Tak przebiegała akcja szczepień w naszym szpitalu

  • 24.02.2021, 17:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak przebiegała akcja szczepień w naszym szpitalu
Od poniedziałku trwają szczepienia nauczycieli w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie. Po kolei szczepią się pedagodzy, którzy nie ukończyli 65 lat. Dyrektorzy placówek oświatowych przyjęli 700 zgłoszeń od nauczycieli z naszego powiatu.

Kto został zaczepiony w ciągu ostatnich 3 dni?

22 02 2021 r. w sumie zaszczepiono 60 osób

Żłobek Gryfino 22.02

Przedszkole nr 3 Kubusia Puchatka w Gryfinie 22.02

przedszkole w Widuchowej 22.02

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni 22.02

23 02 2021 r. w sumie zaszczepiono 58 osób

Ognisko Przedszkolne TDP w Chwarstnicy 23.02

Przedszkole Banie 23.02

Przedszkole Halabała, Calineczka i Dom Seniora 23.02

Przedszkole Pszczółki Mai w Gryfinie 23.02

Iskierka Gryfino 23.02

Przedszkole Trzcińsko-Zdrój 23.02

Bajkowe Przedszkole w Baniach 23.02

24 02 2021 r. w sumie zaszczepiono 62 osoby

Kubuś Puchatek Gryfino c.d. 24.02

Bajkowe Przedszkole Banie 24.02

Przedszkole nr 2 Misia Uszatka Gryfino 24.02

Szkoła Podstawowa Żabnica 24.02

Szkoła Podstawowa Banie 24.02

Szkoła Podstawowa Lubanowo 24.02

Dom Seniora 24.02

Szkoła Podstawowa nr 3 Gryfino 24.02

Szkoła Podstawowa nr 2 Gryfino 24.02

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

karamba
karamba 25.02.2021, 22:58
Każdy organizm może reagować inaczej po podaniu szczepionki. Tak jest również z innymi szczepieniami, jakim muszą się poddawać np. ludzie wyjeżdżający do pracy w świat.
ufol
ufol 25.02.2021, 21:07
Nie zaszczepione drzewa, nie zaszczepione dziki, nie zaszeczepione zające, nie zaszczepione jeże i wszystko żyje ! ! ! Człowiek to nie jest organizm który przybył z innej planety i musi być zaszczepiony by móc funkcjonować w warunkach panujących na naszej planecie.
a chcesz żyć 25 lat jak parę wieków temu???
a chcesz żyć 25 lat jak parę wieków temu??? 25.02.2021, 21:14
sp... do lasu - skoro tam tak fajnie - zjesz sobie padłego zająca, jeża albo dzik ciebie zje...
nieśmiała podpowiedź
nieśmiała podpowiedź 25.02.2021, 17:54
60 osób dziennie to dobry wynik. Dobrze byłoby to utrzymać we wszystkie dni tygodnia, włącznie z niedzielą.
***
*** 25.02.2021, 12:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wprost proporcjonalnie
wprost proporcjonalnie 25.02.2021, 12:16
Im szybciej zaszczepi się większość, tym szybciej minie pandemia.
*** *** ***
*** *** *** 24.02.2021, 23:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

M.
M. 24.02.2021, 22:19
U mnie żadnych powikłań nie było po pierwszej jak i po drugiej szczepionce. A do pracy przyszli wszyscy pracownicy nikt nie był na zwolnieniu.
K
K 25.02.2021, 00:14
Widocznie szczepiłas/es się inna szczepionka, na pewno nie ta przeznaczona dla pracowników oświaty, po nich nie ma aż tylu powikłań.
No
No 25.02.2021, 01:43
Niech poczeka jeszcze dzień.
Kaśka
Kaśka 24.02.2021, 19:24
Po tych szczepieniach są straszne powikłania, w życiu tak chora nie bylam, bóle mięśni, dreszcze, temperatura, covid tak ciężko nie przechodziłam, jak szczepienie, a po drugiej dawce ma być gorzej. Na kolejną raczej nie pójdę.
Sauron
Sauron 24.02.2021, 21:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

łowca szpiegów
łowca szpiegów 24.02.2021, 23:28
Sauron, to antyszczepionkowy troll opłacany przez wrogów Polski i Unii Europejskiej. Ich celem jest aby bez wystrzału karabinu zginęło wielu Europejczyków.
normalna
normalna 24.02.2021, 21:35
Pani Kasiu każde małe dziecko po szczepieniu z reguły gorączkuje i czuje się gorzej...... Mądrzy ludzie nauk medycznych mówią, że to objawy normalne.Sieje Pani Panikę , trzeba było się nie szczepić zamiast narzekać. Skorzystał by wówczas potrzebujący, obawiający się o własne życie . Jako nauczyciele macie mnóstwo przywilejów i wiecznie tylko narzekacie !!!
Kaska
Kaska 25.02.2021, 00:28
Nie sieje paniki, nie to miałam na celu, również obawiam się o własne zdrowie i życie. Jestem jak najbardziej za szczepieniem i zawsze byłam, natomiast szczepienie wywołało u mnie takie objawy,że obawiam się drugiej dawki i raczej to normalna, ludzka reakcja. Nie tylko w Gryfinie były takie powiklania poszczepienne, ale w całej Polsce, o czym informują pracownicy oświaty na różnych forach oraz mediach. Nie nakłaniają również do bojkotu szczepień, ale do tego by się temu przyjrzeć, a także inaczej zorganizować szczepienia, np w jednym tygodniu część pracowników, a w drugim tygodniu pozostała część. Nie doszłoby do całkowitego zamknięcia placówek,jak np w Widuchowej i innych miejscowościach. Ale najlepiej jest obrzucic błotem,bo tyle mamy przywilejów i jeszcze narzekamy, jakim w ogóle prawem.
ac
ac 24.02.2021, 18:54
W Pszczółce Mai na 16 zaszczepionych już 14 osób ma powikłania (na zwolnieniach).
:(
:( 24.02.2021, 20:07
no i fajnie - taki myk - niby przedszkoli nie zamykają a jakby zamknęli...
Bliski
Bliski 24.02.2021, 18:50
Dzisiaj szło Gryfino!
Zaintetesowana
Zaintetesowana 24.02.2021, 18:44
Napiszcie ilu pracowników nie przyszło po szczepieniu do pracy.
nauczycielka B.
nauczycielka B. 24.02.2021, 18:49
U nas ok. jedna trzecia.
Knagulec
Knagulec 24.02.2021, 18:32
Zaszczepić i pognać gumowca
bristol
bristol 24.02.2021, 18:31
Trzeba przyznać, że szybko i sprawnie to idzie.
K.
K. 24.02.2021, 18:26
Kolejka obowiązuje!
nauczycielka z Bań
nauczycielka z Bań 24.02.2021, 18:25
U Was na portalu to o covidzie w powiecie, czy o szczepieniach, to można się najwięcej dowiedzieć. Solidna firma!

Pozostałe