Śmiertelny wypadek motocyklisty

  • 12.08.2020, 15:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmiertelny wypadek motocyklisty
Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj 12 sierpnia 2020 r. po godz. 15. Zginął motocyklista. Ocicnek drogi krajowej nr 31 pomiędzy Widuchową a Gryfinem był początkowo zablokowany. Od godz. 15.40 policja wprowadziła ruch wahadłowy. Mężczyzna lat 39 na motocyklu marki Suzuki podczas manewru wyprzedzania nie zapanował nad pojazdem i uderzył w bariery. Poniósł śmierć na miejscu - informuje portal igryfino oficer prasowy Jakub Kuźmowicz.

Mężczyzna lat 39 na motocyklu marki Suzuki podczas manewru wyprzedzania nie zapanował nad pojazdem i uderzył w bariery. Poniósł śmierć na miejscu - informuje portal igryfino oficer prasowy Jakub Kuźmowicz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znajoma
Znajoma 15.08.2020, 11:47
Wyrazy współczucia dla Rodziny. Życzę dużo siły i wytrwałości w przejściu traumatycznej żałoby.
Aaaa
Aaaa 14.08.2020, 23:35
Kiedy ostatnie pożegnanie?
info
info 20.08.2020, 07:25
w sobotę o 10 na cmentarzu w widuchowej choć w Lubiczu leży cała jego rodzina
Marek 45
Marek 45 14.08.2020, 09:49
Jechałem tam po wypadku. Kondolencje dla rodziny.
Nie chce. nikogo wskaywac jako winnego ale mlodego chłopaka chyba kierowce busa mocno dojechało to co sie stało było to widac. Nie wiem czy był sprawca czy swiadkiem wiec nie mi oceniać czy zawinil
marc
marc 17.08.2020, 15:35
Coś jest na rzeczy, bo o pogrzebie cisza. Na innym portalu jest zdjęciu z śladem hamowania w dość dziwnym miejscu, tak jakby ktoś mu wyjechał. Znałem Cinka... naprawdę wtopie żeby to on popiel błąd, lub porwał się na brawurę. Straszny pech i strata.
K. K
K. K 13.08.2020, 16:49
Te niektóre komentarze to totalne dno... Rozumiem, że Ci którzy najwięcej mają do powiedzenia byli świadkami zdarzenia? Ogarnijcie się "ludzie"... Chociaż ile w Was człowieczeństwa skoro piszecie takie okrutne, często nieprawdziwe rzeczy.
live is brutal
live is brutal 13.08.2020, 17:22
Prawda niestety bywa często okrutna.
Aaa
Aaa 13.08.2020, 14:21
A może mu wyjechał jakiś pajac nie patrzył w lusterko i musiał za hamować .
Magda
Magda 13.08.2020, 11:38
Bardzo współczuję rodzinie 😢Marcinie spoczywaj w pokoju.
no no
no no 13.08.2020, 11:02
mniej gazu , przecież to ze 130 ps ma to ciągnie do przodu, no szkoda chłopaka, może mniejsze motorki na początek?
!!!
!!! 13.08.2020, 12:58
To nie był początek, chłopak jeździł kupę lat...
Hallelujah to do przodu
Hallelujah to do przodu 13.08.2020, 10:06
Manewr wyprzedzania jest trudny i niebezpieczny. Kierowcy często o tym zapominają podczas brawurowej jazdy. Dobre tylko, że zabił siebie a nie innych. Pamiętacie, lepiej 5 minut później w domu niż 30 lat za wcześnie na cmentarzu. Ale pewnie was to nie zniechęci bo przecież wszyscy najlepsi kierowcy świata. Każdy myśli, że jego to nie dotyczy, że jemu się nic nie stanie.
Fajet
Fajet 13.08.2020, 22:20
Za to ty chyba jesteś mega mistrzem za kółkiem nie?
Kiero
Kiero 13.08.2020, 09:54
Jak to ten co mnie kilka godzin wcześniej wyprzedzał w stronę chojny to sam się prosił..
no nie wiem
no nie wiem 13.08.2020, 15:03
nie, to ja wyprzedzałem ale ja miałem 120 km/h bo więcej nie daje bo się boję w gipsie leżeć.
Na życzenie ....
Na życzenie .... 13.08.2020, 09:32
Jak się wyprzedza z prawej to ciężko się zmieścić.
Julian
Julian 13.08.2020, 12:21
jak z prawej? skąd to wiesz? gdzie to jest napisane?
Roman
Roman 13.08.2020, 00:12
Nie chcę mi sie wierzyc to sie stalo.
CINEK byl naprawde kumaty Gosciu zawsze usmiechniety i pomocny przedewszystkim rozsadny.
Niepierwszy dzien na motocyklu...nie dowiemy co tam sie stalo.
Dobrze bedziemy Cię pamietać.
Spoczywaj w spokoju.

