Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gdzie Dwójka znalazła wiosnę

Jedne szkoły odwołały imprezy, a inne zgodnie z kalendarzem imprez i kalendarzem astronomicznym szukały wiosny w terenie. Tak też zrobiły dzieci wraz z wychowawcami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie. Gdzie szukały wiosny, a w zasadzie jak próbowały się pożegnać z zimą? Przeczytaj krótką relację poniżej.
21 marca grupa przedszkolna oraz klasy młodsze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie witały wiosnę. Barwnym pochodem z marzannami udały się na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie było przygotowane ogromne ognisko, na którym spłonęły kukły – symbole zimy.
Anna Pietrasz-Golisowicz

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama