Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 lutego 2026 06:57
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wystartowali! Teresa Ostrowska już na trasie

Ma ponad 1000-kilometrową trasę do przejechania. Non stop, z przerwami jedynie na posiłki i potwierdzenie udziału w IX edycji ultramaratonu kolarskiego Bałtyk-Bieszczady Tour. Teresa Ostrowska wystartowała dziś po godz. 9 ze Świnoujścia. Możemy śledzić trasę jej przejazdu.
Wystartowali! Teresa Ostrowska już na trasie
Trasa przejazdu na mapce (Teresa Ostrowska ma numer 277): monitoringbbt.1008.pl/
 
Terasa Ostrowska mieszka w Moryniu. Ma 65 lat i zaczęła swoją przygodę na rowerze dopiero od kilku lat, będąc na emeryturze. Trasa w Bieszczady to jej najdłuższy ultramaraton w życiu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KazekTreść komentarza: Pellet jest paliwem lokalnym, ale jego produkcja zależy od kondycji tartaków. Jeśli budowlanka stoi, odpadu drzewnego jest mniej, co przy ogromnym popycie w zimie musi skutkować skokiem cen.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 23:39Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen pelletu. Czy ekologiczne ogrzewanie jest luksusem dla wybranych? Czy to chwilowa anomalia?Autor komentarza: SzymonitaTreść komentarza: Szkoda Polski 2050. Z liderów rankingu pod próg w tak krótkim czasie…Data dodania komentarza: 5.02.2026, 23:36Źródło komentarza: Sejmowy pat: Koalicja i opozycja idą łeb w łeb. Wielki powrót PSL, a KO umacnia lideraAutor komentarza: „ Gryfinianka“Treść komentarza: O SOBIE „ Snajp..“ NaPISales!!!???🫵🤓😉😸A TAK ODE MNIE : JAKBY NIE „ WIES“ ,TO „ MIASTO „BY KIT ZE SCIAN JADLO“!!!!!!!!😡😂CZY JA W POPRZEDNIM KOMENTARZU,NAPISALAM CZEGOS CO NIE JEST PRAWDA!!!??? A JEZELI TAK ,TO PROSZE UZASADNIJ CO!!!???🤔😉 OJ ,WAS PISIOROW PRAWDA ZAWSZE BEDZIE „ KULA“ W OCZY!!!!TYLKO MNIE TO „ LATA I POWIEWA“!!!!!!! 😂🫵JA SIE POPROSTU WSTYDZE ,ZE PREZYDENTEM RP.JEST „ KIBOL“,STRECZYCIEL KOBIET I KTOS KTO BEZ ZADNEGO WSTYDU „ WSADZA“ SOBIE DO BUZI SUBSTANCJE NALEZACE DO GRUPY NARKOTYKOW!!!!!!!!?🤮😲A WY PISIORY UDAJECIE ,ZE TEGO NIE WIDZIELISCIE!!!!!! A JESZCZE ODPOWIEDZ MI JAKIMI SLOWAMI PAN MARSZALEK OBRAZIL TRAUMPA!!!??? TO WASZ PREZYDENT NAWROCKI OBRAZIL NAS POLKOW ,NIE REAGUJAC JAK TRAUMP OBRAZIL 43 ZOLNIERZY I JEDNEGO CYWILA ,KTORZY ZGINELI W AFGANISTANIE!!!! JAK MYSLISZ CZY NAWROCKI ZACHOWAL SIE W PORZADKU TAK DO RODZIN TYCH POLEGLYCH I NAS POLKOW!!!?????😡🤔😔CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!!!!!!🙏🥰Data dodania komentarza: 5.02.2026, 23:27Źródło komentarza: Gesty pełne goryczy: Weteran odsyła medal prezydentowi. Poszło o słowa Trumpa o żołnierzach NATOAutor komentarza: PPTreść komentarza: Czy to był stary piec? Prokurator pewnie to wyjaśni.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 23:26Źródło komentarza: Wybuch pieca odebrał życie mężczyźnie. Tragedia przy ul. Artyleryjskiej w Gryfinie
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama