Ścieki wybijają, a zapach unosi się niemiłosiernie obrzydliwy - list

  • 07.08.2022, 19:30
  • list
Ścieki wybijają, a zapach unosi się niemiłosiernie obrzydliwy - list
Suszarnia jest ogólnie dostępna dla wszystkich mieszkańców bloku naszej klatki. Niestety ścieki wybijają, a zapach unosi się niemiłosiernie obrzydliwy. Mimo składanych doniesień, nie ma żadnych prac związanych z usunięciem problemu.

Czy jest możliwość interwencji z Waszej strony?

Sprawa dotyczy ul. Kościelnej i Spółdzielni Mieszkaniowej Dolna Odra.

czytelnik

 

Aktualizacja:

Interwencja igryfino przyniosła skutek. Napisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47945,odetkali-kanalizacje-z-suszarni-znowu-mozna-korzystac-interwencja-igryfino

list

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sołtys GRYFINA i jego mongolskie kundle
sołtys GRYFINA i jego mongolskie kundle 08.08.2022, 23:58
To nie nasza kompetencja.
szczur
szczur 08.08.2022, 10:48
Może to być przyczyną wielu chorób!
Zdzislaw Dyrman zasadniczo
Zdzislaw Dyrman zasadniczo 08.08.2022, 10:28
Te ścieki to pikuś. Włączcie tvp i tvn o polsacie nie wspomnę tam dopiero wylewają ścieki aha pod żadnym pozorem nie otwierajcie lodówki mikrofali tam dopiero wywali jak czaskowianka do Wisły zasadniczo
Tropiciel czarnych zboków
Tropiciel czarnych zboków 09.08.2022, 00:01
Dyrman to ty dominikaninie dzieci ***eś aż prawda wyszła na jaw i samobója walnąłeś ?
wniosek
wniosek 08.08.2022, 10:48
Z tego wniosek ze ty Dyrman jesteś pisowskim sciekiem.
bocian22
bocian22 08.08.2022, 09:56
uwielbiam Wasze komentarze o anonimowy tłumie
logika
logika 08.08.2022, 10:15
Taa, a twój bocianie z ptasim móżdżkiem nie jest niby anonimowy? Aha...
Billi
Billi 08.08.2022, 09:26
Skoro to nieczystości to powinien zająć się tym sanepid.
Co za ***k, zna się tylko na dilerce
Co za ***k, zna się tylko na dilerce 09.08.2022, 00:03
Mulerowi rura pękła w d,. a on to nie moja kompetencja
Kkk
Kkk 08.08.2022, 09:08
Zawiadomić sanepid
najtańszy z układu
najtańszy z układu 08.08.2022, 07:15
Moim zdaniem to brudne interesy z 1 Maja tak śmierdzą.
Perszing
Perszing 08.08.2022, 09:32
Tak Niedorozwoja M. L
Do trepów..
Do trepów.. 08.08.2022, 00:56
Powtórka z bloku na rogu Chrobrego-1go Maja. A trepy z tercetu - to nie nasza kompetencja. Wodociągi i kanaliza to powiat. A może sołtys.
wykazane
wykazane 08.08.2022, 10:51
Tam to Miler zawalił.
??
?? 07.08.2022, 23:43
Czy to te słynne zalewany blok z udziałem gminy?
Lokator
Lokator 08.08.2022, 09:31
Skucha blok ze spuldzielni dolna odra
TO nieuki
TO nieuki 08.08.2022, 00:50
Blok już nie jest zalewany a winna była gmina - w 100%. Uszkodzona była w kanalizacji instalacja chroniąca przed powrotem w czasie cofki. Oczywista wina mlera i puk. Pamiętacie jak się zarzekali i przysięgali na sesjach i zebraniach ? Łgali jak to w ich naturze. Łgali wbrew powszechnej wiedzy i prawom fizyki. O ''sensacyjnym odkryciu prawdy ani gmina się nie pochwaliła ani szmałławiec UKŁADU nie napisał.
To był głąb, zobaczymy kolejnego i mongoła
To był głąb, zobaczymy kolejnego i mongoła 09.08.2022, 00:09
Ta,nawet prezes TBS szukał przecieku ale po drugiej stronie. Osioł nad osłami.
ano
ano 08.08.2022, 10:55
do 050: Dobre masz rozpoznanie tematu.
spokojnie
spokojnie 07.08.2022, 23:12
Sawaryn załatwi wędki i każdy mieszkaniec będzie mógł mieć swoją rybę.
DO mmongołow
DO mmongołow 08.08.2022, 01:00
Buc i trepy to ten sam poziom. Po 8 latach rządów tylko działki ich interesują.
protest
protest 08.08.2022, 10:53
Nieprawda, inne dobra też.
Knahulec
Knahulec 07.08.2022, 21:41
W kupie siła
inter
inter 08.08.2022, 20:58
W ku,,pie gu,,,wno wdychajcie sm,,,ieci gryfinskie zj..eby i wasze dzieci do sza,,mba i ryj...,e zam,,.knąć śm8eci gryfiskie i wasze dzieci odmózgi facebukowo youtubowe zera
Hydraulik
Hydraulik 07.08.2022, 21:37
Panie tam tak wali że nie idzie wejść normalnie, więc jak niby mam to naprawić?

Saperów albo wojska chemiczne wezwijcie.
Knagulec
Knagulec 07.08.2022, 20:33
No u Ziomala z czworaka ale jemu to pasi

Pozostałe