Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 10:51
Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd powiatu z Wojciechem Konarskim i Ewą Dudar wyłoniony en bloc

Realną władzę w powiecie sprawuje zarząd. I to ten punkt programu zdaje się być najważniejszy na dzisiejszej sesji Rady Powiatu. Starosta Wojciech Konarski zaproponował aby - oprócz niego - w zarządzie znalazła się Ewa Dudar jako wicestarosta. Na członków zarzadu zaproponowano Jerzego Zgodę (KO), Jerzego Milera z (IS) i Henryka Kaczmara z IS.
Zarząd powiatu z Wojciechem Konarskim i Ewą Dudar wyłoniony en bloc

Tak wyłoniła się koalicja Inicjatywy Samorządowej (IS) z Koalicją Obywatelską (KO).

Starosta Wojciech Konarski zaproponował, aby radni głosowali od razu na wszystkich 4 członków zarządu, czyli en bloc. Natomiast Wojciech Długoborski zauważył, że radni nie wybrali metody głosowania, a jego zdaniem lepiej jest głosować na poszczególne osoby, bo ktoś mógłby np. nie uzyskać większości. Mimo kontrowersji, wprowadzenie w błąd przez radcę prawnego powiatu, przegłosowano jednak sposób głosowania na en bloc.

W wyniku tajnego głosowania wybrano członków zarzadu w składzie: Jerzy Zgoda, Jerzy Miler i Henryk Kaczmar. Za było 16 za, 3 przeciw, a 2 wstrzymujących się. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Kto zarabia to zarabia pyr pyr ale jeszcze są tacy co tracą zamiast zarabiać. Zasadniczo są biznesy że szop pracz wlezie albo kuna i spustoszenie zrobi pyr pyr a są też biznesy że zamiast klienta po kwiaty to tylko gołębie przylatują nasrać pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 6.06.2026, 10:06 Źródło komentarza: Sprawdź ile zarabia się w Polsce. Nowe dane GUS ujawniają wielkie dysproporcje w pensjach Autor komentarza: do propagandysty Treść komentarza: Z ciebie geograf jak z koziej dupy trąbka. Jeśli chcesz patrzeć na statystyki to trzeba to robić całościowo. Owszem wydobycie węgla rośnie, ale dużo bardziej róźnie produkcja energii zielonej. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 10:03 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026 Autor komentarza: lu cyfer 13*52 676 Treść komentarza: teraz mamy najnowsze elektrofiltry w yewropie ha ha ah yewreje zamontowali dymu nawet nie widać ha ha ah Data dodania komentarza: 6.06.2026, 10:01 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026 Autor komentarza: spec Treść komentarza: Prezes Tauronu słusznie zauważył na kongresie, że ludzie chcą zielonej energii, bo OZE jest najtańsze, ale sieć musi działać 24/7. Nowe Czarnowo staje się takim modelowym przykładem racjonalnej transformacji. Łączenie gazu z wiatrakami daje stabilność, której przemysł tak bardzo potrzebuje. Dobrze, że u nas to ruszyło. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:59 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama