura czy burza pogorszy sprawę,gmina obiecała...zobaczymy
NN
NN 17.06.2020, 22:36
Nikt z poszkodowanych nie prosił się, aby ktoś bez rozumu zniszczył im nie tylko dom. Zanim ktokolwiek rzuci kamień do ich ogródka niech pomyśli o sobie.
popieram
popieram 17.06.2020, 23:36
Dokładnie tak, to jest prawidłowe myślenie wrażliwego człowieka.
Znajoma
Znajoma 17.06.2020, 19:30
Oni ciagle w trudnej sytuacji
Gerberek
Gerberek 17.06.2020, 11:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do hejtera gerbera
do hejtera gerbera 17.06.2020, 11:44
Po co źle piszesz o ludziach, których dotknęło nieszczęście. Moze karma wróci i do ciebie.
Ty
Ty 17.06.2020, 19:17
Jak bys znal rodzine to sam bys twierdzil inaczej. Najlepiej kase im dac a nie material kase przeznacza na co innego.
Do oskarżycieli i prawników nie znających sytuacji
Do oskarżycieli i prawników nie znających sytuacji 17.06.2020, 20:33
No tak dziurę w ścianie zostawią żeby w zimę był fajny chłodek i lepiej się spało, ubezpieczenie przecież dostaną od razu po wypadku( może za rok, jeżeli wogle) , gmina im naprawi szkody już dzisiaj ( to własność prywatna więc nie koniecznie) a rodzina za pieniądze ze zbiórki kupi sobie jacht i spędzi lato na morzu. Jeżeli ktoś tak myśli to się myli a jeżeli nie zna sytuacji z zewnątrz to niech nie pisze wrednych komentarzy. Mogło to spotkać każdego więc nie znających sytuacji proszę o to by nie komentowali.
Małgorzata
Małgorzata 18.06.2020, 08:01
Nie rozumiem, czyli Patrycja kłamie, że był burmistrz i zapowiedział odbudowe domu?
ja
ja 18.06.2020, 18:04
mało to rzeczy zapowiedział burmistrz?
Do Małgorzata
Do Małgorzata 18.06.2020, 13:07
On obiecał ze się postara żeby wszystko naprawić a niestety często jeżeli chodzi o władze są to obietnice bez pokrycia. Oby w tym przypadku było inaczej.
...........
........... 17.06.2020, 22:15
To sie niebawem zdziwiwisz
Hahaha
Hahaha 17.06.2020, 21:17
Z zbiorka przesadzili 30 tysiecy to chyba za duzo troche ktos se zawyzyl kosztorys. Za tą sume to cale odremontuja. Ciekawe czy jak dostana z uzepieczenia to czy zwroca z zbiorki pieniazki tym co podarowali czy sobie do kieszeni wezma. Przesada troche.
Ewa
Ewa 18.06.2020, 18:05
bo nie ciebie dotyczy? Ciekawe, jakbyś płakał, gdyby to był twoj dom?
Hrzan
Hrzan 17.06.2020, 08:09
Tak niech się ryży weźmie za robote
U
U 17.06.2020, 11:08
Jak bez flachy to nie on
Przasniecki
Przasniecki 16.06.2020, 22:55
Pamiętajmy, że nie stygmatyzuje się ofiar, osób poszkodowanych. To należy do kultury człowieka obytego.
Jura
Jura 16.06.2020, 22:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

normalny
normalny 16.06.2020, 22:52
Nie chcesz? To nie dawaj! Po co ten hejt? Z Zadrości? Obyś się nie znalazł w takiej sytuacji i ktoś jednym zdaniem nie oceniał w taki sposób twojego życia.
elżbieta
elżbieta 16.06.2020, 21:12
w takiej sytuacji ,jeżeli ktoś uważa ,że trzeba pomóc ,to niech pomoże,koszt naprawy tego domu,będzie spory,i nie ma czego zazdrościć,każdemu może się to przytrafić,szczególnie ,w czepinie,gdzie domy są blisko drogi ,a z ubezpieczeniem to nie wiadomo.a jeżeli ktoś nie chce niech nie pomaga,proste
Czepino
Czepino 16.06.2020, 21:30
Remont sponsoruje gmina!!!. Wlasciciele bardzo dobrze o tym wiedzą
jw
jw 16.06.2020, 21:01
Pozdrawiam rodziców tych patoli, wzór wychowania.

Pozostałe