Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na urlop przyjechał z sieciami. Kłusował i wpadł

Do niecodziennej sytuacji doszło na Jeziorze Wełtyńskim dziś o północy. W Wełtyniu na ul. Polnej złapano kłusownika.
Na urlop przyjechał z sieciami. Kłusował i wpadł

Autor: fot. KWPSR Szczecin

Pracownicy firmy, która dzierżawi jezioro zatrzymali osobę, która nielegalnie pozyskiwała ryby za pomocą sieci - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna przyjechał... na wczasy z innego województwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pytanie Treść komentarza: Skoro popełniono szereg błędów to powinien zapłacić ten kto do tego dopuścił? Czy my wszyscy podatnicy? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:54 Źródło komentarza: Smutny widok pod sceną. Popołudniowe koncerty to frekwencyjna klapa Autor komentarza: pytanie Treść komentarza: Ale czy Tkacz z tej porażki wyciągnął jakieś wnioski? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:53 Źródło komentarza: Smutny widok pod sceną. Popołudniowe koncerty to frekwencyjna klapa Autor komentarza: no szok Treść komentarza: To niesamowite, jak słabe musiały być mechanizmy kontroli wewnętrznej w tym banku, skoro ten proceder trwał bezkarnie ponad 20 lat. Oszukiwanie KNF-u, podrabianie podpisów, zakładanie kont na fikcyjne osoby i zmarłych – to wymagało pełnej i świadomej współpracy na każdym szczeblu struktury. Ta sprawa doskonale pokazuje, że w mniejszych, lokalnych społecznościach bezgraniczne zaufanie do „autorytetu” szefa potrafi całkowicie sparaliżować wszelkie procedury bezpieczeństwa i niezależny audyt. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:47 Źródło komentarza: Wyprowadzali miliony z banku. 70-latka na czele gangu Autor komentarza: cóż Treść komentarza: Liczby nie kłamią, 32 dni na sprzedaż auta z LPG to jest absolutny kosmos na rynku wtórnym. Ludzie po prostu widzą, co się dzieje z cenami ubezpieczeń i ogólnymi kosztami życia. Skoro mediana cen spadła o te 800 zł, to widać, że rynek nasycił się tańszymi, starszymi autami, na które jest realny popyt. Wydać 44 tys. zł na auto z LPG i jeździć za pół ceny to dziś najlepsza inwestycja dla przeciętnej rodziny. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:46 Źródło komentarza: Tanie LPG wygrywa z elektrykami. Polacy masowo szukają oszczędności na rynku wtórnym
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama