Program Włóczykija
sobota 12 czerwca 2021 r.
12:00 - : Leśna kąpiel w hamaku
12:00 - Bartosz Malinowski: Zero waste & leave no trace na szlaku, w górach i w outdoorze (Gryfiński Dom Kultury)
13:00 - Marcin Korzonek: Kross The Record 2020 - rowerem na 6000 m (Chile) (Hala sportowa)
13:00 - Michał Kitkowski: Niema Dolina Bobru (Gryfiński Dom Kultury)
14:00 - Michalina Kupper: Święta Polska Kolorowa (Gryfiński Dom Kultury)
14:00 - spotkanie autorskie: Maciej Wesołowski (Hala sportowa)
15:30 - Maria Hawranek, Szymon Opryszek: Kuna Yala (Hala sportowa)
15:30 - spotkanie autorskie: Bartek Panek (Gryfiński Dom Kultury)
16:30 - Kamila Kielar: Parki Narodowe USA - Mocniejsza historia niż kawał zielonego terenu z biletami wstępu (Hala sportowa)
16:30 - Justyna Jarząbska: Podróżuję, bo pomagam, czy woluntarystka w poszukiwaniu sensu? (Gryfiński Dom Kultury)
17:30 - spotkanie autorskie: Zbigniew Rokita (Gryfiński Dom Kultury)
17:30 - Natalia Koniarz, Stasiu Cuske: Jechać dalej czy wracać, czyli rowerem przez pandemię (Hala sportowa)
19:00 - Konrad Gaworek: Tajemnice Ptasiej Krainy - z pamiętnika fotopodróżnika (Gryfiński Dom Kultury)
19:00 - Ola Synowiec: Dzieci Szóstego Słońca (Hala sportowa)
20:00 - Gosia i Michał Pawełczykowie: Rowerowy trawers Andów (Hala sportowa)
20:00 - Andrzej Muszyński: Dom ojców (Gryfiński Dom Kultury)
21:00 - : Bal Włóczykija (Międzyodrze)
21:15 - film: Księgarnie Nowego Jorku (Gryfiński Dom Kultury)
niedziela 13.06.2021
09:00 - wycieczka: Niechorze (Odjazd z przystanku PKS na ul. Szczecińskiej)
13:30 - Marcin Błoński: Przestrzeń, owce i pogoda w kratę, czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o górach Szkocji (Gryfiński Dom Kultury)
13:30 - Izabella i Piotr Miklaszewscy: Podróże z Pazurem (Hala sportowa)
14:30 - Witold Palak: Kinnaur i Spiti. Ukryte perły Himalajów (Hala sportowa)
14:30 - Zuza Wójcińska: Dharamsala - w krainie Dalajlamy (Gryfiński Dom Kultury)
16:00 - Zdzich Rabenda: Życie na obrzeżach systemu - jak zamieszkałem w jaskini na Wyspach Kanaryjskich (Hala sportowa)
16:00 - Maciej Grzenkowicz: Tycipaństwa. Księżniczki, bitcoiny i kraje wymyślone (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Ula Ziober: Warta sztuki (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Mirosław Lewiński: Rejs Wagnera 2010-2014 (Hala sportowa)
18:15 - Dana Onyszkiewicz: Śladami Bronka - o samotnej podróży dookoła świata śladami Bronisława Piłsudskiego (ZAKOŃCZENIE FESTIWALU) (Hala sportowa)
18:15 - Andrzej Szypulski: Pandemiczne szwędacze przygody (Gryfiński Dom Kultury)
20:00 - koncert: Kathia (Pałacyk pod Lwami)
Wejściówki na cały dzień kosztują 35 zł.
Napisz komentarz
Komentarze