Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 lutego 2026 23:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Otwórzcie szlaban przy UMiG! Korzystanie z parkometru stwarza niebezpieczństwo zakażenia koronawirusem!

Sprawa dotyczy parkingu przy Urzędzie Miasta iGminy Gryfino, a przede wszystkim przycisku, który trzeba nacisnąć, żeby otworzył się szlaban. Przycisk co chwilę dotykany jest przez różne osoby. W obecnej sytuacji epidemii dobrze by było, żeby szlaban był całkowicie otwarty. Wiadomo, że koronawirus najdłużej utrzymuje się na metalu - zauważa nasz czytelnik.
Otwórzcie szlaban przy UMiG! Korzystanie z parkometru stwarza niebezpieczństwo zakażenia koronawirusem!

Autor: fot. czytelnik igryfino

Podzielamy zdanie mieszkańca. Apelujemy zatem do władz Gryfina: na czas epidemii koronawirusa otwórzcie parking! W związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami doyczącymi poruszania się, nie ma obaw, że przed UMiG będzie tłoczno. Nie narażajmy więc zdrowia mieszkańców na zakażenie koronawirusem!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

no tak 25.03.2020 08:40
Straż miejska przeca ochrania budynek umigu.

Kierowca 25.03.2020 07:34
Niech postawiom straż miejska to będzie naciskał przycisk. Tak nic nie robiom będą wtedy pozować do zdieia legalnie.

Emeryt 24.03.2020 22:47
A ja sobie radzę z tym guzikiem , laskom go wciskam

Emerytka 24.03.2020 22:52
A ja sobie radzę z klamką w drzwiach na pocztę , otwieram nogą .

obserwator 24.03.2020 19:25
Rada dla tego mieszkańca. Jeżeli ktoś boi się przyciskać "guzik" to niech sobie nałoży rękawiczkę, lub robi to przez chusteczkę. Podstawy higieny obowiązują od zawsze, a nie od momentu rozprzestrzeniania się wirusa.

remus 24.03.2020 18:52
Ja bym proponował wstawić na poczcie drzwi rozsuwane na fotokomórkę tam są klamki i można się zarazić.Takie same drzwi powinny być we wszystkich sklepach i urzędach w mieście a także w Cedyni a na pewno na ul.kolonia.

Gonia 24.03.2020 18:14
To jak sie zarazi kierowca to ksiadz udzieli ostatniego namaszczenia. Czy sa teraz ksieza w szpialach z chorymi na wirus . Pkmagaja samotnym

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama