1.Najlepsi z najlepszych
„Super Laureat”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfinie
|
|||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
Kamil Nycz |
klasa 6 SP 1 |
XVI Konkurs Humanistyczny „Trzynastka” - Konkurs Języka Polskiego |
Finalista |
|
Konkurs Historyczny
|
Finalista
|
Emilia Komarnicka |
|||
Wojewódzki Konkurs Modelarski „ Młody Konstruktor 2016” |
II |
Paweł Markowski |
|||
- XXII edycja woj. Konkursu pt. „Znam Szczeciński Park Krajobrazowy- Puszcza Bukowa” |
II miejsce Indywidualnie
I miejsce zespołowa |
Alicja Skórniewska |
|||
Konkurs Języka Polskiego Konkurs kuratoryjny
|
finalista |
|
|||
2. |
Hanna Tokarek |
12 lat klasa 5 SP 1 |
- XVI Konkurs Humanistyczny
|
- Finalista
1
|
- Anna Sieńczak |
Najwyższa średnia w szkole 6.0 |
|||||
- Konkurs Matematyczny
|
- Finalista |
- Marta Żołnowska -Krystyna Rolnik-Siarkiewicz |
|||
- Konkurs Języka Polskiego
|
- Finalista
|
- Anna Sieńczak
|
|||
- XXII edycja woj. Konkursu pt. „Znam Szczeciński Park Krajobrazowy- Puszcza Bukowa”
|
I miejsce zespołowa
|
Alicja Skórniewska |
|||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
|
|||||
|
Weronika Wernikowska
|
(klasa 5) |
XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej
|
I
|
Edyta Smolnik
|
II Festiwal Papieski im. Jana Pawła II Totus Tubus
|
III |
Edyta Smolnik |
|||
Szkoła Muzyczna I stopnia w Gryfinie:
|
|||||
|
II Zachodniopomorski Festiwal Duetów dętych |
III |
Joanna Kowalczyk |
||
III Konkurs Duetów Instrumentalnych
|
III |
Joanna Kowalczyk |
|||
Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy
|
III |
Joanna Kowalczyk |
I. Najlepsi uczniowie wyróżnieni w kategorii nauka:
I.2 Konkursy przedmiotowe (tzw. kuratoryjne)
I. 2. Konkursy przedmiotowe (tzw. kuratoryjne) organizowane przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty |
||||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
|
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfinie |
||||||
1. |
Maksymilian Zakrzewski |
11 lat Klasa 5 SP 1 |
Konkurs Matematyczny- konkurs kuratoryjny |
Finalista
|
Julita Pszczółkowska - Ciążela
|
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie |
||||||
1. |
Michał Niśkiewicz |
12 lat |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych |
Finalista |
Ewa Jóźwiak |
|
Zespół Szkół w Gryfinie |
||||||
2.
|
Viktor Engeler |
VI klasa |
Konkurs j. niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych |
Finalista |
Justyna Lemańska |
|
I.3 Pozostałe konkursy przedmiotowe
I. 3. Pozostałe konkursy przedmiotowe |
|||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfinie
|
|||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
Michał Szubert |
13 lat klasa 6
|
- XXII edycja woj. Konkursu pt. „Znam Szczeciński Park Krajobrazowy- Puszcza Bukowa” |
I |
Alicja Skórniewska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
|
|||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
Dawid Dechnik
|
13 lat (klasa 6)
|
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
2. |
Kinga Dejewska |
13 lat (klasa 6)
|
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
3. |
Dominika Graj |
13 lat (klasa 6)
|
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
4. |
Bartosz Jach |
13 lat (klasa 6)
|
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
5.. |
Julia Kupińska |
13 lat (klasa 6) |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
IV Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych |
Wyróżnienie |
Danuta Dziubak |
|||
6.. |
Dorian Kurlej |
13 lat (klasa 6)
|
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
7. |
Nikodem Mróz |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
8. |
Łukasz Ossoliński |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic”
|
I |
Monika Prusik |
12 lat (6 kl.) |
Wojewódzki Konkurs "Jesienny weekend z latawcem"
|
III miejsce drużynowo |
Monika Prusik |
||
9. |
Wiktoria Pieczyńska |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
10. |
Gracjan Prusik |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
11. |
Karolina Rynkiewicz |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik
|
12. |
Nikola Rynkiewicz |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik
|
13. |
Marta Ścisłowska |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik
|
14. |
Mateusz Sieja |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
15. |
Marcelina Sołtys |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
16. |
Mikołaj Turek |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
17. |
Michalina Wasik |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
18. |
Łukasz Zubala
|
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
19. |
Jakub Żurawski |
13 lat (klasa 6 |
Międzynarodowy konkurs „Matematyka bez granic” |
I |
Monika Prusik |
20. |
Alicja Grabas
|
12 lat klasa 5 |
Konkurs na Strój Regionalny Pomorza Zachodniego |
I |
Patrycja Markowska |
21. |
Karolina Chruścicka |
12 lat (5 kl.) |
Konkurs na "Kartkę Wielkanocną - grafika komputerowa |
Wyróżnienie |
Barbara Szczerbińska |
22. |
Sandra Antosik |
7 lat |
Wokół symboli narodowych |
Maksymalna ilość punktów |
Zofia Wiczkowska |
23. |
Wojciech Kowalczyk |
10 lat. (3 kl.) |
Wokół symboli narodowych |
Maksymalna ilość punktów |
Violetta Godzisz- Pławska |
24. |
Krzysztof Warda |
10 lat (3 kl.) |
Wokół symboli narodowych |
Maksymalna ilość punktów |
Violetta Godzisz- Pławska |
Szkoła Podstawowa w Gardnie
|
|||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1. |
Mikołaj Borsuk
|
6 klasa. |
Znam szczeciński Park Krajobrazowy – Puszcza Bukowa |
Finalista |
Anna Kramek-Szubert |
Szkoła Podstawowa w Żabnicy |
|||||
1.
|
Daria Grzelak |
10 lat (klasa 3) |
Regionalny konkurs „ Wokół symboli narodowych” |
Laureat |
Maria Chrobak |
|
|
|
Konkurs – „Dzienniczek Polnej Bioróżnorodności” |
III |
Maria Chrobak |
2. |
Dawid Szukalski |
7 lat (klasa 1) |
Regionalny konkurs „ Wokół symboli narodowych”
|
Laureat |
Wiesława Linkowska |
SZKOŁA PODSTAWOWA w Radziszewie
|
|||||
1.
|
Liwia Watras |
12 lat. (6 kl.) |
Ogólnopolski Konkurs na Projekt Historyczny "Póki nie jest za późno" |
Laureat |
Mariola Wiater |
2. |
Zuzanna Górzyńska |
11 lat (5 kl.) |
Ogólnopolski Konkurs na Projekt Historyczny "Póki nie jest za późno" |
Laureat |
Mariola Wiater |
3. |
Amelia Wawrzonek |
11 lat (5 kl.) |
Ogólnopolski Konkurs na Projekt Historyczny "Póki nie jest za późno" |
Laureat |
Mariola Wiater |
4. |
Michał Felicki |
11 lat (5 kl.) |
Ogólnopolski Konkurs na Projekt Historyczny "Póki nie jest za późno" |
Laureat |
Mariola Wiater |
I. 5. Uczeń z najwyższą średnią
I. 5. Uczeń z najwyższą średnią |
||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Szkoła |
średnia
|
1. |
Lena Prusik |
|
SP 2 |
Najwyższa średnia ocen w szkole 5,72
|
2. |
Natalia Lisowska |
|
SP Żabnica |
Najwyższa średnia ocen w szkole 5,29 |
3. |
Aleksander Cierlecki |
Klasa V |
SP Gardno |
Najwyższa średnia ocen w szkole 5,64 |
4. |
Julia Podolak |
|
SP Chwarstnica |
5,55
|
5. |
Aleksandra Wilczyńska |
|
SP Radziszewo |
5,58 |
6. |
Jakub Szymański |
IV c |
SP 3 Gryfino |
Średnia 5,73 |
7. |
Emilia Maciążek |
IV c |
SP 3 Gryfino |
5,73
|
8. |
Joanna Wójcikowska |
Vc |
SP 3 Gryfino |
5,73 |
II. Kolejni NAGRODZENI Kategoria Kultura
II.1 Laureaci konkursów związanych z teatrem, sztuką słowa.
Kultura |
||||||
II.1.Teatr, sztuka słowa
|
||||||
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie |
||||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Konkurs |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
|
1. |
Hubert Polewiak |
12 lat klasa 5
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
2. |
Oskar Fojut |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
3. |
Dawid Pietraszewski |
7 lat klasa 2
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce
|
Czesława Romanowicz |
|
4. |
Olivier Hasse |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat
3 miejsce
|
Czesława Romanowicz |
|
5. |
Maja Karasińska |
9/10 lat klasa 3
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce
|
Czesława Romanowicz |
|
6. |
Zuzanna Zawierucha |
9/10 lat klasa 3 SP- 3
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz
|
|
Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski
|
||||||
finalista |
Dorota Krutalewicz-Sobieralska |
|||||
7. |
Jacek Dywan |
7/8 lat klasa 2
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
8. |
Julia Pasik |
9/10 lat klasa 3
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
9. |
Paulina Zmaczyńska |
9/10 lat klasa 3
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
10. |
Zofia Szymańska |
7/8 lat klasa 2
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce
|
Czesława Romanowicz |
|
11.
|
Amelia Rudnicka |
7/8 lat klasa 2
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce
|
Czesława Romanowicz |
|
12. |
Karolina Dorawa |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
13. |
Aleksandra Pasieka |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
14. |
Konrad Soszyński |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
15. |
Maja Kusiak |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
16. |
Michał Kusiak |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
17. |
Gabriela Sznigir |
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
18. |
Igor Jach |
12 lat Klasa 5
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej |
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
19.
|
Daniel Kakuła
|
11 lat klasa 4
|
Wojewódzki – Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o treści Religijnej
|
Laureat 3 miejsce |
Czesława Romanowicz |
|
Gryfiński Dom Kultury |
||||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
|
1. |
Julian Podworski |
Klasa I |
Wojewódzki Finał Małego Konkursu Recytatorskiego |
finalista |
Dorota Krutalewicz-Sobieralska |
|
2. |
Lena Żelech |
Klasa IV |
XXVII Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski |
laureatka |
Dorota Krutalewicz-Sobieralska |
|
3. |
Gabriel Jazukiewicz |
I
|
Wojewódzki Finał Małego Konkursu Recytatorskiego
|
wyróżnienie |
Dorota Krutalewicz-Sobieralska |
|
4. |
Nel Tarczyńska |
VI |
Wojewódzki Finał Małego Konkursu Recytatorskiego
|
wyróżnienie |
Dorota Krutalewicz-Sobieralska |
|
5. |
Julia Kowalczyk
|
V
|
Wojewódzki Finał Małego Konkursu Recytatorskiego |
wyróżnienie |
Dorota Krutalewicz-Sobieralska |
II.2.Laureaci konkursów związanych z muzyką, tańcem i piosenką
II.2.Muzyka, piosenka, taniec |
|||||
Szkoła Muzyczna I stopnia w Gryfinie |
|||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
1.
|
Oskar Paździor |
1 kl. |
Pyrzycki Konkurs Gitarowy |
I |
Dawid Pajestka |
2. |
Martyna Luchcińska |
6 kl. |
IV Regionalny Konkurs Pianistyczny |
Wyróżnienie |
Izabella Nasiłowska |
3. |
Otto Miłosz |
12 lat |
II Zachodniopomorski Festiwal Duetów dętych |
III |
Małgorzata Przybysz |
III Konkurs Duetów Instrumentalnych
|
III |
II.3. Laureaci konkursów plastycznych
II.3.Twórczość plastyczna |
|||||||||||||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfinie |
|||||||||||||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Konkurs |
Miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
||||||||||
1. |
Jan Bodys |
9 lat klasa 3 SP 1 |
- Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Cztery łapy czyli literackie spotkanie ze zwierzętami”
|
3
|
- Lucyna Mihoub |
||||||||||
2 |
Oliwia Kuligowska |
12 lat SP 1 |
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny weekend z latawcem” |
III
|
Paweł Markowski |
||||||||||
3. |
Inga Ignar |
11 lat klasa 5 SP 1
|
„Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych”
|
III |
Paweł Markowski
|
||||||||||
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny weekend z latawcem |
III |
Paweł Markowski |
|||||||||||||
4. |
Wiktor Popławski |
11 lat klasa 5
|
- Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny weekend z latawcem” |
I
|
Ewelina Kwaśniak |
||||||||||
5. |
Tymon Rozpędek |
14 lat klasa 6
|
- Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny weekend z latawcem
|
1
|
Paweł Markowski
|
||||||||||
Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych |
III |
Paweł Markowski |
|||||||||||||
6. |
Artur Wojciechowski |
12 lat klasa 6
|
„Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych”
|
III |
Paweł Markowski |
||||||||||
7.
|
Jakub Busiak |
12 lat klasa 6
|
„Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych” |
II
|
Paweł Markowski |
||||||||||
8. |
Oliwia Szmaja |
12 lat klasa 6
|
„Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych” |
III |
Paweł Markowski |
||||||||||
9. |
Wiktoria Tyszkiewicz |
12 lat klasa 6
|
„Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych”
|
III |
Paweł Markowski |
||||||||||
10. |
Dominika Szulc |
11 lat klasa 5
|
„Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych”
|
II |
Paweł Markowski |
||||||||||
11.
|
Patrycja Olszewska |
12 lat klasa 6
|
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny weekend z latawcem
|
II |
Paweł Markowski
|
||||||||||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
|
|||||||||||||||
1. |
Mateusz Ossoliński |
10 lat (4 kl.) |
Wojewódzki Konkurs "Jesienny weekend z latawcem" |
III miejsce drużynowo |
Monika Prusik |
||||||||||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie |
|
||||||||||||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata
|
Wiek (klasa) |
Konkurs |
Miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
|
|||||||||
1. |
Alicja Kadłubek |
13 lat klasa 6
|
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny Weekend z Latawcem” |
1 miejsce lot balonów 2 miejsce latawce płaskie |
Elżbieta Kokot |
|
|||||||||
2. |
Oskar Ostrowski |
13 lat klasa 6
|
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny Weekend z Latawcem” |
1 miejsce |
Elżbieta Kokot |
|
|||||||||
3. |
Mikołaj Nerlo |
13 lat klasa 6
|
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny Weekend z Latawcem” |
2 miejsce |
Elżbieta Kokot |
|
|||||||||
4. |
Oliwier Domagała |
13 lat |
Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe Ligii Obrony Kraju „Jesienny Weekend z Latawcem” |
I |
Elżbieta Kokot |
|
|||||||||
Gryfiński Dom Kultury
|
|
||||||||||||||
L.p. |
Imię i nazwisko kandydata |
Wiek (klasa) |
Nazwa konkursu |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
|
|||||||||
1 |
Hanna Staruk |
8 lat |
„Magia Teatru – lalka teatralna” – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” |
Nagroda główna |
Elżbieta Narzekalak |
|
|||||||||
2. |
Laura Kasjan |
11 lat |
„Magia Teatru – lalka teatralna” – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” |
nagroda
|
Elżbieta Narzekalak |
|
|||||||||
3. |
Oliwia Jędraszczyk |
11 lat |
„Magia Teatru – lalka teatralna” – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” |
nagroda
|
Elżbieta Narzekalak
|
|
|||||||||
4. |
Nela Nadolska |
7 lat |
