Szalał na drodze i wjechał w dom, bo był… nietrzeźwy

  • 15.06.2020, 19:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szalał na drodze i wjechał w dom, bo był… nietrzeźwy
-Zgłoszenie dotyczyło osób jadących autem, które uderzyło w przydrożny budynek. Na miejscu zespół ratownictwa medycznego przebadał dwóch mężczyzn - w wieku 28 i 31 lat. Nie mieli oni żadnych widocznych obrażeń, byli przytomni, wydolni krążeniowo-oddechowo, pozostali w miejscu zdarzenia - informuje redakcję igryfino Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

-Ustalono, że pojazdem kierował 28-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości – informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

O wypadku pisaliśmy ostatnio tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37009,bmw-wbilo-sie-w-dom-policja-juz-wie-co-bylo-przyczyna-wypadku-foto

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bywalec
Bywalec 25.06.2020, 15:59
Za takie numery za kierownicą powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów po drogach publicznych. Ktoś kto z taką prędkością jedzie w terenie zabudowanym robi to z premedytacją. Do takich wybryków są tory wyścigowe. Mógł zabić niewinne osoby. Ktoś kto nie jest w stanie sobie tego wyobrazić wsiadając za kierownicę nigdy nie powinien uzyskać prawa jazdy.
wy ***
wy *** 19.06.2020, 20:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gość
Gość 19.06.2020, 20:07
To jasne, że nie każdy kierowca BMW to cep i przestępca, ale statystyki policyjne zwracają na tę markę uwagę, policja wg swoich statystyk podaje BMW jako przodującą wśród biorących udział w wypadkach. Czasem wystarczy spojrzeć na kierowcę... mnóstwo informacji czerpiemy z tego, co widzimy, instynkt celnika lub policjanta to suma spostrzeżeń swiadomych i podświadomych ("język ciała" wiele mówi)- a wiadomo, że przestępcy i moralne prymitywy dowartościowują się chętnie kupionymi za przestępcze pieniądze autami BMW.
Robal
Robal 17.06.2020, 15:35
Jak to dexi to poćpany jak zwykle
Czaskowski
Czaskowski 16.06.2020, 21:09
Usłyszałem tylko czask!
Lysy
Lysy 16.06.2020, 14:14
Co za małolat jechał z dexi
ale numer....
ale numer.... 16.06.2020, 12:52
Musi ponieść wszystkie koszty naprawy budynku,a nie już robią zbiórkę :):):):) a może to sprawca stoi za tą zbiórką, bo takie czasy że wszystko jest możliwe.
KUPA
KUPA 16.06.2020, 12:03
COŚ TU ŚMIERDZI. WZYWA SIĘ KARETKĘ -KARETKA NIE NEGUJE NIEUZASADNIONEGO WEZWANIA. COŚ SIĘ STAŁO Z GOŚCIEM. NAĆPANY PIJANY CZY CO? JEDNI PISZA ZE GO ZABRALI A INNI ŻE NIE ZABRALI. A JAK WZIĘLI TO GO POWINNI ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZYĆ DO TRANSPORTU -WYRAŹNIE MOWA O DZIWNYM ZACHOWANIU. COŚ TU ŚMIERDZI POLICJA I RATOWNICY CHCĄ SIĘ WYBIELIĆ? WARTO ŻEBY TEMU SIĘ PRZYJRZAŁ PROKURATOR TO SIĘ KUPY NIE TRZYMA.

hahaha
hahaha 16.06.2020, 11:49
To nie on szalał, to alkohol!
kiko
kiko 16.06.2020, 11:00
kto to jechał? Ż ??
prośba
prośba 16.06.2020, 10:47
PAnowie policjanci, częściej badać na alkohol i narkotyki.
Adrian
Adrian 15.06.2020, 20:52
Opętał ich ostry cień mgły
Sąsiad
Sąsiad 15.06.2020, 20:26
*** roziebali ludziom dom powinni ich wy*** do ryja na sucho
D
D 15.06.2020, 20:56
Chyba twoją starą
Oko
Oko 16.06.2020, 02:00
D twoja to kołyszemy
25 lat
25 lat 15.06.2020, 22:34
D. Rodzinka czy koledzy, a może adwokat?
Ja
Ja 15.06.2020, 23:05
Dekster
Wódka
Wódka 15.06.2020, 20:22
Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahahaha
śmiechuszka
śmiechuszka 15.06.2020, 21:19
Idź na odwyk!
Knagulec
Knagulec 15.06.2020, 20:20
To jednak łajza nachlana jechała
MM
MM 15.06.2020, 20:49
Z niczego ta głupota nie wynikała, zawsze jest jakaś przyczyna
Sąsiadka
Sąsiadka 15.06.2020, 20:09
Ciekawe czy test na narkotyki zrobili! Niech on Bogu dziękuję że nikogo nie zabił bądź też nie uczynił kaleką!
działkowicz
działkowicz 15.06.2020, 20:09
Może najadł się sfermentowanych owoców z działki?
Manitu
Manitu 15.06.2020, 20:00
Pewnie w tym BMW był bezdomny z Wrocławia, który prowadził furę dla o.Rydzka i dlatego go wczesniej nei zatrzymano
Takich biznesmenów jak Rydzyk to trzeba podziwiać i chwalić
Takich biznesmenów jak Rydzyk to trzeba podziwiać i chwalić 15.06.2020, 20:56
Jechał w drugą stronę idioto.
dzban
dzban 15.06.2020, 19:56
A ile miał alko?
Frank
Frank 15.06.2020, 19:55
Podwozie było złe
nad wozie
nad wozie 15.06.2020, 19:57
Raczej podmóżdże u tego 26 latka gagatka!
fest
fest 15.06.2020, 19:52
Ja bym go jeszcze przebadał na narkotyki!

Pozostałe