Sawaryn nie zamierza remontować niebezpiecznych schodów na Górny Taras. Czeka na przebudowę

  • 09.06.2021, 14:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sawaryn nie zamierza remontować niebezpiecznych schodów na Górny Taras.… igryfino Poręcze sprawiają niebezpieczeństwo.
Pytaliśmy dwa i pół tygodnia temu Mieczysława Sawaryna, burmistrza Gryfina, o stan poręczy na schodach wiodących na Górny Taras. A przypomnijmy, że ich stan jest fatalny, najeżony metalowymi pułapkami. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź.

-Informuję, że w chwili obecnej jest postępowanie na przebudowę ciągu pieszego, tj. schodów wraz z pozostałą infrastrukturą prowadzących z ul. Kolejowej do ul. 9 Maja. Zakończenie planowych prac przewidziane jest na 15.12.2021 r. – informuje nas Tomasz Miler, zastępca burmistrza Gryfina.

Czyli nie będzie remontu metodą gospodarską, a czekać należy na przebudowę. Problem w tym, że stan poręczy może zagrażać bezpieczeństwu przechodniów. 

Zdjęcia w fotogalerii.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec..
Mieszkaniec.. 10.06.2021, 12:12
Miasto syf.
Ryś
Ryś 10.06.2021, 10:30
Saweryn ustaw się do zdjęcia bo to najlepiej wychodzi jak ktoś coś zrobi to pyk na zdjęciu że sponsorem żeby było że ma też w tym udział
motto Mietka
motto Mietka 10.06.2021, 00:01
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej
Prace na dworcu i remont Kolejowej
Prace na dworcu i remont Kolejowej 09.06.2021, 22:19
Kiedybruszy cos na dworcu maraz nie widać postępu, tak samo zaraz wakacje a kolejowa ulica kiedy remont, kiedy ktoś się weźmie za ubytki na zatoczce w parku miejskim, już ponad miesiąć ubytki i nikt z tym nie robi, chyba, że stać na odszkodwania jak się miskę olejową zerwie lub oponę przebije, kto się tym zajmuje???
Jack
Jack 09.06.2021, 22:09
Przecież będzie winda. I przejście nad ulicą. Wtedy ulegnie zmianie cały system schodów. To wywalenie pieniędzy w błoto. Kto to pisze tak głupie artykuły.
mieszkaniec
mieszkaniec 09.06.2021, 22:23
Jak winda będzie z a 5- 6 lat to do tej pory mają być wystąjące gwoździe ? na głowę upadłeś?

To w ramach bieżącej konserwacji się robi.
jak on prawdę powie...
jak on prawdę powie... 09.06.2021, 20:16
Pan Miler to niech poda instrukcję parkowania na "parkingu Milera" - zdaje się że projekt też miał "przewidziany termin"...
https://www.igryfino.pl/wiadom…
Dziwne kontakty Mieczysława z towarzyszami . .
Dziwne kontakty Mieczysława z towarzyszami . . 09.06.2021, 19:08
Aleś mnie koleżko Mnieczysławie OSZUKAŁEŚ . Przed wyborami na Burmistrza nie POwiedział ani słowa że należysz do PZPR , a może byłeś jeszcze TW. ??
Lop
Lop 09.06.2021, 18:14
Popierwsze primo ultimo najpierw prom w Stoczni Szczecinskiej później schody. Wszystko ma swoją kolejność
ja
ja 09.06.2021, 20:20
jak powstanie prom to będą i schody i nawet kładka z windą .ale najpierw prom
lukier
lukier 09.06.2021, 23:15
Nikitiński gadał o tramwajach wodnych.
cover
cover 09.06.2021, 18:02
Tercet nie przykłada się zbytnio do roboty.
Felek
Felek 09.06.2021, 17:53
Jego sznowne ciało jest wożone, więc o schody dbać nie trzeba
niestety
niestety 09.06.2021, 17:08
Od 3 lat tak gadają a Kolejowa jak nie przebudowana tak nie przebudowana. Daj pan spokój.
Pikuś
Pikuś 09.06.2021, 17:06
Oprócz trefnych niejasnych przetargów i inwestycji oraz studium manewru z dzialeczkami on nic nie robi. Taki ma pomysł na Gryfino. Aha! No i pensję jeszcze pobiera. A rada na to wszystko paczy i zawija te gówienka w sreberko.
Fliziarz
Fliziarz 09.06.2021, 17:00
On u siebie to nawet kafli w łazience na podłodze nie potrafił położyć to gdzie się będzie teraz na stare lata na gminne schody porywał?
taki typ
taki typ 09.06.2021, 19:11
Sawaryn do wszytkiego ma lewe ręce.
Obserwator
Obserwator 09.06.2021, 15:47
Czeka już 7 lat.
ja
ja 09.06.2021, 15:50
no i macie nowy temat.podziwiam waszą zgryżliwość .jak wytrzymują z wami domownicy.chyba ,że single.
singiel? :):):)
singiel? :):):) 09.06.2021, 20:18
buchacha - no zobacz glusiu - co się odezwiesz, to dowalisz swojemu uwielbianemu - jak teraz o singlach...
Marks i Engels
Marks i Engels 09.06.2021, 17:07
Przecież media sa od tego aby wytykać palcami błędy i niedociągnięcia. Jak chcesz wazelinę to przenieś się gdzie indziej, tam gdzie panują socjalistyczne warunki.
domownik
domownik 09.06.2021, 17:01
Takie single jak Męczysław
ha
ha 09.06.2021, 15:33
w d.. pocałujta wójta!!
a za co?
a za co? 09.06.2021, 15:34
Nikitińskiego?
?
? 09.06.2021, 20:19
a lubi?
pieszy
pieszy 09.06.2021, 15:26
Tylko ze tak czekamy już co najmniej 4-5 lat bo od tego czasu wystają te wkręty
mm
mm 09.06.2021, 15:32
Gryfino nie ma gospodarza.
no
no 09.06.2021, 15:33
I to już od kilku lat niestety.
rada
rada 09.06.2021, 15:13
To niech zjedzie po tej poręczy. Wbije mu się kilka gwoździ w dupsko to zmieni decyzję.
???
??? 09.06.2021, 14:58
A z rozbebeszonymi peronami na dworcu też nie zamierza nic zrobić bo to nie jego kompetencja?
ano tak
ano tak 09.06.2021, 20:19
za to na przecinanie wstążki pierwszy...
rybka
rybka 09.06.2021, 14:56
Mnie to specjalnie nie dziwi. Czeka aż ktoś to zrobi.
Konfucjusz
Konfucjusz 09.06.2021, 17:04
Jak masz coś spie r do lić to lepiej się za to nie bierz.

Zajmij się medytacją, analizą ścieżek życia...
potwierdzam
potwierdzam 09.06.2021, 17:10
Fakt, za co się ten Sawaryn nie weźmie to ***

Pozostałe