Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 5 lutego 2026 14:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zwycięzcy 7. Grand Prix Gryfina 2018

W siódmym, eliminacyjnym turnieju Grand Prix Gryfina 2018 wystartowało 33 szachistów, reprezentantów wszystkich gryfińskich szkół oraz gości ze Szczecina i Gryfic. Zgodnie z regulaminem odbyło się siedem pasjonujących rund w nowym tempie gry. Zawodnik, na rozegranie całej partii miał dziesięć minut a dodatkowo za każdy wykonany ruch otrzymywał pięciosekundowy bonus. Było bardzo ciekawie, nie obyło się też bez sporych emocji, zwłaszcza w końcówkach. Na starcie stawiła się prawie cała czołówka tegorocznych rozgrywek.
Zwycięzcy 7. Grand Prix Gryfina 2018
Zawody wygrał, będący ostatnio w dobrej formie Bartosz Nędzarek 6,5p. przed Mikołajem Turkiem i Adamem Hajdasiem obaj po 5,5p. Wśród dziewcząt najlepsza była Martyna Kuryło 4,5p. przed Hanną Tokarek I Aleksandrą Kucharczyk obie po 4,0p.

W klasyfikacji generalnej Grand Prix 2018 sklasyfikowano już 56 zawodników. Na czele z dużą przewagą Mikołaj Turek 43.0p. tuż za nim Adam Hajdaś 36,5p. i Bartosz Nędzarek 35,6. oraz kolejną grupą pościgową z najlepszą dotychczas dziewczyną rozgrywek, Martyną Kuryło 31,0p. a także Gabielem Jazukiewiczem 29,0p. Krystianem Biercewiczem 27,5p. i Bartoszem Szpurą 27,0p.

Sezon rozkręca się. Przed szachistami kolejne turnieje i rozgrywki. W najbliższym czasie, ósmy i dziewiąty turniej Grand Prix oraz wyjazd na międzynarodowy turniej do Torgelow. Rozpoczynają się także zajęcia szkoleniowe dla wszystkich grup. Szczegóły na stronie www.bialypion.pl.

 
Krzysztof Rudnicki


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Widac brak spójności między wizją a potrzebami. Analizując projekt, rzuca się w oczy brak podstawowej infrastruktury społecznej. Jeśli plac ma być „sercem miasta”, nie może być tylko przelotowym deptakiem z trybunami. Bez kawiarni z prawdziwego zdarzenia, ogólnodostępnych sanitariatów i naturalnego cienia, plac Barnima pozostanie martwym punktem na mapie, który ożyje tylko co najwyżej dwa razy w roku podczas oficjalnych uroczystości.Data dodania komentarza: 5.02.2026, 14:22Źródło komentarza: Betonoza za miliony?! Mieszkańcy Gryfina mówią „NIE” wizji rewitalizacji Placu BarnimaAutor komentarza: Gryfinsky lowca kacapskich wymoczkowTreść komentarza: Uciekaj stad kacapski wymoczku na magadanskie kuznie duraku jakaterynburskiData dodania komentarza: 5.02.2026, 14:21Źródło komentarza: Zima stulecia w gniazdkach. Historyczny rekord zużycia energii i gazu w PolsceAutor komentarza: cóżTreść komentarza: leniwy tercetData dodania komentarza: 5.02.2026, 14:20Źródło komentarza: Betonoza za miliony?! Mieszkańcy Gryfina mówią „NIE” wizji rewitalizacji Placu BarnimaAutor komentarza: wenglarz gryfinskyTreść komentarza: kapy wam przymarznom nastepnej zimy jak wenglowke wyloczom hahahaha swiecami bedzieta sie grzac i usmiechac sie w rytm walca na zdrowie ku chwale waszej chorobieData dodania komentarza: 5.02.2026, 14:20Źródło komentarza: Zima stulecia w gniazdkach. Historyczny rekord zużycia energii i gazu w Polsce
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama