Festiwal odwołany. Ksiądz w szpitalu

  • 16.10.2020, 21:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Festiwal odwołany. Ksiądz w szpitalu
Początkowo znany w regionie V Festiwal im. Jana Pawła II Totus Tuus Banie 2020 miał się odbyć w czerwcu. Ostatecznie przełożono go na dziś, 16 października. Niestety i tym razem się nie odbył. Wszystko to ze względu na chorobę pomysłodawcy i głównego organizatora księdza Tadeusza Giedrysa.

Organizatorem Festiwalu Papieskiego im. Jana Pawła II Totus Tuus jest ksiądz proboszcz z parafii Lubanowo - ksiądz kanonik Tadeusz Giedrys. Jednak w ostatnim czasie chorował. Niedawno jak wracał do swojej parafii, poczuł się źle, zjechał do rowu i zabrała go karetka.

Obecnie ks. proboszcz leży na intensywnej terapii w szpitalu przy Arkońskiej w Szczecinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

daleki znajomy
daleki znajomy 2 dni temu, 23:49
A jednak nie dał rady. Schorowany i koronawirus dokończył dzieła... Bardzo mi smutno... pustka... Niech spoczywa w spokoju.
Kamila
Kamila 2 dni temu, 21:02
Dobry czlowiek udzielał nam ślubu będąc jeszcze w parafii Dolice a na co chorował oprocz covidu?


Parafianka
Parafianka 2 dni temu, 19:22
No niestety, jednak przegrał z chorobą... Szkoda bardzo. Dobry człowiek.
Bbb
Bbb 2 dni temu, 12:28
Przez tydzień jeździł po ludziach już chory,ciekawe ile pozarażał miedzy czasie
Dyl
Dyl 2 dni temu, 09:40
Jeżeli to dobry ksiądz, to przecież miłosierny i sprawiedliwy Bóg , nie pozwoli aby tak młodo umarł w mękach.
biblista
biblista 2 dni temu, 20:24
Nie sądź, a nie będziesz sądzony!
M
M 2 dni temu, 06:28
Modlimy się za proboszcza
obserwator
obserwator 18.10.2020, 21:27
Bardzo pracowity ksiądz. Prawdziwy katecheta.
Emil
Emil 17.10.2020, 20:57
Który ksiądz jest rocznik?
Polityczna propaganda
Polityczna propaganda 17.10.2020, 17:35
Dziwne trochę bo ksiądz na zakaźnym a dzieci z miejscowej szkoly na kwaranntanie?I wszystko tak po cichu? Dwudniowe kwarantanny sanepid nakazuje?
A oni mają specjalistów w Zus
A oni mają specjalistów w Zus 17.10.2020, 20:18
Sanepid Gryfino nie decyduje tak naprawdę tylko Warszawa !
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.10.2020, 15:42
PREMIER MATEUSZ EWANGELISTA juz zgłosił ksiedza do formuły 1 ha ha ah tylko musi wyzdrowieć *** trzymajmy kciuki za pasterza ha ha ah
Schutzengel
Schutzengel 17.10.2020, 12:45
Pytanie Wczoraj, 22:12
Czemu trafił do szpitala zakaźnego, skoro miał wypadek samochodowy ?

< W szpitalu na Arkońskiej jest toksykologia, a pod nr 2 przy tej samej ulicy. przechowalnia starych kiecmanów. Nie ma teraz, za rządów PiS, wypadków z udziałem pijanych księży. Oni są chronieni imunitetem, a jeżeli nie ma strat i ofiar, to przecież władza nie oskarży księdza o jazdę pod wpływem. Ten pleban do Lubanowa już nie wróci.
nie wstyd ci teraz????
nie wstyd ci teraz???? 2 dni temu, 20:21
a jednak ateistyczny hunwejbinie nie miałeś racji! "TEN PLEBAN DO LUBANOWA" WRÓCI!
Żeby zacząć swą ostatnią ziemską drogę!
Tyle w tobie nienawiści, że oczernisz uczciwego człowieka na dwa dni przed Jego śmiercią?


Schutzengel 2 dni temu, 12:45 . Ten pleban do Lubanowa już nie wróci.
Schutzengel
Schutzengel 2 dni temu, 20:30
Do anioła stróża bez pokory ? goń się dewocie !
Nie, nie jest mi wstyd. Jeździł chory i siał, siał , zarazę. Nikt nie powiedział że ma koronowirusa, aby ograniczyć pole rażenia.
https://www.youtube.com/result…
do hunwejbina ateistycznego
do hunwejbina ateistycznego 2 dni temu, 20:53
winisz zmarłego księdza, że sanepid utajnia i źle prowadzi sprawy?
Ostatnio ksiądz w powiecie sam informował swoich parafian, a sanepid... zalecił mierzenie temperatury...

To też wina księdza?

Ze swoim ateizmem wojującym zaimponowałbyś wojownikom państwa islamskiego gorliwością....
jan
jan 2 dni temu, 20:20
ty bezbozbozniku komunistyczny jak mozna tak pisac o szlachetnym
ksiedzu

Znajomy
Znajomy 17.10.2020, 14:17
Nie oceniaj innych swoją miarą. Ksiadz Tadeusz nigdy by nie prowadził pod wpływem alkoholu. To naprawdę dobry i odpowiedzialny kaplan.
Ten z ławki koło Ratusza
Ten z ławki koło Ratusza 18.10.2020, 18:32
Zgadza się. Jeden z niewielu księży z powołaniem. Porządny gość
nieznajomy
nieznajomy 18.10.2020, 19:15
Potwierdzam, to ksiądz o wysokiej kulturze.
nepomucen zmijewski ah ah ah
nepomucen zmijewski ah ah ah 17.10.2020, 11:45
gdzie jest ojciec MATEUSZ on wyjaśni co było przyczyna tego nieszczescia ah aha h
MM
MM 17.10.2020, 20:21
No właśnie ktoś ukradł mi rower a ojciec Mateusz tędy chadza.
ryngraf
ryngraf 17.10.2020, 11:59
Tu wszystko jest jasne. Trzeba tylko ozdrowienia w szpitalu.
Parafianin
Parafianin 17.10.2020, 09:50
Niech Bóg da mu siłę w walce z Covidem, czekamy na CiebieTadeuszu
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 17.10.2020, 08:55
saturn zbiera swoich żniwiarzy 13*52=676 1348 dzuma 2020 -2027
milczenie złotem
milczenie złotem 17.10.2020, 12:00
Ajwaj jak nie potrafisz zachować się przyzwoicie, to chociaż milcz.
młodzi z Baniewic
młodzi z Baniewic 17.10.2020, 08:54
Trzymamy za księdza kciuki!
Paetz
Paetz 17.10.2020, 07:45
Kiedyś jeden wysoko postawiony z tej samej firmy mówił, że koronawirus to kara za homoseksualizm.
Msza
Msza 17.10.2020, 07:27
Ksiądz Robert zawsze tryska zdrowiem,to pewnie mszę odprawi w niedziele.
Parafianka
Parafianka 17.10.2020, 11:27
Ksiadz Robert jest niezawodny
Kasia
Kasia 17.10.2020, 20:02
Jasne, może świętego z niego zrobicie, z tego całego Roberta... Taki niezawodny...
brat Pit
brat Pit 17.10.2020, 12:01
Jaki ksiądz Robert? Księża nie mają nazwisk?
M.
M. 17.10.2020, 00:37
Modlimy się za naszego proboszcza.
Zmartwiony
Zmartwiony 16.10.2020, 22:45
Jeden z najlepszych ksieży jakich znam. Dobry i zawsze usmiechniety, życzliwy jak nikt. Oby wszystko było w porządku.
spoza parafii
spoza parafii 17.10.2020, 02:03
Znam, go też. Po prostu dobry z niego człowiek.
Polak katolik
Polak katolik 16.10.2020, 22:31
Rodzice księdza także trafili do szpitala na arkonskiej.
jednak
jednak 17.10.2020, 00:44
Czyli to wygląda na chorobę zakaźną.
Dziwne
Dziwne 16.10.2020, 23:16
To ile on ma lat ?

Pozostałe