Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 5 lutego 2026 18:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyróżnienia dla najlepszych sportowców Pomorza Zachodniego

Władze samorządu województwa spotkają się z zachodniopomorskimi sportowcami. Tradycyjnie podczas gali „Sportowe Podsumowania Roku” uhonorują najlepsze zawodniczki, zawodników oraz ich szkoleniowców na osiągnięcia w 2017 roku. Wydarzenie, w którym udział wezmą Olgierd Geblewicza, Jarosław Rzepa i Ryszard Mićko, odbędzie się w Szczecinie, we wtorek, 20 marca 2018 roku.
Wyróżnienia dla najlepszych sportowców Pomorza Zachodniego

Autor: wzp

Wyróżnienia odbiorą medaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy czy Młodzieżowych Mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych. W sumie będzie to 28 sportowców i 23 szkoleniowców. Wśród nich znajdą się reprezentanci m.in.: lekkoatletyki, żeglarstwa, pływania, wioślarstwa, kajakarstwa, kolarstwa torowego czy boksu. Na nagrody, które wyniosą od 2 do 4,5 tys. zł, Urząd Marszałkowski przeznaczył ponad 140 tys. zł.

 

Coroczna gala, w której spodziewany jest udział blisko 100 zaproszonych gości: zawodniczek, zawodników, trenerów i działaczy, to także znakomita okazja do uhonorowania za miony rok najaktywniejszych sportowo klubów, gmin, powiatów i szkół na Pomorzu Zachodnim. Sportowe Podsumowanie Roku 2017

Wtorek, 20 marca 2018 roku, godzina 12

Szczecin, Opera na Zamku, Galeria „O”, ul. Korsarzy 34, wejście C i K (od Dużego Dziedzińca)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ban_derkaTreść komentarza: A wiesz w jakim kierunku ta "nadwyżka" gazu idzie i za ile ?Data dodania komentarza: 5.02.2026, 17:38Źródło komentarza: Zima stulecia w gniazdkach. Historyczny rekord zużycia energii i gazu w PolsceAutor komentarza: LecterTreść komentarza: Milczenie owiecData dodania komentarza: 5.02.2026, 17:18Źródło komentarza: Koniec milczenia. Szpitale powiatowe ogłaszają protest przeciwko paraliżowi ochrony zdrowiaAutor komentarza: samotnaTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa! W dobie wszechobecnych mediów społecznościowych paradoksalnie stajemy się coraz bardziej wyobcowani. Często mamy setki „znajomych” w sieci, a gdy przychodzi gorszy wieczór, nie ma do kogo otworzyć ust. Taki „Telefon do pogadania” to nie tylko pomoc w kryzysie, ale przede wszystkim przywrócenie wiary w drugiego człowieka. Cieszę się, że w Gryfinie i okolicach promuje się tak ludzkie podejście do problemu samotności.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 17:17Źródło komentarza: Telefon Pogadania. Prosta rozmowa, realne wsparcie. Tak radzimy sobie z samotnościąAutor komentarza: bystryTreść komentarza: Zauważcie, że mimo rekordu krajowego, wciąż eksportujemy 2 GW. To pokazuje, że modernizacja sieci i utrzymanie źródeł konwencjonalnych daje nam wciąż margines bezpieczeństwa, o który wielu się bało.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 17:14Źródło komentarza: Zima stulecia w gniazdkach. Historyczny rekord zużycia energii i gazu w Polsce
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama