Szlagier w PUK w Gryfinie. Konkursu nie było

  • 20.07.2021, 12:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szlagier w PUK w Gryfinie. Konkursu nie było Bezrzecze24
Nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie: Maciej Szlagier zastąpił Zbigniewa Miklewicza. Znowu według widzimisię… Zmiana nastąpiła po tym, jak skrytykowaliśmy stan cmentarza zarówno komunalnego, jak i wojennego w Gryfinie. Ale słabych punktów komunalki jest dużo więcej. A to m.in. burmistrz Mieczysław Sawaryn rotuje członkami zarządu PUK.

Organem właścicielskim dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie jest gmina reprezentowana przez burmistrza Mieczysława Sawaryna. I to on ma wpływ na wymianę członków zarządu komunalki. A że często i nie wiadomo według jakiego klucza, więc jest bałagan organizacyjny. To przekłada się na stan cmentarzy czy sprawę konfliktowej polityki odpadami komunalnymi. Itp.

Kim jest nowy prezes?

Władze znowu zadecydowały o zmianie w zarządzie PUK bez trybu konkursowego. Tym razem postawiły na Macieja Szlagiera ze Szczecina. Wcześniej pełnił stanowiska kierownicze w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. Prowadzi własną firmę w Szczecinie. Tyle wynika z informacji w archiwach z internetu.

A zawartość wielu zakładek BIP w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w Gryfinie od dawna wymaga aktualizacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stówa na rozruch
stówa na rozruch 26.07.2021, 17:01
Jakos nie widze nowych porządków. Ale dajmy mu 100 dni spokoju. tak tradycyjnie
Mietek
Mietek 24.07.2021, 08:22
W puku to pracują totalne cepy. Jak nie wysla zamiatarki na łużycka w godz szczytu to kosiarzy trawników w sobote o godz. 6:05! Nastepnym razem to idziemy z sasiadame bierzemy paly i gonimy dziadów a prezes na łeb dostanie kubeł zimnej wody. Jak sie nie poprawi ten dzban to poprawka!
znafca
znafca 24.07.2021, 08:27
Nie cepy wyślą tylko kosiarki.
Czyżyk
Czyżyk 22.07.2021, 11:30
Prowadzi własną firmę? Od 2017 roku jest zawieszona, po co to mącić?
dobry znak
dobry znak 22.07.2021, 12:57
Jak prowadził działalność to znaczy że przedsiębiorczy jest.
bo ja wiem...
bo ja wiem... 22.07.2021, 15:25
Patrząc na oświadczenia majątkowe Milera i Sawaryna - bo ja wiem...
stówa
stówa 26.07.2021, 17:02
To akurat sa ofiary, lewusy - tak ocenię ich umiejętności na wolnym rynku.
DJ
DJ 21.07.2021, 14:55
Szlagier? prawdziwym przebojem to wdarł się na listę Długoborski!
do DJ
do DJ 21.07.2021, 15:49
Taaa, wdarł się na listę płac!
Po co?
Po co? 21.07.2021, 14:06
A kto w ogóle powołał poprzedniego prezesa, skoro każdy znał jego przebieg kariery zawodowej i konotacje...
Ciekawa
Ciekawa 21.07.2021, 14:35
Napisz, proszę, więcej
jedynak
jedynak 21.07.2021, 14:45
Przecież wiadomo, że za tym stał Sawaryn.
Wojciech
Wojciech 21.07.2021, 13:23
Dlaczego nikt nie zabiera obcietych galezi z cmentarza To wylegarnia komarow
gryfon
gryfon 21.07.2021, 04:56
kim od lat jest PUK ...Rosenberg ?..tylko udziela wywiadow jak to dzialo sie zle i nic nie mogl zrobic! a teraz kolega z Szczecina na prezesa? tak caly czas.....z tylnego siedzenia? a pensyjke za co sie bralo
Ff
Ff 21.07.2021, 14:36
Bo tak jest najłatwiej. Z tylnego siedzenia nie ma for żadnej odpowiedzialności za brednie, które się wygaduje
Brilla
Brilla 20.07.2021, 23:45
Władzunia was puk, puk, puk w d.... Budzić się śpiochy bo skazujecie się na wysokie podatki i kiepska obsługę.
Kriss
Kriss 20.07.2021, 23:19
A lizusy sciezki juz udeptuja? Bo za wczesniejszej wladzy juz pierwszego dnia biegali do prezeska. Glownie pracownicy miesiaca :)
Wieś tańczy i śpiewa
Wieś tańczy i śpiewa 21.07.2021, 00:12
Ależ oczywiście! Zwłaszcza ta, która parkuje na przejściu dla pieszych :)
mieszkaniec z domków
mieszkaniec z domków 20.07.2021, 22:23
Ta nowo nawieziona ziemia to jedno wielkie osuwisko.
Kulawy
Kulawy 20.07.2021, 21:14
Czy również Miklewicz otrzyma w darze laptopa, nową posadkę i, co najważniejsze - hojną odprawę?
Wiceprezes
Wiceprezes 20.07.2021, 20:25
Wojciech D. właśnie wybrał sobie prezesa
Olo
Olo 20.07.2021, 18:23
Sawaryn robi co chce, stary komuch. Należał do ZSMW , koledzy jego to też grupa komuchów.
Pikuś
Pikuś 20.07.2021, 18:14
A czy w archiwach internetu jest oświadczenie lustracyjne Mieczysława Sawaryna?
Sawaryn opanuj się.
Sawaryn opanuj się. 20.07.2021, 16:43
No to mają zderzenie z ustawą antykorupcyjną.
Kurdulla
Kurdulla 20.07.2021, 15:21
Podobno złapali tego alkoholika i narkomana z flisaczej
Miusic corner
Miusic corner 20.07.2021, 15:16
Absolutny szlagier hee
Ff
Ff 20.07.2021, 14:45
A nie piszecie, że w puku jest nowa pani kierownik od śmieci? Ponoć już jej wszyscy mają dosyć...
Wacek
Wacek 21.07.2021, 14:40
Ta gwiazda o męskiej urodzie? :D
Cycolina II Kulejąca
Cycolina II Kulejąca 20.07.2021, 18:27
A kartkówki już robiła? ;)
Gienek
Gienek 20.07.2021, 18:24
Ta, co wrzuca tyle swoich zdjęć na facebulaka? Gwiazda normalnie :D
Modelka
Modelka 20.07.2021, 18:53
Pewnie ten Piznal z puku jej zdjęcia robi
Fitnes
Fitnes 20.07.2021, 23:14
On byle komu zdjec nie robi.
Hoho
Hoho 20.07.2021, 19:45
Takie zjawiskowe fotki?
Hahaha
Hahaha 20.07.2021, 19:07
Fuj, to jest obrzydliwe :D
Bez przesady
Bez przesady 20.07.2021, 19:01
Myślę, że ma ładniejsze dziewczyny...
Ana
Ana 20.07.2021, 14:44
Bardzo ciężkie zadanie będzie przed nowym prezesem. Wyciągnąć z g... tę spółkę. Nie mogę pojąć jak przez te kilka lata można było doprowadzić ją do takiego stanu
szkoda słów
szkoda słów 20.07.2021, 14:24
Prowadzi firmę? I co - będzie ta firma na kursie "kolizyjnym" z działalnością PUK?
pyton
pyton 20.07.2021, 15:57
Widzę,z e o takim nazwisku prowadzi firmę, ale nie wiem czy to on czy zbieżność nazwisk.

Pozostałe