Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 13 lutego 2026 23:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od dziś utrudnienia w ruchu

W związku z pracami prowadzonymi przez wykonawcę przebudowy węzła drogowego Szczecin Kijewo na jezdni DK10 w stronę Szczecina przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną ulic Kurza, Niedźwiedzia i Zwierzyniecka od środy 12 sierpnia będą wprowadzone dodatkowe utrudnienia w ruchu. Przed skrzyżowaniem od strony Stargardu zostaną wyłączone z ruchu dwa prawe pasy jezdni.
Od dziś utrudnienia w ruchu

Utrudnienia nie będą wprowadzane w godzinach wzmożonego ruchu - od 7 do 18. Roboty powodujące powyższe utrudnienia mają potrwać do 24 sierpnia.

W czasie obowiązywania utrudnień zalecamy korzystanie z węzłów drogowych Szczecin Dąbie i Szczecin Podjuchy w celu dojazdu do centrum Szczecina.

 

Prace poza godzinami szczytu

Utrudnienia będą wprowadzane od godziny 18 do godziny 7 rano. W związku z tym dodatkowych utrudnień w godzinach największego ruchu być nie powinno.

 

Zmiany na obecnej jezdni DK10

Realizacja nowego układu drogowego wiąże się z koniecznością wprowadzania szeregu zmian na istniejących jezdniach. W wypadku fragmentu DK10 przed skrzyżowaniem z ulicami Kurza, Niedźwiedzia i Zwierzyniecka konieczne będzie wykonanie korekty jezdni w celu uzyskania odpowiedniego miejsca dla umieszczenia ekranów akustycznych po północnej stronie DK10, które będą zabezpieczały okoliczne zabudowania przed nadmiernym hałasem.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.08.2020 08:23
Komentarz usunięty

Józek 12.08.2020 15:34
U rudego ma koronę jak nic

PRZEWIDUJĘ 12.08.2020 11:57
TO W WEKND BEDZIE ARMAGEDON!

Ghj 12.08.2020 09:59
Ciekawe co z luzycka rozwalona dróżka nikt nic nie robi. Brawo!!! Aż z braku wody zafundował bym wykonawcą złoty deszczyk.

józek 12.08.2020 09:46
No to zapowiada się armagedon

Załamany i wściekły 12.08.2020 09:33
Napiszcie lepiej czemu na Górnym Tarasie od 9 rano nie ma wody. Znów awaria ? Co robi Sawaryn i jego wicki ? Jest rano , prawie 30 stopni Celcjusza , jestem klejący od potu i brudny. A na Wrota Gryfina nie można się dostać. Totalny brak jakiejkolwiek informacji. Co za nieudolna ekipa. Może telewizja ich ożywi ? Polsat już tu jedzie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: VittTreść komentarza: Największym wyzwaniem, co pokazała sprawa 15-latki, jest interpretacja pojęcia „przetwarzania danych”. Jeśli organy ścigania uznają, że wizerunek wygenerowany syntetycznie (nawet na bazie prawdziwego zdjęcia) przestaje być daną osobową, otwieramy furtkę do bezkarnej cyberprzemocy. Potrzebujemy pilnej aktualizacji wytycznych dla prokuratury, które jasno wskażą, że biometryczna tożsamość człowieka jest chroniona niezależnie od techniki jej zmanipulowania.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 22:33Źródło komentarza: Nagie zdjęcia z AI i dramat 15-latki: System zawodzi ofiary cyfrowej przemocyAutor komentarza: MeloTreść komentarza: Brawo za włączenie przedstawicieli biotech. To branża o ogromnej marży, która może być nowym silnikiem naszego PKB.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 22:28Źródło komentarza: Misja Przyszłość: Polska elita technologiczna bierze się za kosmos i AIAutor komentarza: omnisTreść komentarza: Problem nie leży w samej wycince, a w etyce sprawowania mandatu. Jeśli osoba decyzyjna forsuje zmiany w infrastrukturze, które bezpośrednio poprawiają jej komfort życia lub dojazdu, zawsze pojawia się podejrzenie o prywatę. Dlaczego akurat ta droga? Czy inne odcinki w gminie, będące w znacznie gorszym stanie lub bardziej niebezpieczne, również doczekały się takiej uwagi? Brakuje tu jasnego komunikatu, dlaczego ten konkretny odcinek stał się priorytetem właśnie teraz.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 22:26Źródło komentarza: Zgodził się na wycięcie drzew przy drodze, którą dojeżdża do pracyAutor komentarza: radnyTreść komentarza: Zanim zaczniemy linczować za wycinkę, warto spojrzeć na to z perspektywy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Stare drzewa w skrajni drogi, szczególnie przy wąskich trasach dojazdowych, to realne zagrożenie – nie tylko przez ryzyko uderzenia w pień, ale też przez spadające konary podczas wichur, które w naszym regionie są coraz częstsze. Jeśli decyzja była podparta opinią dendrologiczną, to fakt, że radny tamtędy jeździ, jest drugorzędny. Ważne, żeby w miejsce wyciętych drzew pojawiły się nowe nasadzenia, ale w bezpiecznej odległości od asfaltu.Data dodania komentarza: 13.02.2026, 22:25Źródło komentarza: Zgodził się na wycięcie drzew przy drodze, którą dojeżdża do pracy
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama