Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 6 września 2026 09:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licytacja na przejażdżkę autami terenowymi. Grupa Off Road chce pomóc pogorzelcom odbudować spalony dom

Zapraszamy do licytacji, gwarantujemy dużą dawkę pozytywnych emocji i wysoki poziom adrenaliny. Startujemy od 100 zł. Koniec licytacji 25.06.2019 - czytamy w informacji nadesłanej do redakcji igryfino.
Licytacja na przejażdżkę autami terenowymi. Grupa Off Road chce pomóc pogorzelcom odbudować spalony dom

Autor: fot. dost.

Grupa Off Road Myślibórz otwiera licytację na przejażdżkę autami terenowymi. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na oficjalną zbiórkę prowadzoną na portalu pomagam.pl:

https://pomagam.pl/3kjvrryu?fbclid=IwAR0GhzDCsxK6RUXpnrWKSV3MWK0c6daFAyQObaRNeP0HceFUaMFSzfl18U0

Godzina i data przejażdżki do ustalenia.

 

Aukcja prowadzona jest tutaj:

https://www.facebook.com/events/2801970849843936/?active_tab=about

 

Przypomnijmy, 11 czerwca 2019 r. w Babinku (gm. Banie) w wyniku pożaru pani Milena, jej 2-letnia córka i mama Kazimiera i straciły cały dorobek życia. W wyniku uderzenia pioruna dom stanął w płomieniach.

Pomóżmy odbudować im dom.

 

O organizowanych akcjach pomocowych napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32650,piorun-uderzyl-w-ich-dom-pomozmy-dwuletniej-magdzie-i-jej-rodzinie

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: proste Treść komentarza: Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie Data dodania komentarza: 6.09.2026, 09:46 Źródło komentarza: Afera wokół ul. Łużyckiej. Radna ujawnia nieznane, fakty a czytelnik nawołuje do referendum Autor komentarza: hmm... Treść komentarza: Liczby robią wrażenie, ale ciekawe, ile z tego faktycznie uda się odzyskać, a ile utknie na lata w sądach. Data dodania komentarza: 6.09.2026, 09:44 Źródło komentarza: Skarbówka ujawnia gigantyczne nieprawidłowości i zawiadamia prokuraturę. Miliardy złotych poza kontrolą Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Memento mori! Data dodania komentarza: 6.09.2026, 09:30 Źródło komentarza: Żałoba uczy nas cenniejszych rzeczy w życiu niż materialne dobra Autor komentarza: ANDRZEJ TUMANOWICZ HA HA AH Treść komentarza: Podsumowanie HA HA HA Prawie dwa miliardy złotych rozeszły się w klasyczny dla piramid finansowych sposób: część została bezpowrotnie zatrzaśnięta w cyfrowym sejfie zmarłego lub ukrywającego się założyciela, część rozkradli menedżerowie na luksusowe życie, a resztą opłacano polityków i instytucje, by biznes mógł kręcić się jak najdłużej. HA HA AH A DONALD MÓWIŁ ŻE TO RUSKA MAFIA HA HA AH NAPADLI NABANK W TALLINNIE HA HA AH Biorąc pod uwagę oficjalne dokumenty ujawnione przez estoński sąd w Tallinnie oraz raport tymczasowego zarządcy z września 2026 roku, sytuacja nie jest dziełem przypadku ani nagłego krachu rynkowego. Kwota, o której mówimy, jest porażająca – oficjalne zobowiązania operatora giełdy (BB Trade Estonia OÜ) wynoszą dokładnie 431 944 846 euro, czyli blisko 1,9 miliarda złotych. W kasie spółki syndyk znalazł tymczasem zaledwie 167 tysięcy euro HA HA AH Data dodania komentarza: 6.09.2026, 09:29 Źródło komentarza: Największa afera w wolnej Polsce? Tusk ujawnia zeznania ws. Zondacrypto, PiS i prezydenta
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama