Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:33
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uważaj co zostawiasz w samochodzie

O pechu, ale i pewnej bezmyślności musi mówić właściciel samochodu volkswagen golf, który zaparkował przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie. Skradziono mu plecak, a w nim aparat fotograficzny Canon i laptop Apple. Pamiętajmy! - nic nie zostawiajmy w samochodzie na widoku, bo pozbyć się tego możemy w okamgnieniu i jeszcze szybę w aucie będziemy musieli wstawiać. No chyba, że ktoś zobaczy i zareaguje…

Tak było w zeszłym tygodniu, gdy gryfińscy policjanci wraz z przechodniami zatrzymali 19-latka, który ukradł torebkę z telefonem komórkowym, portfelem z pieniędzmi, dowodem osobistym i kartą bankomatową. Mienie odzyskano, ale już bez portfela.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama