Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 lutego 2026 00:44
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdewastowali obiekt turystyczny

Tylko tydzień nacieszyła turystów nowo powstała infrastruktura w Nadleśnictwie Kliniska (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie). W Leśnictwie Wielgowo zdewastowano postawione w zeszłym tygodniu ławy oraz stół. Regularnemu niszczeniu ulega również miejsce odpoczynku nad rzeką Płonią, zlokalizowane w pobliżu ulicy Przylesie na osiedlu Sławociesze, gdzie niedawno zostały zniszczone tablice edukacyjno-informacyjne wraz z śmietnikami.
Zdewastowali obiekt turystyczny

Autor: Fot. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

Nadleśnictwo Kliniska dokłada starań w tworzeniu nowych miejsc wypoczynku, wymienia regularnie infrastrukturę turystyczną, dba o atrakcje w Puszczy Goleniowskiej. Niestety po raz kolejny ta praca została zniweczona przez wybryki bliżej nieznanych sprawców.
 
Leśnicy z Nadleśnictwa Kliniska apelują:
- Niestety, ale wybryk jednostek szkodzi całemu społeczeństwu. Bierność osób odwiedzających las daje się we znaki – dotyczy to dewastacji, śmiecenia, szkodnictwa leśnego. O dobro wspólne, z którego będzie mógł skorzystać mój sąsiad, mieszkaniec czy inny turysta, należy dbać tak samo, jak o własne, prywatne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

... 23.07.2020 23:14
Nasza cywilizacja przez ten alkohol upadnie i nigdy nie wstanie.

AA 24.07.2020 08:31
Wasza moze tak, bo nasza się rozwija!

Knagulec 23.07.2020 14:57
Przegumować na miejscu

Miras 23.07.2020 18:08
Problem w tym że nie wiedzą kogo!

SL 23.07.2020 13:55
Na takich wandali są sposoby i Straż Leśna dobrze wie jakie. Do roboty panowie !!!

no no 23.07.2020 13:45
więcej alkoholu - bo co po nim robić jak się z chłopakami jest a nie z laskami, to albo między sobą się napierdzielać albo coś rozpierdzielać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HubertTreść komentarza: Proszę zwrócić uwagę na strukturę wydatków: 89% środków z SAFE ma trafić do polskiego przemysłu. Rząd nie tylko kupuje broń, ale buduje potęgę technologiczną w kraju. Finansowanie Borsuków, Krabów czy Piorunów z unijnych preferencyjnych funduszy to majstersztyk, który odciąża bieżący budżet państwa.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 00:34Źródło komentarza: Projekt zbrojenia polskiej armii przyjęty po awanturze w Sejmie. PiS i Konfederacja przeciwko programowi SAFEAutor komentarza: jasneTreść komentarza: Cytat: GIF wezwał podmiot odpowiedzialny za produkt leczniczy Solpadeine do wskazania, czy wykorzystanie nazwy leku w utworze nastąpiło za jego wiedzą i zgodą. W odpowiedzi spółka poinformowała, że nazwa produktu została użyta bez jej wiedzy, zgody ani upoważnieniaData dodania komentarza: 14.02.2026, 00:31Źródło komentarza: Czy raper nielegalnie reklamuje leki? Taco Hemingway pod lupą GIFAutor komentarza: psiarzTreść komentarza: Na dole nie jest lepiej.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 00:30Źródło komentarza: Psia plaga w centrum Gryfina: Trawniki jak pole minowe, a w skrzynkach... pustki. Czas na zmiany?Autor komentarza: nom_93Treść komentarza: Zjawisko halucynacji AI w połączeniu z celową dezinformacją tworzy mieszankę wybuchową dla debaty publicznej. Jeśli systemy potrafią generować przekonujące, kłamliwe narracje o osobach publicznych czy urzędnikach, stoimy przed ryzykiem całkowitego paraliżu informacyjnego. Bez systemowych mechanizmów weryfikacji treści (np. cyfrowe znaki wodne), obywatele stracą resztki zaufania do jakichkolwiek komunikatów cyfrowych.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 00:27Źródło komentarza: Nagie zdjęcia z AI i dramat 15-latki: System zawodzi ofiary cyfrowej przemocy
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama