BMW wbiło się w dom. Policja już wie, co było przyczyną wypadku [FOTO]

  • 14.06.2020, 13:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
BMW wbiło się w dom. Policja już wie, co było przyczyną wypadku [FOTO] fot. czytelnik igryfino
O zdarzeniu igryfino poinformowało jako pierwsze. Mieliśmy jedno zdjęcie od czytelnika i relację z miejsca wypadku. BMW wbiło się na zakręcie w dom. Przybyła na miejsce policja poczyniła już pierwsze ustalenia.

-Dzisiaj ok. godz. 11 w miejscowości Czepino kierujący pojazdem osobowym marki BMW wskutek niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, po czym uderzył w budynek mieszkalny. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich przewieziony został do szpitala - informuje igryfino starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

O zdarzeniu drogowym pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37006,samochod-koziolkowal-i-uderzyl-w-dom-droga-nieprzejezdna

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rocco
Rocco 21.07.2020, 09:23
To ten idiota dexter, ludzie zbierają pieniądze na odbudowę dudynku, niech ten idiota sam zapłaci ...
Fiedek
Fiedek 19.06.2020, 12:43
Na pewno 50 na zegarze nie miał...
Gość
Gość 18.06.2020, 21:51
W starych autach po takich wypadkach wszyscy pasażerowie zginęliby a auto trochę byłody poobijane, teraz siłę uderzenia amortyzuje przód samochodu i kierowca tego BMW prawdopodobnie poszedł na" piwo". (przednia szyba cała) Brawo inżynierowie z BMW... Audi. Ich lata pracy i setki testów uratowały życie tych młodych ludzi!
non
non 17.06.2020, 23:33
Przykra sprawa.
heh
heh 16.06.2020, 21:23
Nie wolno mandatu wypisywać. Powinno miasto pokryć koszta naprawy BMW. Jak wpadł w poślizg, to znaczy, że z drogą było coś nie tak.
fallandyzator
fallandyzator 16.06.2020, 21:13
Będą mieli niższy wyrok bo uciekali przed koronawirusem w pomroczności jasnej!
ZAJĄC
ZAJĄC 16.06.2020, 21:05
NO PROSZĘ SŁOWO ZAJĄC OCENZUROWALI TO Z KAWAŁU O ZAJĄCU JAK SIĘ UCZYŁ LATAĆ" ZAJĄC TY SIĘ NIE ŚMIEJ TY ZDROWO PRZYJ..."
JanPaweł2GMD
JanPaweł2GMD 15.06.2020, 23:41
Pewnie po kremówki jechał s***syn
masakra
masakra 15.06.2020, 21:48
I jeszcze pod wpływem!
driver
driver 14.06.2020, 23:50
Taki to pewno myśli, że taka jazda to gra komputerowa i są trzy życia.
Coca cola jest najlepsza
Coca cola jest najlepsza 14.06.2020, 22:46
Byłem pierwszym, ktorego nie wyprzedzil. W lusterku widzialem jak wszyscy wyszli na maske i pili pepsi lajt. Nie zdazyli widocznie wrocic.
lajt
lajt 14.06.2020, 23:00
Ścigaliście się?
Gawozo
Gawozo 14.06.2020, 19:27
Widziałem ten samochód jak jechał przez Daleszewo w kierunku Gryfina, pędził jak głupi. My jechaliśmy z 50 na h a on wyprzedzął z 120 albo wiecej. Głupota nie połaca, tak sie kończy brawura i jazda po pijaku.
Bema
Bema 14.06.2020, 19:25
U alfonsa już leżą w piwnicy sprzeda ci
misiek66
misiek66 14.06.2020, 18:55
Kolumna samochodów jadąca ok.60 ( czyli nie zawalidrogi ). I kretyn pędzący grubo ponad 100 - zakręty,podwójna ciągła,przejście dla pieszych. Byłem jednym z ostatnich , których wyprzedził.Zdążyłem tylko powiedzieć do żony : żeby kogoś nie zabił. Sekundy potem pył,dym i wisiał na domu. To musiały być jakieś dragi lub alkohol.
Dk
Dk 14.06.2020, 18:36
PATOLOGIA Z BMW tylko tak to można nazwać ciekawe jaką wersję wymyślą buraki. Zresztą co wieczór bmkami świruja po mieście a policja zlewa na to.
Ryś
Ryś 14.06.2020, 17:40
Znowu Bolid Młodzieży Wiejskiej?
bmw
bmw 14.06.2020, 17:23
airon skay ha ha ah
Beata
Beata 14.06.2020, 16:54
Jechał jak idiota, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, dobrze, że nikogo nie zabił.
klint  west woood
klint west woood 14.06.2020, 16:50
staliśmy z przyjacielem w korku ha ha aha bez podstekstów erotycznych ha ah ah widzieliśmy ten teatrzyk policji też ,strażak niósł koło a policja robiła zdjęcie opon na lawecie ha ah ah teatr sam w sobie gapiów cała masa wszystkie wyrwij kufle z czepina parodia westernu
wróż Maciej