Pajactoty
Pajactoty 13.08.2020, 10:25
Jakbyś przeczytał artykuł to byś wiedział co się stało pajacu z Carlsberga
Wariat z motorynki...
Wariat z motorynki... 13.08.2020, 09:55
Jok siadoł na motór to kumoł inaczy.
Żab
Żab 13.08.2020, 09:34
Jak się wyprzedza z prawej strony to szczególnie kumaci inaczej wpadają na barierki.
Julian
Julian 13.08.2020, 12:26
skąd wiesz, że z prawej strony? niby jak? swoim pasem? poboczem? miedzy autem i barierką?
podaj jakieś źródło tej teorii?
Stała się tragedia, z artykułu nie wynika, że w jego winy, czy z winy kogo innego. Od razu akt oskarżenia, od razu proces zaoczny i od razu wyrok skazujący.
wiemy jak jeżdzą motocykliści, ale czy wszyscy są tacy sami? wiemy jak jeżdżą kierowcy, ale czy wszyscy są tacy sami?
Obyście nigdy, ale to nigdy nie mieli wypadku, jakiegokolwiek, czymkolwiek, jeżdzijcie bezpiecznie, wszystkim czym chcecie, motocyklem, rowerem, samochodem osobwym, cieżąrówką, wszystkim. Bezpiecznie.
Gryfinian
Gryfinian 12.08.2020, 22:50
Współczucia dla rodziny zmarłego. Napewno bedize wszystko dobrze. Niech odpoczywa w pokoju. Niech każdy który go znał, niech go wspomina. Jeszcze raz współczucia życzę.
wspominka
wspominka 12.08.2020, 22:35
Żal... dobry człowiek był...
Ja
Ja 12.08.2020, 22:30
Ludzie ogarnijcię się jak macie tak pisać bo nie jesteście wcale lepsi
AA
AA 13.08.2020, 09:36
Pewnie. Ja też jeżdżę niezgodnie z przepisami i na dwóch gazach bo jestem w niedoczasie.
po prostu
po prostu 13.08.2020, 17:21
AA to jesteś drogowym idiotą!
Bobik
Bobik 12.08.2020, 22:28
Niech mu ziemia lekką będzie.
stara prawda
stara prawda 12.08.2020, 22:18
Kto szybko jeździ tego potem wolno niosą.
kolo
kolo 12.08.2020, 21:58
R.I.P.
Aa
Aa 12.08.2020, 21:37
Dobry, uczynny i zawsze uśmiechnięty - tak go zapamietamy. Kondolencje dla jego rodziny
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 12.08.2020, 21:26
Ta droga jest przeklęta
M
M 12.08.2020, 22:19
Droga jak każda. Tyle tylko że poza terenem zabudowy obowiązuje 90km na godzinę a nie 180
Taka subtelna różnica.
pinio
pinio 12.08.2020, 22:27
M skad wiesz ile miał na liczniku?
Gryfinianka
Gryfinianka 12.08.2020, 20:05
Serdeczne współczucia rodzinie

Pozostałe