Będzie remont budynku przychodni zdrowia

  • 29.07.2020, 14:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będzie remont budynku przychodni zdrowia Jerzy Sołtysiak podczas konferencji prasowej
NZOZ Przychodnia Rodzinna ma swoją siedzibę w Mieszkowicach, ale świadczy też usługi medyczne również w oddziale Krzywin i Widuchowa. Władze podjęły decyzję o zwiększeniu komfortu pracy dla lekarzy oraz samych pacjentów.

Chodzi o budynek w Widuchowej, gdzie przychodnię prowadzą państwo Ponto. O remoncie mówił podczas wtorkowej sesji pełniący funkcję wójta Jerzy Sołtysiak. O swoim pomyśle poinformował też podczas konferencji prasowej:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wopiści
Wopiści 04.08.2020, 07:59
Konkretne działanie. Ma u mnie plusa.
pacjent
pacjent 02.08.2020, 19:58
Bardzo doby pomysł, popieram!
Mieczysław
Mieczysław 31.07.2020, 22:00
Widać że gospodarny.
War
War 01.08.2020, 07:05
Ludzie nie wierzcie temu człowiekowi to poprostu ch*** t
pan Zdzisław
pan Zdzisław 31.07.2020, 21:55
Bardzo potrzebna inwestycja. Brawo!
Barbara
Barbara 31.07.2020, 21:52
Jerzy S. zwolnił kancelarie prawną obsługująca Gminę a zatrudnił Pawła Kuźniara, ucznia Pawła Muchy z PIS. Z tego widać, że obsługa prawna Gminy też jest już PiS-owska.
Bąk
Bąk 01.08.2020, 07:07
BARDZO zaczyna się dziać źle .
pytam
pytam 31.07.2020, 21:54
Zwolnił? Czy nie ma do niej zaufania?
Zdrowie
Zdrowie 31.07.2020, 15:34
Czy kandydaci na wójta nie powinni przedstawić zaświadczenia o stanie swojego zdrowia?
Andrzej
Andrzej 31.07.2020, 00:02
Kto chcial referendum niech placi
Wiara
Wiara 31.07.2020, 15:13
a ty co podszywasz się pod referendum i jeszcze ich krytykujesz?
Jesteś słabej wiary człowieczkiem.
Prezydent
Prezydent 31.07.2020, 10:26
Indor przestań bo nie doczekasz Dziękczynienia.
dalekowzroczny
dalekowzroczny 31.07.2020, 00:36
referendum już zapłacone. Wybory na prezydenta też. Trzeba myśleć teraz naprzód.
żal
żal 30.07.2020, 19:23
żal co tu wypisujecie prokoratura to Wam się nalezy za oczernianie i pomiatanie ludźmi, mamy nadzieję, że te wybory utrą wam nosy
mnie nie żal
mnie nie żal 30.07.2020, 21:57
Do,,żal,,-są sprawy w gminie które zamiata pełniący obowiązki wójta pod dywan i czyniąc tak po wyborze nowego wójta nie uniknie odpowiedzialności za swe czyny.
ola
ola 30.07.2020, 19:21
nie ma parcia na szkło, jest normalnym człowiekiem, wie czego chcą ludzie i do czego dąży. NA NIEGO OODAMY NASZE GŁOSY
Za
Za 30.07.2020, 20:49
Dokładnie tak. Też jestem za Soltysiakiem.
Nie
Nie 31.07.2020, 15:36
a ja nie i wielu moich znajomych tez NIE!
t
t 31.07.2020, 18:45
To zmień znajomych.
Mikołaj
Mikołaj 30.07.2020, 11:35
Ot karierowicz, na plecach PiS-u chce robić karierę, *** myśli, ze wyjdzie mu w samorządzie. Ma cholerne parcie na szkło.
optymista
optymista 31.07.2020, 00:37
Jego ambicje dobrze o nim świadczą, tylko, że ty widzisz wszystko w ciemnych kolorach.
Justyna
Justyna 30.07.2020, 10:06
Wątpię że stać go nawet o zapytanie.
Lud
Lud 30.07.2020, 07:43
Niech rozliczy radnych AKK za 2 kadencje, za zadłużenie i całą atmosferę.
Wiesiek
Wiesiek 30.07.2020, 11:38
Dlaczego do tej pory nie rozliczył Anny Kusy za wydatki związane z Referendum? Dlaczego wszystko zamiata pod dywan! W gminie wydatkowano na Referendum prawie 100 000zł ! Bezzwłocznie należy to zgłosić do Prokuratury!!!!!
marta
marta 30.07.2020, 13:57
A kto powiedział, że zamiata to pod dywan?
Temida
Temida 30.07.2020, 15:00
Nowy Wójt rozliczy i rozliczy zamiatanie pod dywan przez pełniącego obowiązki i sprawy wylądują w prokuraturze.
Tak
Tak 30.07.2020, 09:33
Tak! To się radnym bezradnym należy!
.
. 30.07.2020, 01:22
Super! W końcu ktoś z głową na karku, kto zna nasze prawdziwe potrzeby. A do hejterów: w końcu będziecie mogli iść do przychodni i poprosić lek na ból d...y tak żeby sąsiadka nie słyszała. :)
***CIE SIĘ W DEKIEL PO CO BYŁO TE REFERENDUM ????? ZADAJCIE SE PYTANIE…
***CIE SIĘ W DEKIEL PO CO BYŁO TE REFERENDUM ????? ZADAJCIE SE PYTANIE HA AH AHA 29.07.2020, 23:15
JA WAM POWIEM JEDNO DALI WAM ŁBA Z ICH NADANIA HA AH AHA HA TEN *** MYDLI WAM GAŁY A WY SŁUCHACIE TO SAMO RZEKOMO NIEZALEZNA PANI NOWAK AH AH AHA HA CO WY TAM NIE MACIE MADRYCH LUDZI 
TCHR
TCHR 30.07.2020, 10:27
Na pewno poprę człowieka, który zamiast "sobie" pisze "se"
Eh
Eh 30.07.2020, 09:32
Żaden kandydat nie jest bez skazy ale wolę każdego z nich niż akk. W przeciwieństwie do niej są zrównoważeni i nie kierują się emocjami. Widzac ton twojej wypowiedzi można twoje zrównoważenie również bardzo mocno zakwestionować. Nic dziwnego że tęsknisz za Anką.
@
@ 29.07.2020, 22:57
Wreszcie!
majka
majka 29.07.2020, 22:17
I to jest prawdziwy gospodarz Gminy,świetnie Panie Jurku, przepraszam PANIE WÓJCIE ....
Misza
Misza 29.07.2020, 22:10
Brawo najlepsze w tym wszystkim jest to głośne mieszanie i oblzywanie łýżeczki ha ha dobre!!!!
popis
popis 29.07.2020, 22:04
Brawo panie Jerzy bardzo dobra decyzja i trzeba o tym pisać i mówić. Pozdrawiam z Żarczyna
Klasa
Klasa 29.07.2020, 21:55
Takie są metody działania PiS-u! Media, media i jeszcze raz media. Kurski już wrócił z wygnania do Telewizji i pewnie dał wytyczne Jerzemu S. jak sprawnie wykorzystać media do przejęcia samorządu w naszej Gminie. Lans, lans i jeszcze raz lans. Przecież to co robi Jerzy S. to są zwykłe obowiązki wójta za co bierze wcale nie małą pensję (przyznaną przez wojewodę). Wszystko robi na pokaz! Jakoś inni wójtowie z naszego powiatu a nawet województwa z byle aktywnością nie latają do mediów aby się promować! Panie Jerzy S. gdzie pana KLASA?
!!!
!!! 30.07.2020, 13:06
Klasa pokazana z łyżeczką 🌝🌝🌝
Krzyś z Krzywina
Krzyś z Krzywina 29.07.2020, 20:31
Brawo panie Wójcie. W końcu coś się w gminie zaczyna dziać dobrego. Mój głos będzie Pan miał.
biegi
biegi 29.07.2020, 21:48
Dresiarz w akcji i tak całe życie tylko za każdym razem w innym odb...e.
Krzyś z Krzywina
Krzyś z Krzywina 30.07.2020, 11:49
Masz jakąś obsesję? Świat jest szerszy niż Twój wyimaginowany przeciwnik. Poza Twoim postrzeganiem świata są jeszcze inni ludzie.
A oczywiście na wójta najlepszym kandydatem jest Jerzy Sołtysiak. I mam nadzieję, że zostanie wójtem we wrześniu, bo czas żeby nasza gmina się prężnie rozwijała.

Pozostałe