Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 20:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Opłatę wniesiesz na miejscu

Od dziś, 8 października różne opłaty można będzie robić w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. 11 Listopada w Gryfinie. W wydziale transportu, gdzie m.in. rejestrujemy samochody, zaplanowano otwarcie nowego punktu kasowego. Można dokonywać opłat za 2,30 zł. Przetarg na prowadzenie punktu kasowego w budynku starostwa wygrała firma Wiga.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama