Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Finał kuchennych rewolucji w Białym Bawole. Magda Gessler przyjechała z rewizytą [FOTO, WIDEO]

  • 20.05.2018, 19:30 (aktualizacja 20.05.2018, 20:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Finał kuchennych rewolucji w Białym Bawole. Magda Gessler przyjechała z rewizytą [FOTO, WIDEO]
W karczmie „Biały Bawół” niedaleko Starego Czarnowa dzisiaj 20 maja 2018 r. mnóstwo gości. Dodatkowo na piętrze trwa przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Nagle zjawia się ekipa telewizyjna. Okazuje się, że za kilka godzin przyjechać ma z rewizytą znana restauratorka Magda Gessler. Była tutaj miesiąc temu i przeprowadzała kuchenne rewolucje. Teraz sprawdzi, czy właściciele karczmy podołali zadaniu. W związku z koniecznością przygotowania ekipy TVN do pracy, gościom w restauracji trzeba ogłosić, że nastąpi 2-godzinna przerwa techniczna.

Magda Gessler na finał kuchennych rewolucji w „Białym Bawole” przyjechała dzisiaj 20 maja 2018 r. po południu. Ekipa TVN nagrywała ujęcia do kolejnego odcinka „Kuchennych rewolucji” zarówno przed karczmą, jak i w środku lokalu.

Mieliśmy okazję przez pewien czas przyglądać się tej wizycie.

Czy zamówione dania smakowały Magdzie Gessler i czy restauratorka uznała, że w Białym Bawole udały się wprowadzone zmiany – o tym przekonamy się, oglądając po wakacjach kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji”.

 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć w fotogalerii oraz krótkich nagrań z dzisiejszej rewizyty Magdy Gessler w karczmie "Biały Bawół":

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

  

O kuchennych rewolucjach w karczmie niedaleko Starego Czarnowa napisaliśmy też tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28245,magda-gessler-powroci-do-bialego-bawola

 

http://www.igryfino.pl/kat-192,a,27912,kuchenne-rewolucje-z-magda-gessler-trwaja.html

 

http://www.igryfino.pl/kat-192,a,27852,kuchenne-rewolucje-w-czarnym-bawole-magda-gessler-.html

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jadłem
jadłem 24.05.2018, 23:06
Jest pysznie!
głodny
głodny 22.05.2018, 12:26
A jakie dania w karcie są z tego bawoła?
Jurgent
Jurgent 23.05.2018, 18:01
.rakie :-)
Jozek
Jozek 22.05.2018, 05:12
Wojtowa sie z czarnowa chwaliła a nikt jej nie zaprosił. Od taka samochwała.
hunter
hunter 23.05.2018, 15:21
Naucz się domorosły inteligencie poprawnie pisać po polsku. Ot taka, a nie od taka. Jak chciałeś zabłysnąć, to trzeba było się brokatem obsypać.
filmowiec
filmowiec 22.05.2018, 09:06
A na co miał ją ktoś zaprosić? To nie były proszone imprezy tylko kręcili program telewizyjny.
gryfiniak
gryfiniak 21.05.2018, 09:41
Ja nawet nie wiedziałem, że taka knajpa jest...
Marcjusz
Marcjusz 21.05.2018, 09:28
Faworki z okonia palce lizać.
powiedzonka Magdy
powiedzonka Magdy 20.05.2018, 23:43
Jak to mówi Magda: rewolucja, ewolucja czy może klapa?
bywalec
bywalec 20.05.2018, 22:17
A tym razem po kuchni też myszkowała czy tylko dań próbowała?
Jarek
Jarek 20.05.2018, 22:15
Jedno mnie ciekawi. Ktoś wyprawiał tam dzisiaj komunię i nagle bach - 2h przerwa techniczna.

Co z zaproszonymi gośćmi ? Czy ta przerwa była jakoś wcześniej ustalana ? Bo raczej nie wypada tak kogoś wypraszać.
dzisiejszy klient
dzisiejszy klient 20.05.2018, 22:46
To nie było tak. Byłem tam dziś przed godziną 14 i normalnie zamówienie przyjęli. Jednak potem przyszli ludzie z telewizji. Teraz już wiem, że chodziło o p. Magdę Gessler. I wtedy zaczęli mówić nowym gościom, że jest przerwa techniczna i jedynie można zamówić grilla na zewnątrz. A jak nagrywają program to restaurację zamykają bo przecież wiadomo, że się nikt nie może przed kamerą kręcić. I tak pewno było
Iwona
Iwona 20.05.2018, 21:53
Wiadomo kiedy będzie program w telewizji?
Grześ
Grześ 20.05.2018, 21:38
Miejmy nadzieję, że się trochę kulinarnie zmieni. Bawół się zmieni to i reszta będzie musiała podnieść poprzeczkę.
Yuno
Yuno 20.05.2018, 22:07
zgadzam się w zupełności bo przed wizytą M. Gesler w Karczmie "jedzenie" piszę w cudzysłowie nie nadawało się do jedzenia jak słyszałem zjadliwe były tylko frytki i surówki, pozostałe w tym golonka z której słynął Czarny Bawół nie nadawały się do jedzenia ... a trochę ich tam zjadłem w latach minionych. jak wiadomo że po rewolucjach napewno menu zostanie zmienione, ale mam nadzieję że golonka z której słynął Bawół i nie ma znaczenia czy będzie to Czarny czy też po nowemu BIAŁY Bawół pozostanie. Właścicielom życzę wieluuuuu klientów aby ci mogli pocztą pantoflową przekazać smaki w Karczmie i powiem wam to jest najlepsza reklama. Zadowolony gość wychodzi i powraca ale już nie sam .......
safari
safari 20.05.2018, 22:20
Bo golonko z bawołu jest niejadalne smierdzi sawanną.
pola
pola 20.05.2018, 20:57
Przecież to nasz sołtys Łozowiecki! A tu Magda Gessler wchodzi!
Zdzichu
Zdzichu 20.05.2018, 23:45
Gesslerowa zaprosiłą sołtysa Łozowieckiego na podsumowanie? Ma chłop chody...
blaack
blaack 20.05.2018, 20:46
Jak zwykle elegancka, ale też ma cięty język, szkoda, że nie nagraliście jej tekstów.

Pozostałe