Zmarł nagle na placu budowy elektrowni. Kolejna tragedia pod Gryfinem

  • 20.12.2021, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł nagle na placu budowy elektrowni. Kolejna tragedia pod Gryfinem
Jeden z pracowników zatrudniony na terenie powstającej elektrowni gazowej koło Gryfina nagle poczuł się źle. Próbowali mu pomóc koledzy. Wezwano też pogotwie ratunkowe.

- Dzisiaj 20 grudnia 2021 r. o godz. 15.44 u mężczyzny w wieku 69 lat doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Pierwsi z pomocą pospieszyli świadkowie zdarzenia. W akcji ratunkowej uczestniczyły dwa zespoły ratownictwa medycznego - z karetki pogotowia oraz helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować - informuje redakcję igryfino Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 

O wypadkach w Nowym Czarnowie napisaliśmy także tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/44731,prokuratura-wszczyna-sledztwo-ws-smiertelnego-wypadku-w-nowym-czarnowie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 25.12.2021, 14:08
A mógł żyć...
Anonim
Anonim 21.12.2021, 17:54
Dziś czas należy do młodzieży, stare robi, a młodzież leży
Polski nowy ład pisu już działa
Polski nowy ład pisu już działa 21.12.2021, 17:17
Sok z żyta osłabił dziadka. Na emeryturę powyżej 2 000 zł trzeba pracować do siedemdziesiątki.
Taki
Taki 21.12.2021, 12:17
Firmy oszczędzają młodych a zatrudniają dziadków to tak jest.
Jz
Jz 21.12.2021, 09:02
Prawdopodobnie elektryk, porażony prądem..
duzo
duzo 21.12.2021, 01:42
Kolejny krzyż na placu...
Johann
Johann 21.12.2021, 00:15
69 lat to mogło być byle co niekoniecznie covid.
ech
ech 21.12.2021, 09:38
Ani słowa w tekście o wirusie ale w komentarzu musi być.
logika
logika 21.12.2021, 09:44
ech, twój też.
niestety
niestety 20.12.2021, 22:56
Czarna seria trwa.
Kaczor
Kaczor 20.12.2021, 22:26
Za dużo widział co się stało w niedzielę i szybko się go pozbyli, zagrażał innym więc już nic więcej nie wyjdzie na jaw z wczorajszego wypadku.
Clara
Clara 21.12.2021, 08:33
Tak na pewno. I wywołali zawał? Przestań kolaborować spiskowcu.
wyłączone koguty
wyłączone koguty 21.12.2021, 00:18
Dobrze że nie widział wypadku Szydłowej.
Tak sobie pomyślałam
Tak sobie pomyślałam 20.12.2021, 21:11
Za tuska mężczyźni mieli pracować do 67 roku życia. Przy drożyźnie kaczynskiego do śmierci.
czterdziestolatek
czterdziestolatek 20.12.2021, 23:20
I teraz trzeba będzie do tego wrócić bo cała Europa idzie w tym kierunku. Nie ma kto pracować na emerytów. I to nie ważne kto będzie rządził PiS , PO czy kto inny, To jest nam pisane.
emi
emi 20.12.2021, 20:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tak jest
Tak jest 20.12.2021, 20:46
Pan w wieku 69 lat w Niedziele 65 lat i druga osoba co nie podali ile mają lat. Jedno pewne taki mamy kraj że ludzie na emeryturze muszę pracować. A młodzi nawet nie potrafią śruby przykręcić.
Buuuu
Buuuu 20.12.2021, 20:08
Pan 69 lat mógł już odpoczywać na emeryturze, a tak zacharował się na śmierć.
????
???? 20.12.2021, 20:02
Ciekawe czy był zaszczypany?Ostatnio sporo tych nagłych zgonów
obrzydzenie zbiera
obrzydzenie zbiera 20.12.2021, 23:16
??? skończą z ta ideologią przygrywie z obcych służb!
Cyklon B
Cyklon B 20.12.2021, 19:40
Czy osiemdziesięciolatków również zatrudniają do łopaty przy budowie tych bloków gazowych?
z Gryfina
z Gryfina 20.12.2021, 18:56
Straszne! Co się dzieje?!
Grucha
Grucha 20.12.2021, 18:53
Ciekawe kto za to beknie
Ja
Ja 21.12.2021, 17:22
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek
jak zwykle
jak zwykle 20.12.2021, 23:13
Znajdą jakiegoś kozła ofiarnego i heja.
tytan
tytan 20.12.2021, 20:47
Już beknal po co inni
F