Zaginął Łukasz. Jego brat trafił do szpitala... z zanikiem pamięci

  • 13.09.2022, 19:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginął Łukasz. Jego brat trafił do szpitala... z zanikiem pamięci
Łukasz wyjechał do Niemiec w celach zarobkowych wraz ze swoim bratem 28.08.2022. Ostatni raz skontaktował się z rodziną 30.08.2022 informując, że udaje się na stację kolejową w mieście Stuttgart w celu wyjazdu do Berlina, a następnie do Polski po nieudanej próbie podjęcia pracy. Z nieznanych powodów mężczyźni nie wsiedli jednak do pociągu, a brat Łukasza trafił do szpitala z zanikiem pamięci.

Nie udało się ustalić co zaszło na stacji kolejowej ani również jaki los spotkał 36-letniego Łukasza Bylewskiego z Witnicy Chojeńskiej. Brat Łukasza wrócił do Polski w sobotę- wciąż nie pamięta zdarzeń z tamtego dnia, nie miał również swojego bagażu i telefonu komórkowego.

Rysopis:
Wzrost: około 190 cm
Budowa: Szczupła
Włosy: Blond
Oczy: Piwne

Łukasz posiada tatuaż na ręce.

Jeżeli ktokolwiek widział zaginionego, lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca jego pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem: 477823211 lub numerem alarmowym 112.

Można również pisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia

Aktualizacja (18 września 2022 r.)

Pan Łukasz odnalazł się cały i zdrowy.

"Dziękujemy wszystkim za pomoc w udostępnieniu postu" - informuje portal SOS Zaginięcia.

Więcej informacji tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/48395,odnalazl-sie-lukasz-ktory-zaginal-w-niemczech

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

optymista
optymista 18.09.2022, 14:48
Szczęśliwie odnaleziony! Brawo!
robert
robert 17.09.2022, 16:32
Ale się porobili ,na pewno z żalu że roboty nie znalezli zryte berety olać sprawę zajmijmy sie czymś lepszym
Misiek
Misiek 14.09.2022, 18:25
Nie jedzie się w ciemno za granicę do pracy. Od czego jest Internet?
zastanawiające
zastanawiające 14.09.2022, 16:27
Po co mieliby go porywać? Bogaty był? Chyba nie jak jechał do pracy.
pepe
pepe 14.09.2022, 18:46
Młodych mężczyzn mogą porwać np. dla organów które sprzedaje się na czarnym rynku.
Stróż peberelowski
Stróż peberelowski 14.09.2022, 13:39
A mówiłem chłopaki po kiego dydka wam euro chocćie zatrudnimy się w PEBEROLU. Robota za stróża pensja nieduża ale pod nosem nie nie posłuchali
jowal
jowal 14.09.2022, 10:40
Pewno gdzieś koczowali, więc będzie trudno dociec prawdy.
kolega
kolega 14.09.2022, 09:26
Chodziłem z nim do szkoły.
na to wygląda
na to wygląda 14.09.2022, 09:08
Ktoś im czegoś dosypał podczas podróży.
mental
mental 14.09.2022, 08:50
Policja kryminalna powinna się zająć sprawą.
Jager Meister
Jager Meister 14.09.2022, 06:56
Niemcy testują nową broń elektromagnetczną. Również w Gryfinie.
do 6.56
do 6.56 14.09.2022, 10:44
Chyba na tobie coś testują ruski kacapie.
Gryfinianie?
Gryfinianie? 13.09.2022, 23:16
Czy Ci panowie są z Gryfina?
Grzesiek
Grzesiek 13.09.2022, 23:40
Z Witnicy, z naszego powiatu.
trop
trop 13.09.2022, 22:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

:(
:( 13.09.2022, 22:29
Czytałem o takiej grupie które uprowadzała młodych ludzi dla organów.
Jerzy
Jerzy 13.09.2022, 21:48
No i co z tego dużo ludzi ginie i trafia do szpitali, i nikt nie robi z tego afery.
Ania
Ania 14.09.2022, 10:02
Co za patafian z ciebie jerzy.....idz sie grzmotnij w ten pusty lep
Jerzy
Jerzy 14.09.2022, 15:02
Pusty lep to masz masz między nogami
papalko
papalko 13.09.2022, 23:23
Rodzina poszukuje pana Łukasza a ty nazywasz to skandalem? Tobie odcięło dostęp do rozumu?
Jerzy
Jerzy 14.09.2022, 00:02
Oczywiście szkoda, a ile osób było i jest w podobnej sytuacji i przeszło lub przechodzi bez echa. Pomimo "przyjaznego" otoczenia.
Ela
Ela 13.09.2022, 20:07
Masakra! Co tam się stało????!!!

Pozostałe