Awaria sieci wodociągowej. Nie ma wody w części Gryfina

  • 12.08.2020, 09:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Awaria sieci wodociągowej. Nie ma wody w części Gryfina
Przecieki wystąpiły na rondzie im. Księdza Palicy w Gryfinie. Do usuwania awarii przystąpiło Przedsiębiorstwo usług Komunalnych w Gryfinie. Nie ma wody w okolicach ronda u zbiegu ulic Armii Krajowej, Sienkiewicza oraz 9 Maja w Gryfinie.

W związku awarią dzisiaj (12 sierpnia 2020 r.) nastąpi przerwa w dostawie wody na Górnym Tarasie. Na kwadracie dla mieszkańców ma zostać podstawiony beczkowóz z wodą zdatną do spożycia po przegotowaniu.

Przerwa w dostawie wody potrwa do godz. 20:00.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

XD
XD 13.08.2020, 20:19
Według mnie to jest śmieszne... Łużycką remontowali, pewnie dlatego, żeby rury służyły na dłużej - ten sam efekt co zazwyczaj.. Brak ciepłej co rok.. Tutaj podobna akcja, ale powtórzyła się szybciej niż zazwyczaj
taka gmina
taka gmina 13.08.2020, 23:20
Śmieszne jest to, że ten rekordowo długi czas bez ciepłej wody pewnie znowu zrobią we wrześniu. Zamiast w czasie wakacji, urlopów. W dobie pandemii to już w ogóle.
A zresztą przecież na przykład w sierpniu można byłoby to zrobić - mniej ludzi, bo część wyjechało, sporo na urlopach - nie muszą rano wstawać do pracy. Do szkoły dzieci też nie chodzą.
Dlaczego robi się to zawsze we wrześniu?
Tulipan
Tulipan 12.08.2020, 23:17
Brawo PUK awaria usunięta jest woda😁 i tak do następnego razu🤔😁
oczko wodne
oczko wodne 12.08.2020, 16:17
Gdzie jest ten beczkowóz czy Ta władza coś potrafi
Smieszek
Smieszek 12.08.2020, 15:46
Od 40 lat mieszkam na górnym tarasie zawsze były i są nadal kłopoty z wodą. Kto tu rządzi inne miasta nie mają kłopotów z wodą.
Smieszek
Smieszek 12.08.2020, 15:38
Mieszkam 40 lat na górnym tarasie zawsze było i są kłopoty z wodą nie ma takiego miasta które mają takie kłopoty z wodą. Kto tu rządzi.
Zgred
Zgred 12.08.2020, 15:22
Ci co to projektowali to powinni wodę do domu nosic
Andzia
Andzia 12.08.2020, 14:08
A Grajdolka na kwadrat polece z wiaderkiem po wode.
Palnik
Palnik 12.08.2020, 13:52
Kto to wpadł na tak genialny pomysł żeby tak ważne rury biegły pod droga, która non stop jest narażona na obciążenia? Byle tanio i nie koniecznie dobrze. Druga awaria w tym miejscu i pewnie wniosków zadnych
Mieszkanka
Mieszkanka 12.08.2020, 13:09
Proszę postawić beczkowóz w końcu ulicy Krasińskiego. Spróbujcie tam doniesć wiadra z kwadratu.
nabrzeże puste jak pustaki z UMIGu
nabrzeże puste jak pustaki z UMIGu 12.08.2020, 12:44
Leniwy tercet dba tylko o siebie. My płacimy tym intelektualnym nieudacznikom za wykonywanie swoich obowiązków - czyli dbania o zaspokojenie potrzeb mieszkańców i dbania o komunalne mienie. Efekty ich "pracy" są jednak znikome Niestety te typowe niedorozwoje dbają jedynie o realizację swoich posranych wizji.
Miejscowy
Miejscowy 12.08.2020, 13:48
To nakeży akurat do starostwa, a Wy wszystko co złe ,wszystkie pomyje wylewacie jak zwykle na Sawaryna i całą resztę. Zastanówcie się co wypisujecie nie jesteście bez winy. Bo słowem też można zadać ból.
absolutorium? ZA CO???
absolutorium? ZA CO??? 13.08.2020, 00:18
"słowem można zadać ból"? Zapomniałeś jakie były standardy, jak obecni parli do władzy?
A od kiedy PUK i wodociągi są powiatowe? "Burmistrz nie moja kompetencja" nawet to chce zrzucić z swojej odpowiedzialności?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.08.2020, 23:08
