Skakały po grobach i tańczyły na cmentarzu. Nastolatki nagrały i opublikowały tę makabrę w internecie

  • 08.03.2021, 19:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Skakały po grobach i tańczyły na cmentarzu. Nastolatki nagrały i opublikowały tę makabrę w internecie Kadr z makabrycznego filmu nagranego przez nastolatki na cedyńskim cmentarzu.
Do zbezczeszczenia miejsca spoczynku zmarłych prawdopodobnie doszło w sobotę 6 marca 2021 r. Dwie lub trzy młode osoby skakały po grobach na cmentarzu w Cedyni, tańczyły między mogiłami, chowały się w pojemniku na śmieci. Wszystko nagrywały, a potem opublikowały w necie. Filmików tego typu jest cała seria.

W cedyńskiej społeczności internetowej wrze. Wszystko przez dwie lub trzy nastolatki, które w internecie opublikowały filmy wykonane na cmentarzu komunalnym w Cedyni. Dziewczyny pomalowane i poprzebierane niczym zombi biegały, skakały, tańczyły, kładły się na grobach. Wykonywały obrazoburcze gesty. Chowały się w cmentarnym pojemniku na śmieci. Fotografowały się w różnych pozach w bezpośrednim sąsiedztwie nagrobków.

Mieszkańcy są oburzeni. Oto niektóre komentarze:

Szok. Totalny brak szacunku.

No masakra, jak to zobaczyłam to zamarłam.

Szkoda, że się w tym koszu ze śmieciami nie zatrzasnęły. Przerażające.

Powinni karać za takie zachowanie. Zero szacunku i poszanowania. Mam nadzieję że ktoś rozpozna te osoby...

Jedną z dziewcząt internauci już zidentyfikowali jako Oliwię Ch. Podobno niedawno skończyła 18 lat.

Mamy nadzieję, że za znieważenie miejsca pochówku zmarłych zostanie wszczęte przez prokuraturę i policję postępowanie z urzędu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (115)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 17.03.2021, 13:57
Najpierw wpadka a potem głupie tłumaczenie. nawet nir mają odwagi aby się przyznać. Tfuuu!
robroy
robroy 13.03.2021, 23:23
A gdzie ryje tych *** chciał bym poznać
xxx
xxx 30.03.2021, 11:23
tiktok @molly_lov
Dyl
Dyl 12.03.2021, 19:29
Co to będzie, co to będzie ? zaczyna się od profanacji śmietnika na cmentarzu, a kończy się na niewykonywaniu poleceń proboszcza.
https://www.youtube.com/watch?…
mirek
mirek 11.03.2021, 19:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

piosenkarz
piosenkarz 11.03.2021, 16:06
Hulali po polu i pili kakao
Hulali po polu i pili kakao
Hulali po polu i pili kakao
Hulali po polu i pili kakao
Czy pamiętasz jeszcze
Tę wycieczkę pierwszą, tę sprzed lat?
Z placu tuż za szkołą
Zabrał was autokar prosto w maj
Dłonie miałeś mokre, w gardle lęk
Nogi z waty na głosu jej dźwięk
Gdy była tuż, tuż
Gdy była tuż, tuż
Brakło słów i brakło tchu!
Najpiękniejsza w klasie bez dwóch zdań
Na przerwach biłeś o nią się nie raz
Jej obraz choć zamglony w sercu masz
I nie zapomnisz nie, nie, nie, nie, nie!
Hulali po polu i pili kakao
Hulali po polu i pili kakao
przystanek je sus
przystanek je sus 11.03.2021, 19:31
ALE NA POLACH KOSTRZYNA TO JEST INNA WERSJA
hulali po polu i pchali w kakao
i słusznie...
i słusznie... 11.03.2021, 17:44
Tylko że te ćwoczki hulały po grobach - nie po polach. I za taką "drobną" różnicę - zapłacą. I słusznie...
Ojciec Mateusz
Ojciec Mateusz 17.03.2021, 13:20
nie skakaly po grobach byłem przechodziłem i widziałem one przeskoczyły obok grobu
ja
ja 17.03.2021, 14:20
A u mnie na filmiku który sobie skopiowałem wyraźnie wskakuje na grób. Udostępnić?
Nudy bez szkoły....
Nudy bez szkoły.... 10.03.2021, 17:03
Pląsały, i jeszcze na czarno się ubrały. Ot, Konopielki. Co teraz ? Kara śmierci przez ukamionowanie za kościołem. A może lepiej spalić na stosie a najpierw zafundować im egzorcyzmy w wykonaniu jurnego katechety egzorcysty ? A może pośmiać się z dziewczynami i zrobić sobie aerobic a może pląsy?
do pustego dzbana
do pustego dzbana 10.03.2021, 18:12
Karę śmierci to powinienes dostac ty. Za głupotę. Żeby siu.e takie tajatajstwo czasami nie rozmnożyło.
Perun Gromowładny
Perun Gromowładny 10.03.2021, 09:40
Nimfetki.
Kk
Kk 09.03.2021, 19:06
Po prostu masakra powinni za to karac i to srogo poniewaz to nie pierwsza taka sytuacjia ...a wy sie wstydzcie zero wstydu i szacunku oraz wychowania .!
Pl
Pl 09.03.2021, 15:41
To są te od tęczy i pioruna.
Ojciec Mateusz
Ojciec Mateusz 17.03.2021, 13:21
one nie chodzą na protesty ani nie są lgbt lol
ja
ja 17.03.2021, 14:01
A kogo to obchodzi. Ważne co zrobiły i do czego nie mają odwagi się przyznać.
Wampirzyca
Wampirzyca 09.03.2021, 15:02
A diabła spotkały albo zombie ?
Bratały się z duszami potępionymi ?
Bratały się z duszami potępionymi ? 10.03.2021, 09:42
Mogły spotkać jedynie Konopielkę na spacerku
Emigrant
Emigrant 09.03.2021, 14:56
Seks na cmentarzu to jest to co tygrysy lubią najbardziej.
Czas wracać do starych metod.
Czas wracać do starych metod. 09.03.2021, 12:19
I takie parę rózek na gołą d.... pozbawiło by godności? Ale ile rozumu by im przybyło! Koniec z róbta co chcesz!
Żałobnik
Żałobnik 10.03.2021, 17:04
Zostaw dla Milera.
Kulson
Kulson 09.03.2021, 11:29
No siusiumajtki idziemy po was....
Który lepszy >
Który lepszy > 09.03.2021, 15:06
Ja pięćdziesiąt lat temu jeździłem na cmentarz po kości. Czaszki opychaliśmy studentom medycyny. Za życia pomiary tych czaszek robił niemiecki lekarz Mengele.
Pokaż dowody
Pokaż dowody 09.03.2021, 23:27
Taaaa ? I czepałeś przy tym kapucyna .
pałka teleskoowa
pałka teleskoowa 09.03.2021, 11:34
Panie policjancie proszę tylko nie bić!
Każdy widzi
Każdy widzi 09.03.2021, 10:57
Totalny brak szacunku dla rodzin zmarłych to brak tablic pod klepsydry. Winien jest tego bezczeszczenia Miler.
MamaCzternastolatki
MamaCzternastolatki 09.03.2021, 10:41
"Ksiądz za dobre zachowanie brał go na kolana" ....
Olaboga!!!!

Nie skreślajmy tych młodych dzierlatek, są pogubione.Myślę,że tutaj przyda się pomoc psychologiczna,ale najbardziej potrzebni są rodzice tym dzieciom.
Nie życzę nikomu źle,jednak mam nadzieję że obie poniosą konsekwencje czynu.
Każdy z nas był kiedyś młody,ale nie każdy odstawiał takie spektakle.
Rodzicom tych dzieci życzę dużo siły,ponieważ jak mniemam pozostaną sami z problemem, a społeczność cedyńska będzie ich linczować.Wiadomo nie od dziś,iż jad ludzki ma niebywałą niechlubną siłę . . .
Daniel
Daniel 09.03.2021, 10:21
Typowe bydło
sarna
sarna 09.03.2021, 11:39
Daniel ty rogaczu !
Fakt
Fakt 09.03.2021, 09:03
Glupi wybryk dzeciakow. Wielu z nas robilo w tym wieku glupoty...
Gryfinianin
Gryfinianin 09.03.2021, 10:33
Racja, tylko niektórzy zapomnieli, że sami byli nastolatkami.
a
a 09.03.2021, 11:42
Byli nastolatkami i jakoś po grobach nie skakali.
Harcerz
Harcerz 09.03.2021, 15:08
Na obozie letnim chodziliśmy na cmentarz do grobu rodziny Wendorfów w kaplicy.
Ziomyyyy  czuwaj  !
Ziomyyyy czuwaj ! 09.03.2021, 23:32
My tam śpimy teraz
korty
korty 09.03.2021, 23:47
A na GEMie już nie?
Wyborca
Wyborca 10.03.2021, 17:07
Tam spali ci od Sawaryna
oburzona
oburzona 09.03.2021, 11:40
Oby skakały po waszych głowach. tez powiecie, ze skoro nastolatki to mogą?
.
. 17.03.2021, 13:22
Japierdziele, one nie skakały po grobach tylko obok
ja
ja 17.03.2021, 13:58
do winowajczyni z 13.22 A ja ściągnąłem sobie filmik i wyraźnie widzę, że skaczesz.
a.
a. 09.03.2021, 08:38
Już w d... się tym dzieciakom z dobrobytu poprzewracało.
Apokalipsa
Apokalipsa 09.03.2021, 08:06
Nieuchronnie idzie ku końcowi.!!!
Je ZUS
Je ZUS 10.03.2021, 17:08
II przepowiednia fatimska głosi koniec kościoła .
USA to największy zbrodniarz
USA to największy zbrodniarz 09.03.2021, 15:10
A co ? Amerykanie szykują wojnę atomową ? Robią to codziennie i kilka innych konwencjonalnych (jaka ładna nazwa) wywołują.
88
88 09.03.2021, 07:58
Dzieci jak to dzieci, zawsze muszą coś durnego zbroić aby zwrócić na siebie uwagę. To bezmyślne małolaty , żyjące chwilą.
Jakoś zbszczeszczenia miejsca spoczynku zmarłych się nie dopatruje. Gryfiński park miejski im. pani Siarkiewicz to dawny cmentarz też miejsce spoczynku zmarłych, a zrobili tam plac zabaw, parking samochodowy, odbywaja się imprezy okolicznościowe i sportowe. Tam nie ma profanacji, a w Cedyni jest ? Dzierlatki nie zniszczyły żadnego nagrobka. Smutne jest to, że te dzieciaki nie mają się gdzie podziać, nabuzowane są energią której muszą dać gdzieś upust. Przychodzą do głowy głupie pomysły, jedna przed drugą się popisuje.Dawniej za taki numer dostałyby konkretny wp... od swoich rodziców. Dziś można ich tylko potępić za nieodpowiednie zachowanie. One i tak to mają opinie staruchów daleko w rzyci, bo czym wiecej będzie wokół nich szumu, to wśród rówieśników będą coraz bardziej cool.
Zamiast ogladać jakieś zamazane zdjęcia, poogladajcie filmiki ze zwierzętami , to uspokaja i wprowadza w dobrby nastrój.
https://www.youtube.com/watch?…
To już lepiej pląsać , a jeszcze lepiej pląsać z Konopielką
To już lepiej pląsać , a jeszcze lepiej pląsać z Konopielką 09.03.2021, 11:02
W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie zna-ana rzecz
Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się ale strasznie nudzą się w deszcz.
Niech was Konopielka nawiedza
Niech was Konopielka nawiedza 09.03.2021, 10:36
Dom kultury w Gryfinie to cuchnąca rudera a ten flimon od obiecanek pier****ł w kampanii wyborczej 7 lat temu o nowym. Zapomniał czy kłamał ? A nawet gdyby przyjąć, że to obrzędy sekty, to przecież chrześcijanie mają i swoje obrzędy na cmentarzach. ŚPIEWAJĄ, maszerują na procesjach pomiędzy grobami, wyginają się na mszach. Zero spontanu i transu. Za to piją wódę nad grobami. A pląsanie to starosłowiańskie zwyczaje.

Pozostałe