Zginął kierowca busa. Kierujący ciężarówką śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Droga zablokowana, wyznaczono objazdy

  • 06.05.2021, 16:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zginął kierowca busa. Kierujący ciężarówką śmigłowcem przetransportowany…
-Na prostym odcinku drogi kierujący busem iveco wjechał nagle na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym marki MAN. Wskutek zderzenia kierowca busa poniósł śmierć na miejscu - mówi nam sierż. sztab. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. Do tragedii doszło w Krzypnicy (gm. Gryfino) w czwartek 6 maja 2021 r. o godz. 14.40.
Bus został zmiażdżony w wyniku zderzenia z ciężarówką.
 
- Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zespoły ratownictwa medycznego. Wylądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo podjętych działań reanimacyjnych, nie udało się uratować życia kierowcy busa. Mężczyzna, który zginął w wypadku miał 39 lat. Był mieszkańcem powiatu gryfińskiego. Natomiast 41-letni kierowca ciężarówki został ciężko ranny. Doznał urazów głowy, klatki piersiowej, kończyn dolnych. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Szczecinie – informuje portal igryfino Paulina Heigel, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
 
Kierowca ciężarówki jest mieszkańcem powiatu pyrzyckiego.
 
Odcinek drogi krajowej 31 pomiędzy Dębogórą a Krzypnicą jest całkowicie zablokowany. Jak mówi nam oficer prasowy Jakub Kuźmowicz, objazdy wyznaczono przez Banie i Lubanowo. Utrudnienia mają potrwać do godz. 18.
 
O tragicznym wypadku informowaliśmy wcześniej tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niestety
niestety 09.05.2021, 01:07
Zadecydował Jego Ekscelencja Przypadek!
taki los
taki los 09.05.2021, 09:18
Jak często niestety.
Magda
Magda 08.05.2021, 23:29
Jaka *** karma z***?
Aldi
Aldi 08.05.2021, 09:31
Karma...
D.
D. 08.05.2021, 11:19
Aldi karma wraca do każdego - nie ma co osądzać.
nie bądźcie śmieszni.
nie bądźcie śmieszni. 08.05.2021, 23:48
A co wy buddyści, że o karmie rozmawiacie?
Oki
Oki 08.05.2021, 08:13
Polacy to albo jadą 40 na godz jak emeryt niemiecki albo gonią na złamanie karku. Naród ***
Żegnaj
Żegnaj 07.05.2021, 12:44
[*]
pniewo
pniewo 07.05.2021, 12:27
Zegnaj przyjacielu (*)
strażak
strażak 07.05.2021, 08:30
kto to z Pyrzyc ?
Pniewo
Pniewo 07.05.2021, 07:49
Piotrek spotkamy się tam wszyscy całe Pniewo.
GP
GP 07.05.2021, 11:53
Piotrek trzymaj sie i badz sobą tam jak tu byłeś
...
... 07.05.2021, 11:00
[*] Nie wierzę,że to on. Serce pęka 😭
doświadczony szofer
doświadczony szofer 06.05.2021, 22:43
Tam nie można szybko jechać bo jest wjazd do miejscowości i zaraz zakręt, więc każdy mądry kierowca tam zwalnia.
Maraiandębo
Maraiandębo 06.05.2021, 18:19
Nieoceniając kogo wina , to jestem ciekawy ile zapierdzielał ten ciągnik bo jezdżę tam czesto i oni czyli ta konkretna firma transportowa łamie wszelkie mozliwe przepisy drogowe. Przez samą Krzypnice potrafią 100 km/h lecieć . I wyprzdzac kogos kto jedzie normalną predkoscią.wszytskich wyszczekanych wiesniaków ,przejedzcie sie kilka razy tamtedy jak bedą zaladowanym zestawem za wami jechac i zwolnijcie do przepisowej predkosci to albo bedzie 1m za wami albo was wyprzedza , bandyci . Tiry na tory .
Kierowca
Kierowca 07.05.2021, 00:17
Większego debilizmu nie słyszałem.... Współczesne ciężarowki mają ograniczniki prędkości na 90km/h, po drugie przy ponad 90km/h elektronika uruchomi retarder aby zwolnić skład, a po trzecie.... jadąc ponad 90km/h (co defakto jest niemożliwe) tachograf zarejestruje to i zapisze po 30sekundach wykroczenie. Więc zamiast siać nienawiść i oszczerstwa pisać, pierw proszę o zagłębienie się w temacie. Póki co wyszedł Pan na typowego Janusza, który w każdym zakręcie zwalnia do 40km/h i jak go skład czyli zestaw wyprzedza to ma tak ściśnięte zwieraczez, że hemoroidy mu pękają..... I proszę poczytać sobie znaczenie słowa TIR.... Pojazdów takich nie ma....
Gryfinianka
Gryfinianka 08.05.2021, 00:45
Jestem kierowcą od 44 lat, co drugi kierowca czy to kobieta czy mężczyzna czy to osobowy czy ciężarowy jedzie za szybko i nie oszukujemy się , że ciężko zdjąć nogę z pedału ale nie mogę się zgodzić co do ogranicznika w TIR. Jak można to jadę nie raz 100 i chce dogonić ciężarowy samochód , nie udaje się mało tego są szersze jak jest wyznaczona drogą gdzie jest to nie bezpieczne, nie wiem dlaczego nikt nie bierze odpowiedzialności za wąskie drogi w naszym rejonie jak i brak lub wypłowiałych namalowanych pasów.? Brak poboczy, wykopane doły !!! Niestety kierowca busa przy zderzeniu miał na liczniku 160 km/ g tak ,zatrzymala się wskazówka przy zderzeniu, wyprzedzał tylko się przeliczył że po drugiej stronie będzie auto. szkoda ludzi.
Gryfinianin
Gryfinianin 09.05.2021, 12:23
Przed busem nic nie jechało nie miał kogo wyprzedzać droga była pusta.
(*)
(*) 09.05.2021, 12:22
Prosze nie podawac falszywych informacji !!!!
xd
xd 06.05.2021, 23:21
Widać prawdziwy znawca się odezwał ... ciągniki maja blokadę do 90 km/h. Jak ktoś jedzie osobówka 60-70 a później się dziwi ze go wyprzedzają xd
.
. 08.05.2021, 14:18
Dozwolona prędkość ciężarowego po za obszarem zabudowanym to 70km/h, na autostradach 80km/h. Tak dla przypomnienia.
prędki
prędki 06.05.2021, 23:40
Blokadę? Żartujesz? CO innego widze na drogach.
a.
a. 08.05.2021, 09:42
Sam wsiądź i jedź, nie zobaczysz, a sam poczujesz i dopiero się wypowiadaj.
Ja
Ja 06.05.2021, 22:41
Tak... A kto komu wjechał na tor jazdy.
Ewa
Ewa 06.05.2021, 18:42
Tylko że to bus władował się pod tira nie na odwrót. Wielka tragedią :(
zdziwiony
zdziwiony 06.05.2021, 16:33
Jak taki niski samochód wpadł w szybę tego wysokiego tira to nie wiem.
dfr44
dfr44 06.05.2021, 17:08
Matko Boska co za wpis! informacyjnie dla Ciebie Iveco to bus i to całkiem spory poza tym gdybyś znał podstawy fizyki to nie dziwiłbyś się tym jak wygląda szyba!
przecież
przecież 06.05.2021, 16:47
Iveco jest wysokie. Poza tym jak uderzył to musiało aż się unieść. Niech każdy ma prędkość ok. 60 km/h to razem ponad 100! Straszna siła
Olga
Olga 06.05.2021, 16:31
Kierowca tira też w ciężkimi obrażeniami i nie wiadomo co. Oby przeżył.
Anonim
Anonim 06.05.2021, 17:09
To mój kuzyn
Reksio
Reksio 08.05.2021, 13:39
Pozdro 2 kuzyn mówił maciek
troska
troska 06.05.2021, 22:31
Wyjdzie z tego?
Teresa
Teresa 06.05.2021, 22:42
Będę się za niego modlić...
Tamara
Tamara 06.05.2021, 16:25
Tragedia dla rodziny i najbliższych. Wyrazy współczucia!
Monika
Monika 06.05.2021, 16:23
Tylko 40 lat i zycie przed nim... Mógł jeszcze pożyć drugie tyle...
sierżant77
sierżant77 06.05.2021, 17:25
Nie wiem chcesz kogoś pocieszyć tym wpisem czy poinformować ile przeciętnie żyje człowiek
Joko
Joko 06.05.2021, 16:55
ZMarły miał niecałe 40 bo 39.
pyt.
pyt. 06.05.2021, 16:22
Kto to z Gryfina?
Mariano77
Mariano77 06.05.2021, 17:15
To Pan Henryk z Brynek
Polna
Polna 07.05.2021, 08:01
Sam jestes Heniek jak nie wiesz to nie pisz. Piotrek spotkamy sie tam kiedyc całym Pniewem
Renata
Renata 06.05.2021, 23:41
Niech spoczywa w pokoju!
Ssijre
Ssijre 07.05.2021, 00:42
Ament
Grzesiek
Grzesiek 06.05.2021, 16:17
TIR to firmowy a Iveco też firmowy czy prywatny?
3+4
3+4 08.05.2021, 08:55
Z SATURNA
de3r4