Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 09:33
Reklama
Reklama
Reklama

Na sesji rozpatrzą skargę na kierownika jednostki

Podejmowanie uchwał zaczną radni od punktu dotyczącego projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok. Porządek obrad V sesji Rady Miejskiej w Chojnie, która odbędzie się 24 stycznia 2019 r. w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego przy ul. Jagiellońskiej 2 o godz. 13.00, prezentujemy poniżej.
Na sesji rozpatrzą skargę na kierownika jednostki

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie quorum do prowadzenia prawomocnych obrad.

2. Przyjęcie protokołu z IV sesji rady (27.12.2018)

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Informacja burmistrza o pracach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.

5. Informacja przewodniczącego rady dotycząca spraw w okresie międzysesyjnym.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Chojna na 2019 rok

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż z zastosowaniem bonifikaty lokalu mieszkalnego, położonego w Chojnie przy ul. Narciarskiej 41E/3 na rzecz najemcy.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyboru delegatów do Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na kierownika jednostki.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji Rady Miejskiej w Chojnie na 2019 rok.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Rady Miejskiej w Chojnie na rok 2019.

12. Wolne wnioski i informacje.

13. Zamknięcie obrad.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MS Treść komentarza: To pokazuje szerszy problem z mediami społecznościowymi – ktoś wrzucił info o rozporządzeniu, nie doczytał, że to dopiero etap uzgodnień, i poszła lawina. Z prawnego punktu widzenia Ministerstwo musiało zareagować, bo kierowcy zaczęli szturmować stacje benzynowe. Dobrze, że artykuł przypomina o tej najważniejszej kwestii: nawet bez mandatu, obowiązek udzielenia pomocy ofiarom wypadku i tak na nas ciąży, więc apteczka to po prostu rozsądek, a nie przymus. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: Wacek Treść komentarza: Polecam mieć w samochodzie. Mnie się przydała. Dla innego kierowcy... Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: sercowy Treść komentarza: Po tym meczu lekarz przepisał mi melisę w wiadrze. Maja, błagam, w finale wygraj w dwóch szybkich setach, bo mój kardiolog nie zarobi na wakacje! Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:04 Źródło komentarza: Niesamowity sukces i historyczny awans Polki w Paryżu. Maja Chwalińska z rekordem w Roland Garros Autor komentarza: MN Treść komentarza: Oby tylko te farmy wiatrowe i fotowoltaika dały nowe miejsca pracy po zamknięciu starych bloków. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 08:50 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama