Drugi Rossmann w mieście. Budynek z ciekawą więźbą

  • 28.11.2020, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Drugi Rossmann w mieście. Budynek z ciekawą więźbą
Pisaliśmy niedawno, że sklep Rossmann powstaje przy ul. Flisaczej 65 w Gryfinie, tuż obok Intermache. Buduje się też kolejny sklep Rossmann w tym mieście ten, o czym również jako pierwsi wspomnieliśmy już w zeszłym roku. Mowa o obiekcie przy ulicy Sportowej w Gryfinie, obok Biedronki.

Sklep będzie miał ciekawy mansardowy dach. Imponująco prezentuje się konstrukcja więźby.

Sama budowa nieco przystopowała, kiedy półtora miesiąca temu podczas prac spadł z dużej wysokości pracownik. Jednak po kilku tygodniach prace znowu ruszyły. Na jakim są etapie? Zapraszamy do fotorelacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

na budowie
na budowie 01.12.2020, 10:26
Dzieje się.
D.
D. 30.11.2020, 00:01
W pracy można jeszcze liczyć na premię inwentaryzacyjną. Dostaje się ją za dobry wynik inwentaryzacyjny. Wypłacana ona jest dwa razy w roku pod warunkiem że przez pół roku nie masz więcej jak 14 dni zwolnienia. Mnie się udaje.
*** ***
*** *** 29.11.2020, 22:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

many
many 29.11.2020, 22:14
Jeśli chodzi o zarobki w Rossmannie to trudno powiedzieć ile to może być ze względu na czasy i sytuacje pracownicza w Gryfinie.
Ministrant
Ministrant 29.11.2020, 19:00
Ksiąc mówił, że wazelina b edzie w promocji i mamy sobie kupić.
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 19:54
Wezme karton gumowcowi
PiSSior związkowiec
PiSSior związkowiec 29.11.2020, 18:50
Będą miejsca pracy dla zwalnianych z Dolnej Odry.
Flisacza
Flisacza 29.11.2020, 18:29
Praca zależy od tego jak i kto będzie ustalał grafik.
była
była 29.11.2020, 15:18
Ogólnie duża odpowiedzialność i ciężka praca na magazynie. do tego niska płaca. Tak było. A jak jest teraz?
dola
dola 29.11.2020, 13:30
2, 4 tys na rękę d... nie urywa.
zero kredytu w banku
zero kredytu w banku 29.11.2020, 13:23
Trochę pracowałam w tej firmie i wiem. Najgorsze są ciągłe zmiany grafiku o niepełny etat.
a mi w to graj ciepły  arni
a mi w to graj ciepły arni 29.11.2020, 10:56
może zrobili badanie rynku i stwierdzili ze w tamtej okolicy jest dużo działaczy LGBTIQ co sie pudrują maluja rzęsy itp itd
Annalista historii Gryfina
Annalista historii Gryfina 29.11.2020, 18:53
Raj dla księży. Tania wazelina o różnych smakach i owocowe kondony. A pamiętacie księdza co mu żarówka pękła w odbycie ? Baniak był. Tyle, że żarówek nie będzie.
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 19:55
tak to ziomek gumowca
wstyd mi za was
wstyd mi za was 29.11.2020, 11:03
Wy pisowcy to zawsze musicie szukać jakiego wroga, choćby wyimaginowego jak ty z godz. 10.56.
do nijakiego z 11;03
do nijakiego z 11;03 29.11.2020, 12:40
Kolejny prymitywny podżegacz!
no tak
no tak 29.11.2020, 13:20
Jeden wart drugiego.
kobieta  naczelnikiem polinu
kobieta naczelnikiem polinu 29.11.2020, 11:13
no co jarek tez sie pudruje i nie tylko W PIS puder i samoopalacz
ten co liczy
ten co liczy 29.11.2020, 10:04
Fajne zdjęcie w reklamie o funduszach, jako żywo pan jeffrey epstein, wiecie o kogo chodzi ?
https://static.foxbusiness.com…
to ten od  haków  na pedofili
to ten od haków na pedofili 29.11.2020, 11:17
o alfonsa pedofilskiego z pania maxwel ha ah ah a to ich hymn na polin https://youtu.be/HnssMcCpO70
pamiętam
pamiętam 29.11.2020, 11:06
Stara medialna sprawa.
Gumowiec
Gumowiec 29.11.2020, 08:16
Dwa knagulcem dwa rosmanny obawiam się że miasto tego nie przezyje
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 19:55
Czesc szwagier pozdrów starą
.
. 29.11.2020, 13:15
znów odezwał się ten flak co pisze sam ze sobą Knagulec - Gumowiec !! Baranie jesteś chory to idź do psychiatry ! Żal czytać tę debilne konwersacje na poziomie szamba !! Człowieku kto cię spłodził i kto cię teraz pompuje !
tak ich szkolą
tak ich szkolą 29.11.2020, 13:21
To próbuj proburmistrzowski troll, którego celem jest robienie bagna.
o ludziach z bagna
o ludziach z bagna 29.11.2020, 13:31
Czyli generalnie to czym zajmują się na codzień.
Ferdas
Ferdas 29.11.2020, 03:08
Co w tej kupie jest takiego ciekawego??? Drzewo jak drzewo!!! ***
blus
blus 29.11.2020, 11:11
Fakt, wygląda na razie jak stodoła
CZAKI
CZAKI 29.11.2020, 00:01
Takie małe miasto i drugi ''Rossmann'' ma tu być koło biedronki nie za dużo jak na takie małe miasto tych sklepów z kosmetykami. Nie dawno otworzył się sklep ''Drogerie Polskie'' na ul.Kościelnej obok Firmy ''CZEKAN'' ciekawe czy ''Rossmann'' znajdzie tyle ludzi do pracy.



Na bruk
Na bruk 29.11.2020, 18:55
W Dolnej Odrze wywalają . Jest ich setki.
ten co liczy
ten co liczy 29.11.2020, 10:06
Jak dla mnie to może być i tysiąc rosmanów, to ich pieniądze i ich straty, czym tu się przejmować ?
jakowlew
jakowlew 29.11.2020, 10:44
Tak policzyłeś, że jednak straty? Jak?
a
a 29.11.2020, 09:46
Pewnie już znalazł.
dziary
dziary 28.11.2020, 22:40
A tam w pobliżu w dzielni krąż Adamo z tatuażami. Wiadomo, siedział!
haha
haha 29.11.2020, 09:18
chyba Sradamo konfitura
do tatoo
do tatoo 29.11.2020, 03:21
to tak jak noszenie sie na dresowo jak ziomek z dzielni mając prawie 40 lat na karku i handlować dragami nie mając innych perspektyw ...
czy to jest niby bardziej męskiie?? jestes załosny
tatoo
tatoo 28.11.2020, 22:47
Tatuaże jak najbardziej nie są niczym złym, to sztuka, ozdoba ale jak trzeba być słabym i niedowartościowany człowiekiem i mieć paskudny pysk aby go zdobić i upiększać tatuażem !! Katastrofa jakaś. A z resztą w sumie to tak jak zapuszczanie brody żeby wyglądać bardziej męsko !!
Obserwator
Obserwator 28.11.2020, 22:18
Przez jednego pijanego który spadł tyle jest dni są w plecy? Śmieszne! To był jakiś magik budowy skoro bez niego nic nie szło. A reszta niech dalej pije po kątach.
blondi
blondi 28.11.2020, 22:09
No ja mysle ze powinno sie pracowac tylko 2 dni w tygodniu, reszta powinna byc wolna. Pensja na reke to minimum 5 tys zl za taka prace.
mol
mol 28.11.2020, 22:07
W Rossmannie można się zatrudnić tylko na 3/4 etatu.Hahaha.... ciekawe czy kogoś znajdą chętnego do pracy.
była
była 29.11.2020, 15:28
I nie ma zniżek na produkty dla pracowników.
200 procent normy
200 procent normy 28.11.2020, 22:44
Nie wiem skad te zale u ciebie, otworz samemu dzialalnosc, plac ludziom nawet po 10 tys zl na reke. Nikt Ci nie broni, pokaz co potrafisz. Aaaaaaa no tak za cienka jestes zeby cokolwiek otworzyc.
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 00:10
Ty japa mi tu
Ha ha
Ha ha 29.11.2020, 07:49
I znów odezwał się ten parówa co pisze sam ze sobą Knagulec - Gumowiec !! Baranie jesteś chory to idź do psychiatry ! Żal czytać tę debilne konwersacje na poziomie szamba !! Człowieku kto cię spłodził i kto cię teraz pompuje !
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 12:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

no tak
no tak 28.11.2020, 21:58
Parkingi dla mieszkańców powinien zapewnić-DEBIL *** *** ***

Pozostałe