Zmarł, a mógł wcześniej trafić do szpitala [WIDEO]

  • 28.09.2021, 00:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł, a mógł wcześniej trafić do szpitala [WIDEO]
O śmierci pacjenta na klatce schodowej poinformowała radna Rady Powiatu Joanna Kostrzewa podczas konferencji poświęconej Szpitalowi Powiatowemu w Gryfinie.

-Chirurgia musi być w szpitalu w Gryfinie! Wczoraj na klatce schodowej umarł pacjent po operacji pęcherzyka żółciowego. I nie dotarł do szpitala w Szczecinie - powiedziała doktor Joanna Kostrzewa. Dopytywana dodała: –Zmarł, a mógł trafić do szpitala w Gryfinie…

Joanna Kostrzewa była jedną z 7 osób zabierających głos podczas poniedziałkowego (27 września 2021 r.) spotkania w siedzibie PiS przy ul. Chrobrego w Gryfinie, gdzie skrytykowano sposób zarządzania szpitalem i narzekano na brak konkretnych i wyczerpujących informacji od starosty i dyrektora lecznicy.

Oto co dokładnie powiedziała dr Joanna Kostrzewa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MOJŻESZ PAŁODAWCA  HA HA AH
MOJŻESZ PAŁODAWCA HA HA AH 30.09.2021, 15:09
GOREJACY KONAR BEDZIE LECZYŁ SWĄ MOCĄ RODEM Z PGR-U HA HA AH
Obserwator
Obserwator 30.09.2021, 10:34
Ta konferencja Pisu pokazuje po raz kolejny jak członkowie tej partii nie rozumieją prostych komunikatów, nie przyswajają informacji, które na bieżąco są im przekazywane. Wszystkie informację były jasno i wyraźnie podane na ostatniej radzie powiatu, kto ogląda na żywo ten wie bo słyszał. Tylko jak zwykle radni PiS nie rozumieją co się do niech mówi. Żenada bo właśnie przez takich lekarzy a nie szpital umierają ludzie na klatce.
no nie
no nie 30.09.2021, 08:16
PiSi z jednej strony szpitalowi przykręcają śrubę a z drugiej obszczekują że tak źle. Co za obłuda.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.09.2021, 22:31
SZPITAL PLUS HA HA AH https://www.google.com/url?sa=…
zła
zła 28.09.2021, 21:08
Wzywać KARETKĘ z RATOWNIKAMI to tak jakbym wezwała KARAWAN POGRZEBOWY z załogą KOSIARZY DUSZ
Knagulec
Knagulec 28.09.2021, 17:39
Jeszcze trochę a będziemy padać jak muchy pod płotem
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 30.09.2021, 19:38
muchy maja sie dobrze moze dlatego ze gowno jedza ha ha ah
Statystyk
Statystyk 30.09.2021, 07:54
Statystyka i pisi GUS już teraz nie mogą ukryć najwyższej od 1945r. umieralności i spadku średniej życia Polaków o trzy lata w ciągu dwóch lat. To tak jakby była u nas ciężka wojna.
Głos
Głos 28.09.2021, 15:34
Radni jedno, drugie my mieszkańcy. Jak nie przypilnujemy, to zamkną szpital. Miasto powiatowe bez szpitala to bieda.
Ula
Ula 28.09.2021, 14:47
Zmarł w tym bloku naprzeciw?
Pogromca zwyrodnialca szczerbatego
Pogromca zwyrodnialca szczerbatego 28.09.2021, 17:41
Co ty tu je.... za śmieci ty ,Ulka ty z zapchlonej kamienicy jesteś a nie z bloku szopo
Emciu
Emciu 28.09.2021, 14:41
Zmarł a mógł wcześniej trafić do prywatnego POZ lekarki Kostrzewy.
...................
................... 28.09.2021, 13:59
Wczoraj przed sklepem Intermarche w Gryfinie zasłabł mężczyzna.Karetka przyjechała dopiero po 20 minutach od zgłoszenia.SKANDAL!!!!!
ogarnij rzeczywistość
ogarnij rzeczywistość 28.09.2021, 15:35
Ile jest karetek (z obsadą) w okolicy? W środku Warszawy wysyłają helikoptery, bo karetek nie ma...
....................
.................... 28.09.2021, 17:44
Jak w Warszawie nie ma to i w Gryfinie ma nie być?Jak prezydent Warszawy postawi klocka w centrum to Sawayn też musi postawić na placu Barnima?Sam się ogarnij koleś.Karetki mają być i przyjeżdżać na czas.Za to płacimy z naszych podatków.
w Gryfinie w karetkach nadal nie ma lekarza?????
w Gryfinie w karetkach nadal nie ma lekarza????? 28.09.2021, 18:15
Ogarnij się - ile jest karetek na kilka okolicznych gmin? Witaj w realnym świecie - jak liczysz, że pogotowie czeka na twoje wezwanie - możesz się przeliczyć
hoho
hoho 28.09.2021, 13:07
Grubo!
pytanie
pytanie 28.09.2021, 12:53
Panie Konarski co pan na to?
?
? 28.09.2021, 15:36
Raczej problem jest z panią doktor - widać emocjonalnie związaną - bo przecież jak zmarł na klatce schodowej - to do szpitala nie zdążyłby, prawda?
przekaz dnia
przekaz dnia 28.09.2021, 10:30
Główny przekaz jest taki" to tym razem nie wina Tuska a wina Konarskiego.
jasne
jasne 28.09.2021, 10:41
No a niby kto za to odpowiada?
?
? 28.09.2021, 15:37
Za to, że człowiek nie zdążył wyjść z bloku i zasłabł i zmarł? No pewnie w każdej klatce schodowej powinien być lekarz, według pani doktor?
Don Miecio
Don Miecio 28.09.2021, 10:28
Media powinny patrzeć władzy na ręce. Zwłaszcza jak są takie ręce, że z jednej strony służą do brania , a druga strona wystawiana jest do całowania!
gdzie są pieniądze?
gdzie są pieniądze? 28.09.2021, 10:20
2 lata opóźnione oddanie nowo wybudowanego skrzydła szpitala. O tym porozmawiajmy.
niesmak
niesmak 28.09.2021, 10:00
Radni wykorzystują tragedię do politycznych rozgrywek.
Piotr
Piotr 28.09.2021, 09:54
Czyli wina Konarskiego z tym szpitalem. Dobrze rozumiem?
co na to Jarosław
co na to Jarosław 28.09.2021, 09:50
W Gryfinie jest koalicja PiS SLD? Tak wynika z tego artykułu i zdjęć ze spotkania.
Wyborca
Wyborca 28.09.2021, 14:28
Diabłu by duszę oddał. Wiecie o kim pisze.
XLL
XLL 28.09.2021, 14:17
Radni Powiatowi SLD i PiS są w opozycji do rządzącej w powiecie Platformy Obywatelskiej i Ugrupowania radnego/starosty Konarskiego.
Na rządzących spada obowiązek dbania o zabezpieczenie zdrowia i życia mieszkańców.
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 30.09.2021, 19:42
ty jeszcze tego kabaretu nie ogarnąłeś ha ha ah jakie partie tam sa tylko interesy ha ha ah raz jeden pajac jest radnym w gminie innym razem w starostwie i roszady po gminach tak jak wojtek czerwony pajak ha ha ah chojne już wyprowadził na ostatnia prosta teraz czas na gryfino ha ha ah
Norbert
Norbert 30.09.2021, 19:51
Ajwaj UB nawet nie masz odwagi sie podpisać pod swoimi wypocinami.
TO AJWAJ  HA HA AH
TO AJWAJ HA HA AH 30.09.2021, 20:01
MAM WNUK UB WIECZORKA HA HA AH
obserwator polityczny
obserwator polityczny 28.09.2021, 14:48
KOnarski nie jest w PO tylko ma swoją partię - partię stołków.
roman
roman 28.09.2021, 08:35
robić politykę na ludzkiej tragedii... dno i wodorosty...
umiar
umiar 28.09.2021, 02:36
Od lekarki wymagać należy trochę więcej umiaru - i mniej populizmu. Zatrzymanie krążenia na klatce schodowej łączyć z oddziałem chirurgicznym?
To była już sekcja, że wiadomo, że to powikłania po operacji, a nie "zwykły" zawał?
Na pewno ratownicy po ewentualnej udanej reanimacji wieźliby na chirurgię? Czy może jednak na kardiologię?
No i podstawowe - SKORO ZMARŁ NA KLATCE SCHODOWEJ - TO NIE ZDĄŻYŁ WYJŚĆ NA DWÓR - nie mówiąc o zabraniu do karetki - w tym przypadku cztery szpitale kliniczne po drugiej stronie ulicy to i tak byłoby daleko.
Niezależnie od tego, że szpital w Gryfinie jest potrzebny i że to tragedia człowieka - nie warto "ugrywać polityki" na czyjejś tragedii...

Pozostałe