Tragedia w Gryfinie. Znaleziono ciało kobiety

  • 13.07.2020, 14:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tragedia w Gryfinie. Znaleziono ciało kobiety
Do makabrycznego zdarzenia doszło dzisiaj 13 lipca 2020 r. W Gryfinie w mieszkaniu przy ul. Asnyka znalziono ciało 66-letniej kobiety. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, karetka pogotowia i prokurator.

-Syn tej kobiety od wielu lat sprawia problemy swoim zachowaniem. Bywa bardzo agresywny. Leczył się psychiatrycznie - mówią nam mieszkańcy pobliskich bloków.

Jarosław W. ma ok. 44 lat.

-Teraz już od około 2 tygodni go brało... Chodził zły, zaczepiał ludzi. Groził, że kogoś zabije. Pokazywał, że ma kajdanki i tego, kto mu grozi wywiezie do lasu, zwiąże i podpali. I że i tak mu nikt nic nie zrobi, bo on ma żółte papiery. Podobno dzisiaj wybiegł z klatki, krzycząc. I chyba sam zadzwonił na policję albo na pogotowie. Mówił policjantom, że ktoś dorobił klucze. Bardzo współczuję rodzinie zmarłej pani Eli - opowiada nam gryfinianka.

 

O tej tragedii informujemy jako pierwsi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To miasto bezprawia
To miasto bezprawia 15.07.2020, 07:03
Banda zwyroli z kwadratu coraz częściej pije po klatkach schodowych okolicznych bloków. Ale policja o tym nie wie. Choć moim zdaniem wystarczyło by zatrzymać zwyroli jak piją na kwadracie czy przed NETTO \lub jak się biją czy nagabują. Strach dzieci na podwórko puścić a i samej tam przejść... a z tą sm to nie rozśmieszajcie. Dziwię się też tym ich kradzieżom w sklepach.
Czupiradło
Czupiradło 14.07.2020, 20:56
Tak samo jak ten co kobietę podpalił z Pomorskiej zwyrol *** tez malo nie doszlo tam do tragedii
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 14.07.2020, 19:31
ZNOWU ST**** CHCE PRZEJAĆ MIESZKANIE HA HA AH AHA
Kaminsky
Kaminsky 14.07.2020, 18:46
Niech się zapisze do PISu to Adrian go ułaskawi jeszcze przed wyrokiem.
lepiej
lepiej 14.07.2020, 19:19
Nie bądź taki złośliwy.
czasem naWET *** JEST LEPSZY NIZ MÓJ HA GHA AH A
czasem naWET *** JEST LEPSZY NIZ MÓJ HA GHA AH A 14.07.2020, 20:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Znów zbrodnia w Gryfinie
Znów zbrodnia w Gryfinie 14.07.2020, 15:18
Tydzień temu usiłowali zabić mężczyznę pod Żabką na kwadracie. Ciągle jest w szpitalu i podobno w śpiączce. Ludzie są zastraszeni i nie reagowali.
Knagulec
Knagulec 14.07.2020, 23:45
Trza bylo zwyrola jednego z drugim gumą nap..... po grzbiecie kazdy z nas musi nosić ze sobą gumę w razie czego przegumować kurwiłba
Gryfino
Gryfino 14.07.2020, 15:13
Ktory to
Znów bandyci zabijają
Znów bandyci zabijają 14.07.2020, 00:47
Jarosław to zwyrol z bandy na kwadracie. Policja musi sprawdzić ilu ich zabijało. Oni wszyscy psychole od wódy.
..................
.................. 14.07.2020, 11:10
Głupi jesteś gówniarzu.
Pogromca
Pogromca 14.07.2020, 10:59
Zwyrole jak ten mrugający gałami mrugawka,powinno sie porzadek zrobić z tymi obszczymurami spod netto i kwadratu
Pzpr
Pzpr 13.07.2020, 22:13
Za wczasu powinni mu kuklke w baniak chory posłać. Zero tolerancj dla chorych psychicznie ..... Hitler wiedział by co zrobić ..
Knagulec
Knagulec 14.07.2020, 11:00
Dobrze gadasz
Monia
Monia 14.07.2020, 00:46
Pzpr poglądy ma iście faszystowskie.
Tak rzecze Biblia
Tak rzecze Biblia 14.07.2020, 15:22
Ja też jestem za karą śmierci. Oko za oko, ząb za ząb.
kawu
kawu 13.07.2020, 21:46
A teraz cisza jak makiem zasiał.
***
*** 13.07.2020, 21:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ja
Ja 13.07.2020, 21:37
*** Oh Andrzej, Andrzej. W internecie nic nie ginie ***
Andrzej
Andrzej 13.07.2020, 21:46
Sławiński, zajmij się swoimi plotami.
***
*** 13.07.2020, 21:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gryfino koło
Gryfino koło 13.07.2020, 18:41
To rodzina tej Sylwii *** nic dodać nic ująć!:D
Waldi
Waldi 13.07.2020, 17:29
W sumie to nie wiadomo jak było bo nikt przy tym nie był. Czy był?
Senior
Senior 14.07.2020, 15:23
Mogło być ich kilku z bandy z kwadratu.
ros
ros 13.07.2020, 18:22
Jak to! Przecież policja tam była.
koga
koga 13.07.2020, 21:13
I odda sprawę do sądu i za 2-3 lata będziemy wiedzieli z nieprawomocnego wyroku
88
88 13.07.2020, 17:27
imię Jarosław, stało się synonimem wariatów.
Knagulec
Knagulec 13.07.2020, 17:15
Ale numer
Pogromca kurwiłba
Pogromca kurwiłba 13.07.2020, 16:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Asnyka
Asnyka 13.07.2020, 16:37
Tragedia :( słyszałem jak zaczął się drzeć, że "matkę mu pobili", jakiś czas później przyjechała policja i pogotowie
no cóż, teraz już wiemy, kto "pobił" tę matkę
Max
Max 13.07.2020, 16:19
Przecież górka to sama patola ze wsi to się nie ma co dziwić
Gryfinianka
Gryfinianka 14.07.2020, 00:23
Proszę nie ubliżać ludziom z górki,ty młody człowieku myślisz ,że jak ze wsi to buraki- i tu się mylisz. Mieszkańcy górki są bardziej wychowani bo nie komentują w ten sposób.Nie wolno mierzyć ludzi tą samą miarką,każdy człowiek ma swoją wartość,czego tobie brakuję-kultury.Jeszcze jedno ja jestem rodowitą Gryfinianką i bardzo dużo ludzi na tej górce mieszka rodem z Gryfina ale to nie jest najważniejsze?!.
Kto następny ?
Kto następny ? 14.07.2020, 00:49
Mieszkańcy GT boją się bandy spod NETTO i milczą ze strachu.
Knagulec
Knagulec 14.07.2020, 11:01
Przegumować te łajzy spod netto
Henry