"Marzenia małego człowieka"- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Białystok |
wyróżnienie |
Elżbieta Narzekalak |
|
|||||||||
5. |
Amelia Sinkiewicz |
8 lat |
"Magia Teatru- lalka teatralna"- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny |
wyróżnienie |
Elżbieta Narzekalak |
|
|||||||||
6. |
Liwia Babińska |
8 lat |
"Magia Teatru- lalka teatralna"- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
|
wyróżnienie |
Elżbieta Narzekalak |
|
|||||||||
7. |
Adam Mosiejczuk |
7 lat |
49 Internationaler Zeichenwettbewerb des Landem Brandenburg |
nagroda |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
8. |
Maja Chodubska |
9 lat |
X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Z pędzlem przez Świat- Etno – Portrety” |
wyróżnienie |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
9. |
Hania Sztylke |
6 lat |
VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach 2017” „Świat wielkich i małych kotów” |
wyróżnienie |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
10. |
Zuzia Buraczyńska |
7 lat |
X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Z pędzlem przez Świat- Etno – Portrety” |
nagroda |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
11. |
Lidia Kujawa |
9 lat |
X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś” |
I |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
12. |
Jan Dejewski |
8 lat |
X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś” |
II |
Małgorzata Ragan
|
|
|||||||||
13. |
Jakub Malinowski
|
9 lat |
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Podwórko- Bajkowe podwórko”
|
nagroda |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
14.
|
Oliwia Gęślowska |
8 lat |
XIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych- W kwitnącym ogrodzie” |
nagroda |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
15. |
Maja Cirocka |
|
49 Internationaler Zeichenwettbewerb des Landem Brandenburg |
nagroda |
Małgorzata Ragan |
|
|||||||||
16. |
Oliwia Barczyńska |
6 lat |
- Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Kotki w Kropki” |
nagroda |
Karina Tyła |
|
|||||||||
17. |
Amelia Janik |
5 lat |
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Podwórko- Bajkowe podwórko” |
nagroda |
Karina Tyła |
|
|||||||||
18. |
Zosia Kubacka
|
6 lat |
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Podwórko- Bajkowe podwórko”
|
|
Karina Tyła |
|
|||||||||
19. |
Milena Lipska |
11 lat |
X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży " Mały Makuś"
|
II |
Karina Tyła |
|
|||||||||
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magia teatru- lalka teatralna" |
wyróżnienie |
|
|
||||||||||||
20. |
Miłosz Żmuda |
11 lat |
X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży " Mały Makuś" |
I |
Karina Tyła
|
|
|||||||||
21. |
Patrycja Wolarz |
11 lat |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magia teatru- lalka teatralna" |
wyróżnienie |
Karina Tyła |
|
|||||||||
22. |
Lena Kubiak |
7 lat |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magia teatru- lalka teatralna" |
wyróżnienie |
Karina Tyła
|
|
|||||||||
23. |
Wiktoria Kubiś
|
9 lat |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magia teatru- lalka teatralna" |
nagroda |
Karina Tyła |
|
|||||||||
24. |
Martyna Wójcicka |
8 lat |
X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pędzlem przez Świat Elmo- Portrety" |
nagroda |
Karina Tyła |
|
|||||||||
Zespoły taneczne-nagroda za promocję Gryfina w konkursach tanecznych.
- Stowarzyszenie taneczne ”Step by Step” Fitdance Studio Katarzyna Pawlak
Instruktor: Katarzyna Pawlak
Grupa taneczna „Step by Step” występuje na wielu konkursach i turniejach tańca zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody. Poszczególni tancerze zdobywają również indywidualne nagrody w solówkach i duetach prezentowanych w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Wyróżnieni tancerze to:
Pumy- dzieci w wieku 7-8 lat instruktorzy Katarzyna Pawlak i Karolina Huska
Kociaki- dzieci w wieku 7-12 lat instruktorzy Katarzyna Pawlak i Karolina Huska
Tygrysy i Pantery- dzieci w wieku 8-15 lat- instruktor Katarzyna Pawlak
Irbisy- wiek dzieci 8-15 lat- instruktor Karolina Huska
All In wiek 6-15 lat- Katarzyna Pawlak o Karolina Huska
Napisz komentarz
Komentarze