Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 26 lutego 2026 22:26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czyja to budowa?

Obeszliśmy w ten weekend dookoła budowę na ulicy Sprzymierzonych w Gryfinie. Okazała się być dość tajemniczą inwestycją.
Czyja to budowa?

Niedawno zwróciliśmy uwagę, że idąc z Górnego Tarasu przy wyjściu z podziemnego przejścia, mieszkańcy wchodzą praktycznie niemal na plac budowy.

Po naszym artykule teren został szybko właściwie ogrodzony. Nie całość. Jednak w związku z tym, że jest to budowa tak zwana liniowa, nie wymaga ogrodzenia na całej długości. To zrozumiała sprawa.

Przeszliśmy w jedną stronę i drugą, ale nie napotkaliśmy żadnej tablicy informującej co to za budowa, do kiedy będą trwały prace i kto za nią odpowiada. Dziwne. Trzeba się chyba domyślić, że dopiero za trzema skrzyżowaniami (z Parkową i Bolesława Chrobrego i Energetyków) znajdziemy właściwą tablicę.

Inwestycja to oczywiście budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Gryfinie.

Zapraszamy do fotogalerii.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

gośc 02.06.2020 20:47
to nie jest inwestycja... to kolejne marnowanie pieniędzy w świecie chorych dotacji do wszystkiego.

Tomek ekolog 01.06.2020 19:35
Jak zabetonujemy teren przed dworcem to wytniemy park.

b 01.06.2020 12:15
proponuje to zgłosić, a nie robić "szumny " artykulik... ale jak widać jest to raczej norma powszechnie stosowana na łamach tego portalu.... wsadzić kij i czekać na reakcje... to się nazywa rzetelna praca "dziennikarska"... żal pl.

@ 01.06.2020 19:38
Szumny i jego rodzinka okradają Polaków. Szumny zwany paprykarzem ( z powodu rudości) nie jest szczeciński. To korupcyjna twarz PS.

Polak Europejczyk 01.06.2020 11:36
Komentarz zablokowany

Sauron 01.06.2020 11:24
Trzaskowski juz chce zablokwac przekop wislany/canal lamanche/i PCK port lotniczy dlatego ze mamy ma w Berlinie .......uwaga na niego to agent Merkel

88 01.06.2020 11:04
Przecież inwestor nie postawi tablicy informacyjnej przy wjeździe czy wyjeździe z dawnego dworca PKS, bo przecież obok jest siedziba inwestora czyli Zarządu Powiatu,a ni pewnie nie lubią jak ktoś im przeszkadza w piciu kawy. Na tablicy informascyjnej musi być też telefon do Inspekcji pracy i nazwisko kierownika budowy, tutaj tego nie wiidać. https://www.domoweklimaty.pl/pl/czytelnia/prawo/tablica-informacyjna-budowy-dlaczego-jest-potrzebna

św trójca z pgru 01.06.2020 09:21
dzień dziecka brać swoje zabawki i do piaskownicy

PANIE 01.06.2020 07:50
Komentarz zablokowany

bristol 01.06.2020 00:54
Betoniarze w akcji!

To psychopaci ... 01.06.2020 00:18
Kolejna betonowa łąka w środku miasta. Wycięli ze 20 drzew i setkę krzewów. Teraz to zabetonują.

Sauron 01.06.2020 11:26
Na starych drzewach co wichura sie lamaly mieli zrobic nowa przystan

Polak Europejczyk 01.06.2020 11:58
trzaskowski z palet zrobil odpoczynek w betonowym centrum polski z a MILIONY

ZGR 01.06.2020 17:51
To nie średniowiecze żeby z drewna budować

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: K. MrukTreść komentarza: A ja sie nie zgodzę z tym systemem . Bo nikt nawet nie wspomniał ze oprócz tych dzieci dwie inne uczennice wzięły udział w etapie wojewódzkim konkursów kuratoryjnych. Tylko dlatego ze nie spełniły jednego z trzech warunków przyznania stypendium nikt nawet o nich nie wspomniał. Brawo gmina za motywację dla dzieciData dodania komentarza: 26.02.2026, 22:06Źródło komentarza: Prestiżowe wyróżnienia dla najzdolniejszych. Nagrodzono uczniów za wybitne wyniki i talentyAutor komentarza: cedyniakTreść komentarza: Super sprawa! Oby tak dalej, Cedynia jest z Was dumna!Data dodania komentarza: 26.02.2026, 22:04Źródło komentarza: Prestiżowe wyróżnienia dla najzdolniejszych. Nagrodzono uczniów za wybitne wyniki i talentyAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Podniósł prestiż szkoły, zrobił rozpierduchę. Nauczyciele uciekają po kątach, lekcji dzieci mają odwołane. Pracownicy w czasie pracy spacerują po sklepach, aptekach. BrawoData dodania komentarza: 26.02.2026, 21:59Źródło komentarza: Ewa Przybysz pełniącą obowiązki dyrektora. Nowe otwarcie w Zespole Szkół w KołbaczuAutor komentarza: czasTreść komentarza: Zwróćmy uwagę na godzinę zdarzenia – 6:50. To czas, kiedy koncentracja jest obniżona, a na drogach często występuje tzw. czarny lód lub poranna mgła. Brak śladów hamowania mógłby sugerować zaśnięcie za kierownicą lub nagłe zasłabnięcie.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 21:58Źródło komentarza: Fatalny wypadek pod Gryfinem: Opel kompletnie rozbity, na miejscu lądował śmigłowiec LPR
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama