Przecięli wstęgę przed wieżą. Co powiedzieli? [FILM]

  • 28.04.2021, 22:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przecięli wstęgę przed wieżą. Co powiedzieli? [FILM]
Co prawda stanęli nie po tej stronie wstęgi, ale dzięki temu w tle mieli odrestaurowaną wieżę. W zabytek włożono sporo pracy i pieniędzy. Nie było co prawda tych osób, które bezpośrednio pracowały, ale byli ci, którzy podjęli polityczne decyzje co do przywrócenia wieży widokowej mieszkańcom i turystom.

Wstęgę przecinali burmistrz Cedyni Adam Zarzycki, Olgierd Geblewicz - marszałek województwa, Tomasz Sobieraj - wicemarszałek, Ewa Dudar - wicestarosta powiatu gryfińskiego, Artur Nycz - radny sejmiku zachodniopomorskiego i Piotr Głowniak - przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni. W uroczystości uczestniczyli jeszcze wiceburmistrz Małgorzata Karwan wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Cedyni oraz osoby zatrudnione w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu.

Co powiedziano na uroczystości przecięcia wstęgi? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O oddaniu do użytku zabytkowej wieży po remoncie napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://https://www.igryfino.pl/wiadomosci/40782,marszalek-z-burmistrzem-uroczyscie-odebrali-wyremontowana-wieze-widokowa-plusy-i-minusy-odrestaurowanej-czesci-miasta

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kod
kod 29.04.2021, 16:31
nie wolno ciąć barw narodowych!!!
Fox
Fox 29.04.2021, 19:46
Komunistom to wszystko jedno. Chętniej odcięli byli białą barwę z flagi.
do idioty
do idioty 29.04.2021, 20:15
Nie, to prymitywy jak ty chcąc dokopać nie potrafią pomyśleć, że czym innym są "barwy" a czym innym wstążka..
Minister Błaszczak jest komunistą?

https://archiwum.mswia.gov.pl/…
chech, robercik
chech, robercik 29.04.2021, 16:44
a jak się tnie barwę? Sutannę to można - ale żeby "czerń ciąć" - to niemożliwe...
kod
kod 29.04.2021, 19:13
andrzej żenujący. własnie Wojsko Polskie promuje w szkołach szacunek dla barw narodowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chech, robercil
chech, robercil 29.04.2021, 19:56
to się kurna "właśnie" napromowało... nie zauważyło, że trochę mało uczniów na promocji było? :)
mylisz barwy ze wstążką...
rada
rada 29.04.2021, 19:28
Robercie, pomyliło si cię chyba z "Barwami Szczęścia". Mniej TVP, a więcej książek, to poznasz co to są "barwy".
pytam grzecznie
pytam grzecznie 29.04.2021, 16:40
Kod-ziarzu, jak można barwy ciąć?
respirator
respirator 29.04.2021, 11:56
Wieśniak to nawet maseczki nie potrafi prawidłowo założyć
może tak kiedyś i u nas
może tak kiedyś i u nas 29.04.2021, 10:47
A kiedy taka wieża widokowa powstanie w Gryfinie ?
Jest fajny punkt koło przejazdu kolejowego.
Brama Bańska
Brama Bańska 29.04.2021, 10:51
A po co? Żeby zapuścili jak zabytki?
mury pekną
mury pekną 29.04.2021, 10:02
Sawaryn kiedy odnowisz Bramę Bańską? Czekasz aż się rozleci?
:)
:) 29.04.2021, 10:18
ja żem spec od działek - i moi znajomi też... nie ma wśród nich speców od zabytków - to się zburzy i opyli gruncik...
słońce
słońce 29.04.2021, 09:34
Po prostu nie chcieli przecinać wstęgi pod słońce.
:)
:) 29.04.2021, 10:19
Mogli w Gryfinie pod starostwem - albo pod bramą korzystając z przyniesionego z gminy biurka - w sumie też wieża na zdjęciu by była:)
Dyl
Dyl 29.04.2021, 09:34
sześciu, zapracowanych pasożytów na wycieczce.
luzuj
luzuj 29.04.2021, 10:22
Gminny "pasożyt" nawet na wycieczkę w takiej sprawie by się nie pofatygował... Uważasz, że politycy nie powinni pokazywać, że coś robią?
To skąd byś wiedział, że wyremontowane staraniem tych a nie innych?
Przecież przy wyborach rozliczamy (a przynajmniej powinniśmy) z tego, co zrobili...
muezin z bartkowa
muezin z bartkowa 29.04.2021, 08:10
juz jade nawracac niewiernych https://youtu.be/SMNHZR1u6KQ
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 29.04.2021, 08:00
szkoda ze draka wieczorka zabrakło sztrzelił by z napleta ha ha ha artur wie jak darek strzela z napleta ha ha ah
wstążka
wstążka 29.04.2021, 07:09
Oj a Mnietka nie zaprosili do cięcia wstążki....on tak to lubi.
taki numer
taki numer 29.04.2021, 09:14
Ty wstążka nie wiesz, że Sawaryn podpadł. Nie zaprosili go nawet aby usiadł przy biurku koło Baszty Bańskiej.
meteo
meteo 29.04.2021, 01:41
Pogoda dopisała, a we wtorek miało już padać.
okulary
okulary 29.04.2021, 01:20
Widzę dwa gryfińskie akcenty przy tej wstędze.
pstryk
pstryk 29.04.2021, 01:04
Wstęga nie może być na wieży, bo tu nie tylko o wieżę chodzi.
zauważ
zauważ 29.04.2021, 01:46
Przecież nikt nie twierdzi, że powinna być przymocowana do wieży.

Pozostałe