Wiemy, kiedy i czym zaszczepieni zostaną policjanci. Zgłosiła się garstka

  • 06.03.2021, 18:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy, kiedy i czym zaszczepieni zostaną policjanci. Zgłosiła się garstka
W naszym powiecie poza seniorami szczepione są pierwsze grupy zawodowe. W Szpitalu Powiatowym w Gryfinie kończą się szczepienia nauczycieli. Wakcynacji podlegali wcześniej i akcja jest jeszcze kontynuowana wśród pracowników służby zdrowia. Kolejną grupą zawodową są policjanci.

Służby mundurowe będą szczepione tą samą szczepionką co nauczyciele, czyli AstraZenecą. Służba zdrowia przyjmuje Pfizera.

Do szczepienia zgłosiło się 70 policjantów z naszego powiatu. Wakcynacja może się rozpocząć w poniedziałek 22 marca 2021 r. Wszystko pod warunkiem, że dostawy szczepionek będą przychodzić regularnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pzpr
Pzpr 08.03.2021, 17:08
Polska policja będzie zaszczepiona sputnikiem V. Jaka praca taka szczepionka..
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 07.03.2021, 19:39
cóż mogę napisać wyrazy współczucia ha ha ah po tej szczepionce można wrócić do korzeni i stać sie szympansem jak karol darwin ha ha ah
rozsądek
rozsądek 07.03.2021, 19:44
Ajwaj to ty się szczepić nie musisz, bo już wróciłeś do korzeni...
ja tam wole sie szczepać  a nie szczepić ha ha ah
ja tam wole sie szczepać a nie szczepić ha ha ah 07.03.2021, 20:15
i tak za niecałe 3 lata wojna to lepiej skakać po drzewach niz z ka ra binem w łapach ha ah ah jak zwierzeta pociagowe jak mawiał rebe owadia josef ha ha ah
jestem daleki od tego ha ha ah
jestem daleki od tego ha ha ah 07.03.2021, 20:03
tylko goje to są jak zwierzeta pociagowe jak mawiał rebe owadia josfef ha ha ah
daje do myślenia
daje do myślenia 07.03.2021, 17:11
Władze Austrii zdecydowały o wstrzymaniu szczepień przeciw COVID-19 z użyciem jednej z partii preparatu AstraZeneca po śmierci 49-letniej kobiety oraz wystąpieniu zatoru płuc u 35-latki. Decyzja została podjęta mimo braku dowodów na bezpośredni związek ze szczepieniem.
Rafał
Rafał 07.03.2021, 22:32
Daje do myślenia ze dowodów nie maja a wstrzymują szczepienia osobom które szczepić się muszą
Goska
Goska 07.03.2021, 12:03
Mieli w pierwszej kolejnosci szczepic seniorow a z tego zrezygnowali _po co seniorzy glosujecie na pis orzecierz was zapisali do narodowej eutonacji a szczepia znajomych
PODPIS ZA NASWSZYSTKICH
PODPIS ZA NASWSZYSTKICH 07.03.2021, 10:49
No to mamy ...Policjanotw zaszczepia potem silowo wszytskich innych :) jak juz oni czyli policja zostanie zaszepiona to zobaczycie wszystkichzmusza policjanci ! ktorzy zostana zaszczepieni beda was z domu wynosic i szczepic :/
Nie jestem wgrogiem szczepionek ale za krótkie badania miały miejsce i cos sie na swiecie dzieje nagle i to mi broni przyjac te lakrstwo i uznac ze jest ok ... bo nie jest i ja to widze
Kto chceniech sie zaszczepi !Wy bedziecie zaszczepieni bezpieczni ja wam chyba wadzić nie bede i nikt mnie nie zmusi !
wyłaczyc TV RADIO ~~~!!!!
taki myk
taki myk 07.03.2021, 09:33
Jak przeszedł to uważa że ma przeciwciała i mu nic nie grozi. Taki mówi mój kolega
X
X 07.03.2021, 13:35
Debilizm i nieodpowiedzialność
*** ***
*** *** 06.03.2021, 23:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pytanie
pytanie 06.03.2021, 21:55
A ilu policjantów jest w powiecie? Może tych 70 osób to jednak większość uprawnionych?
Wiem, że chyba obowiązuje miejsce służby, więc jak ktoś pracuje w Szczecinie, to tam jest szczepiony, mimo że mieszka w Gryfinie...
matematyk
matematyk 06.03.2021, 22:43
To dwadzieścia kilka procent całego składu.
Jan
Jan 06.03.2021, 21:06
Niech się policjanci spieszą bo od kwietnia będą szczepić zakupioną ruską szczepionką,która nazywa się SPUTNIK !!!. Dopiero będzie się działo...
sauron
sauron 06.03.2021, 20:33
przejzeli na oczy nie ogladaj tv
pytanie do trolla
pytanie do trolla 06.03.2021, 21:56
łatwiej sterować tymi, co nie wiedzą, dlatego w Chinach cenzurują internet, prawda?
G.
G. 06.03.2021, 19:02
Dobrze, że chociaż jest jakiś plan., bo ja o urzędnikach to nawet nie słyszałam.
w mętnej wodzie...
w mętnej wodzie... 06.03.2021, 19:49
nie ma żadnego planu - przecież te wersje są trzy razy dziennie zmieniane. Na przykład zaczynają zapisy 65+ - ale 70+, którym zabrakło miejsc w pierwszym terminie - mają czekać. Jaki sens???
Robi
Robi 06.03.2021, 19:01
Jeszcze niektórzy się zastanawiają.
Rafał
Rafał 07.03.2021, 13:37
Nad czym tu się zastanawiać ? Czy chronić siebie i dwoje rodziny ?

Pozostałe