Doszło do zabójstwa. Poszukiwany uczestnik zdarzenia

  • 13.05.2022, 19:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Doszło do zabójstwa. Poszukiwany uczestnik zdarzenia Fot. Policja
Policjanci prowadzą postępowania dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja 2022 r. Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policją.

Policjanci ze śródmiejskiego prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja bieżącego roku na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie.

Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego.

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia i kontakt z oficerem dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

kom. Marcin Żurawski

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dostojewski
Dostojewski 18.05.2022, 20:40
Jest zbrodnia więc musi być też kara.
nie ma szans
nie ma szans 18.05.2022, 07:14
Już nigdzie nie ucieknie przed policją. Sam się zgłosi.
zgredo
zgredo 15.05.2022, 23:15
Co ja tu jeszcze miałem napisać, hmm... ? Aha, jestem trolem... tylko nawet nie wiem już czyim. Ludzie, wolę być trolem niż zgredem.
porządki mafijne zaprowadają
porządki mafijne zaprowadają 15.05.2022, 01:36
Też mam takie info, zresztą z mediów. że to Ukry, na co wskazuje skąpość informacji policji na temat mordu. Jak NImcy o arabach.
goc
goc 15.05.2022, 23:16
Wiadomo ze to Polak, ale ruskie trolle z uporem maniaka powtarzają swoją propagandę choc wszyscy się z nich śmieją.
Złapany
Złapany 14.05.2022, 15:17
Przed chwilą go złapali
grecio
grecio 15.05.2022, 00:22
Niestety to nie on.
emter
emter 13.05.2022, 23:18
Podobno z pierdla niedawno wyszedł to i szybko wróci
Nie wiem
Nie wiem 13.05.2022, 22:59
Policja ukrywa fakt że to ukraińcy
amstaf
amstaf 16.05.2022, 00:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do kacapa o pseudonimie Nie wiem
do kacapa o pseudonimie Nie wiem 13.05.2022, 23:35
P i e r d o l o n y ruski trollu ty kłamstwa to wyssałeś z mlekiem matki. Wyobraź sobie, że policja wykluczyła że to niby był cudzoziemiec.
kacap
kacap 16.05.2022, 00:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

:-(
:-( 16.05.2022, 08:16
Co za chamski wpis ruskiego trolla.
...
... 14.05.2022, 18:54
policja dodała też, że ty to debil jesteś.
filmik
filmik 13.05.2022, 21:04
Widziałem filmik, najagresywniejszy był.
najlepiej
najlepiej 13.05.2022, 21:03
No i jeszcze wszyscy kolesie.
szok
szok 13.05.2022, 20:29
Hahaha "uczestnik"? Co za eufemizm.

Pozostałe