Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dymi i śmierdzi

Na dworze dziś plus 22 stopnie Celsjusza, a tu już niezły dymek ulatnia się z komina. Strach pomyśleć, co będzie jak się ochłodzi? Już teraz czuć toksyny, że nie ma czym oddychać - skarży się pan Jarosław i przesyła zdjęcie zrobione przed chwilą.
Dymi i śmierdzi

Gdy są np. małe dzieci, czy trzeba zagrzać wodę, to palenie w piecu może być zrozumiałe nawet dziś. Jednak dziwny dym trzeba sprawdzić. Problem w tym, że władze nie dokonały takich unormowań aby skutecznie można walczyć z paleniem "byle czego".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama