Karambol na drodze. Są ranni

  • 22.06.2020, 21:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Karambol na drodze. Są ranni Fot. OSP Wełtyń
Na drodze ekspresowej S3 niedaleko Sobieradza i Sobiemyśla (gm. Gryfino) zderzyło się kilka samochódów, w tym pojazd ciężarowy. Są osoby poszkodowane i wycieki płynów. Trasa jest zablokowana w obu kierunkach.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, w wypadku uczestniczyło 5 samochodów. Rannych zostało 8 osób, w tym dwoje dzieci.

Do zdarzenia doszło 22 czerwca 2020 r. o godz. 21.15.

Utrudnienia mogą potrwać do północy. Zalecamy zjazd na węźle Pyrzyce w kierunku Szczecina, a od Szczecina przez węzeł Gryfino. Można też jechać na Pyrzyce.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2020, 13:07
a czy był dh DŁUGOBORSKI ah ah aha za jaki hoj on bierze kasę ha ha aha a poseł wieczorek był z binowa to rzut beretem ps kiedy te działki agroturystyczne po 0,48 groszy za metr od szymanowicza to do gminy nowe czarnowo ha ah aha już krzystek nie chce was do szczcina ha ah ah
Weteran szos.
Weteran szos. 24.06.2020, 10:53
Kiedyś kierowcy zawodowi mieli psychotesty i inne badania,a teraz ledwie zrobi prawko i już jeżdzi TIR-em i zawodowo i takie są skutki?,a praktyki zero? Strach jeżdzić po tych drogach!
P
P 23.06.2020, 01:37
Za čtyři a půl hodiny nejsou schopni uvolnit alespoň jeden pruh.
długo faktycznie
długo faktycznie 23.06.2020, 09:22
To faktycznie długo jak przez 4,5 godziny nie uwolnili choć jednego paska żeby można przejechać. A ludzie ciągną nad morze.
Ania
Ania 22.06.2020, 23:38
A wiadomo co się stało? Ktoś jest ranny?
D
D 22.06.2020, 23:32
W Peugocie byli pasażerowie? Czy kierowca przeżył? Bardzo wszystkim współczuję... Czułam się okropnie nie mogąc pomóc tylko być obserwatorem :(
...
... 22.06.2020, 22:56
Oby dziecią nic sie nie stało tym bardziej ze bylo tam niemowlę
Xxx
Xxx 22.06.2020, 22:41
Na szczęście wszyscy cali... Straty tylko materialne - auta porozbijane.
:(
:( 22.06.2020, 22:57
Niestety nie tylko...
Janik
Janik 22.06.2020, 22:36
Oby jak najmniej strat w ludziach!
szok
szok 22.06.2020, 22:25
A korek jaki!
z Łużyckiej
z Łużyckiej 22.06.2020, 22:21
Tez tyle straży i karetek w tamta stronę jechało
swoj
swoj 22.06.2020, 22:21
Źle to wygląda!

Pozostałe