Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrzu Sawaryn, lód może rozsadzić fontannę

Dzieci już w podstawówce uczą się, że lód ma większą objętość niż woda. W nocy temperatura spada poniżej zera stopni i utrzymuje się nawet rano. Dlatego nie można trzymać wody w niektórych pojemnikach.
Burmistrzu Sawaryn, lód może rozsadzić fontannę

Podpowiadamy burmistrzowi Mieczysławowi Sawarynowi, że wodę z fontanny należy wypompować, aby jej lód nie rozsadził. Podpowiemy, że fontanna na zdjęciu znajduje się na placu Pamięci Sybiraków.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

WASZ MNIETEK AH AH AH 08.03.2022 16:33
Z TEGO LODÓW NIE BEDZIE HA HA AH WIĘC KRĘCĘ GDZIEŚ INDZIEJ HA AH AH

TT 08.03.2022 11:54
Dobry test na myslacego gospodarza. Kolejny niezdany oczywiście przez Sawaryna.

nieJa 08.03.2022 14:44
głupole wy o lodzie w fontannie .patrzcie ile kosztuje paliwo!

SOWA I PRZYJACIELE HA AH AH 08.03.2022 19:48
O TO W TYM CHODZI ZNISZCZYĆ KLASĘ ŚREDNIĄ I MISECZKA RYZU DLA KAZDEGO JAK MAWIAŁ PREMIER I ŁOPATA ŻEBY KOPAĆ OKOPY A POTEM JE ZASYPYWAĆ HA HA AH

ech 08.03.2022 08:57
To takie oczywiste z tym lodem w fontannie, a Sawayn się kompromituje jako pseudogospodarz.

po prostu 08.03.2022 01:44
Nie ma gospodarza!

śmiech 07.03.2022 20:53
Energia Międzyodrza buhahaha

mnietek 07.03.2022 20:35
Ale o jaką fontannę chodzi? Jak zaczniemy remontować, to przecież we wrześniu zdążymy uruchomić - to o co chodzi?

Dewi 07.03.2022 20:01
Eh tam. Wybudujemy nową z 9% podatku, pod szyldem polski ład

niegospodarność 07.03.2022 19:55
Ehhh, a potem wiosną tygodniami naprawiają.

sabotasz 07.03.2022 19:53
Wiosną i latem fontanny trzymają bez wody a zimą z wodą?

Mnietek 07.03.2022 19:43
Witam mój problem polega na tym że zrobiłem fontanne w środku miasta ale woda ciągle zamarza problem jest od nie dawna.Czy to wina tego że w okolicy jest snieg i lód

delegacja 07.03.2022 19:54
Mietek kiedy znowu wrócisz do Gryfina?

usprawiedliwienie 07.03.2022 19:42
Przecież Sawaryn jest historykiem a nie fizykiem więc skąd ma wiedzieć?!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażacy pyr pyr. Kwestia zasadnicza kiedy leniwy tercet i podległy mu PUK posprzątają z poboczy gminnych dróg te konary i gałęzie pousuwane przez strażaków z jezdni pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:34 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: kruk Treść komentarza: Skala strat pokazuje, jak bardzo bezbronni jesteśmy wobec tak gwałtownych zjawisk. Straż pożarna z Gryfina i okolicznych OSP wykonała tytaniczną pracę, reagując błyskawicznie na zgłoszenia o zalanych piwnicach i powalonych konarach. Warto jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość – regularna przycinka starych, schorowanych drzew przy głównych arteriach mogłaby zminimalizować ryzyko zerwania linii energetycznych czy blokady dróg. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:30 Źródło komentarza: Burza i ulewa w Gryfinie. Było krótko, ale są duże straty Autor komentarza: Jadwiga Treść komentarza: Współczuję temu Tuskowi bo mieć takiego za przeproszeniem szczura za partnera... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: karaś Treść komentarza: Bez sensu. Kto ma wypić, ten i tak kupi wcześniej na zapas. Przecież to tylko napędzi szarą strefę. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: Zakaz sprzedaży alkoholu nocą. Czy przepisy obejmą cały kraj i co na to młodzi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama