Wiemy jak doszło do dzisiejszego wypadku

  • 08.06.2021, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy jak doszło do dzisiejszego wypadku
Wracamy do dzisiejszego zdarzenia drogowego na drodze krajowej numer 31 w miejscowości Nowe Brynki. Okazuje się, że w wypadku udział brały 3 pojazdy, które poruszały się w kierunku Gryfina.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pojeździe marki Fiat Ducato, kierowanym przez 23-latka, doszło do awarii układu hamulcowego, wskutek czego doszło do najechania najpierw na tylny lewy narożnik forda, a następnie w bok pojazdu audi, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia 32-letnia kobieta kierującą pojazdem marki Audi przetransportowana została do szpitala - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zdarzenia drogowego doszło dziś 8 czerwca 2021 r. około godz. 8.20.

Wcześnieju o wypadku pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/41444,wypadek-na-trasie-gryfino-szczecin

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hen
Hen 10.06.2021, 09:02
Tego wypadku z pewnością można było uniknąć.
krótko
krótko 09.06.2021, 23:02
Nieszczęśliwy zbieg okoliczności.
Jaaaaaa
Jaaaaaa 09.06.2021, 12:09
To nie jest żadne Q5 tylko Q7 i to drugiej generacji tzn po 2015 roku i w sline wiec 80k nie starczyło by na to znawco za 5zl
Poza tym nie jest ważne czy masz 30 czy 50 lat bo jak pracujesz to tak masz 💪🏻
A Ty widzę że masz duże kompleksy skoro tak to komentujesz a nie jedziesz z typem, który spowodował wypadek i wyprzedzał na podwójnej ciągłej i na przejściu na pasach
Mega słabe i można stwierdzić, że gdzieś tam w rozwoju się zatrzymałeś i jedyną wartość którą masz to są PLNy
Smutni, mali ludzie…
ktoś
ktoś 09.06.2021, 14:56
,,To nie jest żadne Q5 tylko Q7 ''
Po co bzdury piszesz skoro niżej wyjaśniłem takiego ,,znawcę'' jak ty. Q7 S-Line bez świateł przeciwmgłowych z przodu... :-]
,,Poza tym nie jest ważne czy masz 30 czy 50 lat bo jak pracujesz to tak masz 💪🏻''
On myśli, że takiej fury na 32. levelu można się dorobić będąc robociarzem xD
Chyba, że w Norwegii, ale wtedy auto było by na norweskich blachach bo tam jak się przebywa dłużej niż 2 tygodnie to trzeba zarejestrować u nich auto.
Okoń
Okoń 10.06.2021, 15:31
Pie.... megadzbanie
Jaaaaaaa
Jaaaaaaa 09.06.2021, 19:57
No właśnie widzę że Ty tez mega znawca jesteś🙈🙈 mam to samo auto i jak masz matrixy to nie ma świateł przeciwmgłowych😂😂😂 a jak nie wierzysz to zapraszam żebyś mógł zobaczyć i uwierzyć 🤪
Jeżeli myślisz że się nie da dorobić w młodym wieku to znaczy ze masz małe ambicje, nie chce Ci się albo cieszysz sie z tego co masz i żyjesz jak przeciętny człowiek…. Mam na myśli prace na legalu żeby nie było żadnych wątpliwości
Okoń
Okoń 10.06.2021, 15:30
A ty kim jestes megadzbanie
Okońwalikoń
Okońwalikoń 10.06.2021, 18:16
Internetowy gangus się odpalił 😂😂😂
Okoń
Okoń 10.06.2021, 19:58
Zassssij mocno rurę
Wwo
Wwo 08.06.2021, 21:39
Zus i podatki zżerają przedsiębiorców tzw. Polski ład
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 08.06.2021, 22:30
RZUĆ PRACE ZACZNIJ ROBIĆ DZIECI zeby satani sci mieli co pobzykac i na ołtarzyk wrzucić ha ha ah
Zaboójcy na drogach..
Zaboójcy na drogach.. 08.06.2021, 20:07
20 letni złom. To typowy bogaty polski biznes.
ktoś
ktoś 08.06.2021, 17:14
,,32-letnia kobieta kierującą pojazdem marki Audi ''
Tsssooo? :-o Typiara 32 lata i się wozi Audi Q5 II przedliftowym (2016-2020)? Z ciekawości sprawdziłem na mobile,de ile kosztuje najtańsze Q5 II generacji i okazało się, że najtańszy egzemplarz kosztuje 21 999 €. Kuuurła, kogo stać w wieku 32 lat żeby wydać na 80 tys. zł na samochód? Jakaś młoda lekarka albo prawniczka, żona bambra w aucie męża czy może córka starego bambra w aucie taty?
,,przetransportowana została do szpitala''
Jeśli Audi tak mocno oberwało w bok, że kierująca została przetransportowana do szpitala to czemu nie wystrzeliły poduszki powietrzne boczne i kurtyna? Takie rzeczy w Q5 II była za dopłatą czy to egzemplarz od handlarza, ,,Jedyny taki, zobacz'', ,,Niemiec płakał jak sprzedawał''?
Franc
Franc 08.06.2021, 22:31
Żeby ci bardziej żal *** ścianął to była Q7. Jak ktoś się uczy lub kombinuję to ma.... A jak jakiś zwykły szaraczek zazdrości to tylko komentuje od najgorszych. Porażka
ja
ja 09.06.2021, 05:23
a ja jężdżę punro i się cieszę
ktoś
ktoś 09.06.2021, 01:36
,,Żeby ci bardziej żal *** ścianął to była Q7''
Q7 ma inny kształt wnęk na światła przciwmgłowe z przodu. Czy Q7 II występuje w wersji bez świateł przeciwmgłowych z przodu?
Po za tym jak przejeżdżałem to widziałem, że to jest za krótkie na Q7.
Zh13
Zh13 08.06.2021, 19:00
Ja w tym wieku miem postawiony dom bez kredytu.a ty sie wez do pracy nierobie.zalandno kokosow nie zbijesz
ktoś
ktoś 08.06.2021, 22:18
To już nie te czasy, że za pieniądze zarobione w kilka lat w USA przy utylizacji azbestu można wybudować dom w Polsce. Ale z jednym się zgodzę: pracując w Zalando to by się co najwyżej dorobiła A4 B8, a nie góra 5-letniego Q5
Knagulec
Knagulec 08.06.2021, 20:13
Ale mu pojechaliście po rajtach szacun
Wniosek
Wniosek 08.06.2021, 18:57
Najbardziej cie boli... że ktoś ma a ty nie. Współczuję. Zazdrość to paskudna cecha.
Robert
Robert 08.06.2021, 17:45
Ludzi oceniasz po marce samochodu? Rozum ci odebrało?
Oszukałem przeznaczenie
Oszukałem przeznaczenie 08.06.2021, 15:09
O kurła, jeśli to ducato z tyłu to na całe szczescie dzis kiedy stał za mną z górki hamulce mu działały
haaha
haaha 08.06.2021, 15:16
Miałeś farta :))))
expert
expert 08.06.2021, 14:40
Łyknęli to co powiedział kierowca? A kto to sprawdził?
wnioski
wnioski 08.06.2021, 14:58
Wstępne to nie to samo co końcowe.
ostrożny
ostrożny 08.06.2021, 14:10
Może tak może nie. Kto to wie.

Pozostałe