Oprócz oświetlenia pomnika, ogniska i pochodni były też lampy strażackie i mnóstwo strażaków w mundurach. Byli też mieszkańcy Osinowa Dolnego i goście. Oprawą muzyczną zajmował się mieszkowicki zespół „Sami swoi” pod przewodnictwem Zbigniewa Ciszka. Nad wszystkim czuwała fundatorka - Halina Wołosz. Na początek po odśpiewaniu hymnu posadzono dwa dęby: Mieszka i Dobrawę.
Na samą Górę Czcibora, gdzie stoi pomnik z orłem, prowadziło mnóstwo flag. Według nas było to największe zagęszczenie biało-czerwonych symboli na metrze kwadratowym w całym naszym regionie.
Oto jak pod Górą Czcibora brzmiał "Mazurek Dąbrowskiego":

![Najwięcej flag na metrze kwadratowym i biało-czerwony orzeł [FOTO, WIDEO] Najwięcej flag na metrze kwadratowym i biało-czerwony orzeł [FOTO, WIDEO]](https://static2.igryfino.pl/data/articles/xl-najwiecej-flag-na-metrze-kwadratowym-i-bialo-czerwony-orzel-foto-wideo-1665201555.jpg)




























Napisz komentarz
Komentarze