Koronawirus wśród personelu medycznego. Zawieszona działalność części oddziałów gryfińskiego szpitala

  • 26.10.2020, 07:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koronawirus wśród personelu medycznego. Zawieszona działalność części oddziałów gryfińskiego szpitala
Sytuacja staje się dramatyczna. Od dzisiaj 26 października 2020 r. ponownie zawieszona została część oddziałów w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie. Niestety, wykonane testy potwierdziły dodatnie wyniki w kierunku COVID-19 wśród personelu medycznego (pielęgniarki, lekarza, sanitariuszki).
Oto komunikat wystosowany przez prezesa zarządu:
 
W związku z nowymi potwierdzonymi przypadkami COVID-19, wśród personelu medycznego szpitala, zawiesza się działalność oddziału chorób wewnętrznych, internistycznej Izby Przyjęć, oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego.
O terminie odwieszenia poinformujemy Państwa niezwłocznie po uruchomieniu oddziałów.
 
Piotr Ignaciuk
Prezes Zarządu
„Szpital Powiatowy w Gryfinie” Sp. z o.o.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i  do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 26.10.2020, 10:57
STAN WOJENNY HA HA AH podany w formie pandemii ah aha ah gdzie jest kod konstytucja konstytucja..... ha ha ah bez ustawy i odpowiedzialności ah ah ah anarchia w polinie ha ha ah no ale teraz antykoncepcja przy tym dymaniu na tapecie ha ah ah
CBŚ
CBŚ 26.10.2020, 12:38
Chory *** jesteś
WSI
WSI 26.10.2020, 14:14
ma co ha ha ah
Do piekła za aborcje
Do piekła za aborcje 26.10.2020, 10:53
Taki los czeka grzeszników którzy zamiast dom swój budować na skale wiary zwieść się dali medycynie!

Tylko modlitwa i wida święcona skutecznie ratuje zdrowie i życie!
ajwaj aleluja i do przodu  W DRODZE  NA SATURNA  HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu W DRODZE NA SATURNA HA HA AH 26.10.2020, 10:35
kiedy to sie skończy ha ah ah odp jak icki zarobią 10sieciokroć tego co zainwestowali ah ah ah chiny już bez koronki zydowskie firmy w chinach produkują pełną para dla goi na całym swiecie ha ah ah BIZNES SIĘ KRERCI JAK SATANISTYCZNY MŁYN SATANIC MILLS HA AH AH DO HYMNU HA AH AH ZA ZNIWA HA AH AH https://youtu.be/tV38vxEN5-o?l…
.
. 26.10.2020, 10:02
Covid covidem ale ten szpital to powinni dawno zaorać
Mieszkaniecm
Mieszkaniecm 26.10.2020, 09:45
Dlaczego komórki zarządzania kryzysowego starostwa powiatowego i gminy nie podejmują zadnych czynności, dlaczego nie ma żadnych dezynfekcji. Dotyczy to równiez spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych (dezynfekcja klatek schodowych, wejść do budynków, itp.).
Zaniepokojona
Zaniepokojona 26.10.2020, 09:40
A to super niech podadzą więcej info bo ja miałam usg w piątek i może lekarz z coroną mi je robił
Ciężarna
Ciężarna 26.10.2020, 09:33
To jest wielkia tragedia jak nie ma oddziału noworodków i położne są na kwarantannie, gdzie rodzić!!!!!!!
Ja
Ja 26.10.2020, 09:29
O kurcze , jak ginekologia położnictwo są na kwarantannie to już jest bardzo źle. Strach się bać!!!
Lidia
Lidia 26.10.2020, 09:01
Wokół wielu zakażonych to jest tragedia. Po prostu personel częściej badają.
niedawna jeszcze pacjentka
niedawna jeszcze pacjentka 26.10.2020, 08:48
Trzymam kciuki aby jak najszybciej doszło wszystko do normy.
Knagulec
Knagulec 26.10.2020, 08:46
W mordę koronka zbiera żniwa
Covid
Covid 26.10.2020, 10:15
Dzbanie skórzany jak cię zbiorę to nawet Google cie nie rozpozna. Jutro będziesz moj
Knagulec
Knagulec 26.10.2020, 14:38
Gacie chyba na łeb
Dolna Odra nie sprząta
Dolna Odra nie sprząta 26.10.2020, 08:05
Nie na temat.... Ale koronawirus dezynfekcja droga redakcji o trzeba dbać dezynfekowac a tym czasem hmn Górka blok blisko szkoły gdzie wiadomo są problemy z korona a tu co?! Klatki należące do Dolnej Odry...... Nie myte z miesiąc, balustrady aż się kleja, ściany syf.... Dozorca ma lepsze rzeczy do roboty niż wykonywanie swoich obowiązków Przejdź się droga redakcja ocen sama...... Niektórzy z nas sami sobie myja swoje piętra ale czy tak powinno Być?!!! W tych klatkach przewaga seniorów i tak o nich dbamyyyy
GRYFINO
GRYFINO 26.10.2020, 09:37
Hmm nie tylko Dolna nie sprzata, Regalica rowniez! Nie wiem za co tym ludziom sie placi...
Grażyna
Grażyna 26.10.2020, 07:59
Masakra! Strach pomyśleć co będzie dalej.
Kochanek
Kochanek 26.10.2020, 10:38
Nie jesteś od myślenia luzuj majty

Pozostałe