Wodociągi nie należą do starostwa. Odrobina wiedzy potrzebna. Wodociągi i kanalizacja należy do gminy i jej płacimy grube pieniądze nawet za tą wyciekającą wodę.
Norka
Norka 12.08.2020, 16:57
Nie jesteśmy bez winy? Zębami przegryzłam te rury?
przeciez
przeciez 12.08.2020, 14:00
Kanazlizacja nalezy do gminy i dlatego robi to PUK
ZGR
ZGR 12.08.2020, 12:10
Tarczyński Czarnecki Nitras UMIG chamstwo zachłanność prostactwo niudacznictwo niezależnie od klucza partyjnego ciemny lud wszystko kupi
bajzel
bajzel 12.08.2020, 12:00
Ile dni to potrwa? Tak jak ostatnio?
pytam
pytam 12.08.2020, 11:59
Gdzie te beczkowozy panie Sawaryn ?!
Knagulec
Knagulec 12.08.2020, 17:15
Jadą przez Moskwę
taka gmina
taka gmina 13.08.2020, 23:22
Jak jeden z tercetu wysłał usprawiedliwienie do sądu w Szczecinie na adres PUK (w dodatku nieaktualny - a PUK jemu podlega!) - to i beczkowozy przez wysłane drogą przez Moskwę właśnie mogą do Paryża dojeżdżać:):):)
załamka
załamka 12.08.2020, 11:47
Przecież kilka miesiecy temu kpali tam!
kapito
kapito 12.08.2020, 11:49
Widocznie spaprali robotę.
Józek
Józek 12.08.2020, 11:40
Co? Oddawać wodę trzeba myć ręce. Koronka naciera.
POWIATOWA DROGA
POWIATOWA DROGA 12.08.2020, 11:30
To kolejna awaria na drodze powiatowej, kto nadzoruje prace, nowy asfalt nawierzchnia a media się sprawdza to samo ze studzienkami, które trzeba poprawiać....
To całkiem nowa inwestycja i awaria za awarią
To całkiem nowa inwestycja i awaria za awarią 12.08.2020, 23:10
Ale wodociągi gminne czyli fuszerka.
tercecie opamiętaj się
tercecie opamiętaj się 12.08.2020, 11:47
Ale rury gminne.
absolutorium? ZA CO?
absolutorium? ZA CO? 13.08.2020, 00:23
dlatego GDDKiA nie chce marnować kasy na Łużycką, żeby zrobili a gmina zostawi starą instalację i będą pruli po paru miesiącach?
o leniach
o leniach 12.08.2020, 11:17
nowy slogan: awaryjny tercet
Arek
Arek 12.08.2020, 11:50
Awaryjny duet. Starosta Konarski i jego prawa reka Dudar.
Przypominam że to droga POWIATOWA.
Kto odpowiadał za odbior ze strony starostwa po remoncie?
absolutorium? ZA CO?
absolutorium? ZA CO? 13.08.2020, 00:29
Pod którą ulicą gmina wymieniła gminne instalacje? Mieli rozebrane do gruntu. I co? Łużyckiej już nie chcą marnować, żeby po miesiącu pruli na łatanie starych rur....
Niekompetentni lenie
Niekompetentni lenie 12.08.2020, 23:12
A wodociąg gminny . Gmina nawet nie wie co do nich należy.
do tercetowego nieporozumienia
do tercetowego nieporozumienia 12.08.2020, 11:52
Tomaszu, przecież to nie dorga przecieka tylko wasze rury!
i wszystko jasne
i wszystko jasne 12.08.2020, 11:58
Przeciez to rondo było robione jak stary Miler był wicestarostą.
H2o
H2o 12.08.2020, 11:24
Nawet wody lać nie potrafią
masakra
masakra 12.08.2020, 11:15
Panie Sawaryn gdzie pan i pański tercet się ukrywacie?
słońce
słońce 12.08.2020, 11:48
w cieniu
who
who 12.08.2020, 11:00
woda zostala skażona koronaswirusem ujecie jest zamkniete do odwolania na miejsce zostal skierowany sanepid za chwile miasto bedzie w czerwonej skali ministra szumowskiego od godz 12 wszyscy bez wyjatku musza nosic namordniki plus przylbica ochronna ewentualnie stroj kosmonautow z misji apollo 13 dystans ochronny 100 metrow kary za nie przystosowanie sie do obostrzen mandat 500 pln plus sanepid 100000 pln kary lub 15 lat wiezienia
nie strasz bo się ...
nie strasz bo się ... 12.08.2020, 11:14
who co ty wypisujesz za idiotyzmy?
Piotr
Piotr 12.08.2020, 11:50
W czasach pandemii i suszy woda to najcenniejszy towar.
tragedia
tragedia 12.08.2020, 10:56
ciężko wyrazić swoją opinię nie używając wulgaryzmów...
mieszkaniec