Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 07:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ukradł towar ze sklepu. Właścicielka ma nagranie z monitoringu

Policjanci z Komendy Powiatowej w Gryfinie zostali powiadomieni o dokonaniu kradzieży w sklepie przy ulicy Flisaczej. Zawiadomienie 26 lipca 2018 r. złożyła właścicielka sklepu.
Ukradł towar ze sklepu. Właścicielka ma nagranie z monitoringu

Autor: Fot. Policja

-Zgłaszająca się do nas kobieta poinformowała, że kradzież ujawniła podczas sprawdzania nagrania z monitoringu. Nagrana kamerą sytuacja przedstawia, jak mężczyzna zabiera i chowa artykuły drogeryjne. Łączna wartość zrabowanych przedmiotów to 569,95 zł - informuje redakcję igryfino asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Złapanie złodzieja, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu, jest zatem tylko kwestią czasu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama