Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 25 lutego 2026 05:53
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Matizem uciekał przed policją. Wpadł do rowu

Ktoś uciekał autem przed policją do lasu. Potem słychać było wycie syreny. W tamtym kierunku jechały dwa wozy strażackie i pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, był wypadek. Tamten samochód wjechał do rowu. To było w niedzielę 4 października 2020 r. około godz. 20 w Lisim Polu (gm. Chojna) – informują nas czytelnicy.
Matizem uciekał przed policją. Wpadł do rowu

Autor: dost.

Jak się okazuje, kierowca samochodu marki Deawoo Matiz nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. W pewnym momencie kierowca matiza stracił panowanie nad kierownicą i auto wpadło do rowu.

Podróżujący matizem byli nietrzeźwi. Kierowca próbował uniknąć odpowiedzialności, jednak teraz usłyszał, że nie tylko zostanie ukarany za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale także za niezatrzymanie się do kontroli i próbę ucieczki oraz spowodowanie kolizji drogowej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

hm 07.10.2020 01:48
w tle muzyka z Benny Hilla...

no tak 07.10.2020 09:35
Pasuje jak ulał.

Zgr 05.10.2020 20:52
Miał wyobraźnie zwyrol na hulajnodze by go dorwał

Babcia 05.10.2020 20:10
Komentarz zablokowany

Knagulec 05.10.2020 19:30
Przegumować te łajze i pajda

nie mogę 05.10.2020 18:37
Mafiozo z matiza hahaha

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: stary wilkTreść komentarza: Stary cwaniak zastawił na gości pułapkę żeby nie było tylko ze on sobie robi zdjęcia pod germańskim pomnikiem z niemieckimi orłami.Data dodania komentarza: 25.02.2026, 00:29Źródło komentarza: Prowokacyjna propaganda pruskiego militaryzmu? Burmistrz Tkacz ośmiesza gości - włodarzy?Autor komentarza: regionalistkaTreść komentarza: Warto zauważyć, że Germania to nie jest "ładny obrazek", ale figura propagandowa z okresu intensywnej germanizacji Polaków. Umieszczenie jej w centralnym punkcie gabinetu bez żadnego krytycznego komentarza jest de facto nobilitacją tamtych wartości. Czy to naprawdę przekaz, jaki chcą słać Mieszkowice?Data dodania komentarza: 25.02.2026, 00:25Źródło komentarza: Prowokacyjna propaganda pruskiego militaryzmu? Burmistrz Tkacz ośmiesza gości - włodarzy?Autor komentarza: hmmTreść komentarza: Modernizacja sieci podziemnej to proces żmudny i brudny, rozumiem to. Jednak bezpieczeństwo uczestników ruchu jest kluczowe. Wjazd samochodem osobowym między pracujące koparki to sytuacja niedopuszczalna.Data dodania komentarza: 25.02.2026, 00:20Źródło komentarza: Komunikacyjny paraliż w Moryniu. Kierowcy w pułapce średniowiecznego układu ulicAutor komentarza: ze SzczecinaTreść komentarza: 20 lat tradycji robi wrażenie. Szacun dla ekipy za trzymanie poziomu przez tyle lat.Data dodania komentarza: 25.02.2026, 00:17Źródło komentarza: Program Włóczykija 2026. Smaki tradycji i zapach przygody
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama