Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 03:52
Reklama
Reklama

Pił i miał zakaz prowadzenia pojazdów. Wpadł ponownie

51-latek za nic miał aktywny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Dopiero policyjna kontrola uniemożliwiła mężczyźnie dalszą jazdę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nakaz został nałożony za wcześniejsze kierowanie w stanie nietrzeźwości. Teraz mężczyzna znowu odpowie przed sądem.
Pił i miał zakaz prowadzenia pojazdów. Wpadł ponownie

Autor: Policja (arch.)

-Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Ford ujawnili, że 51-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie – informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 22 lutego 2021 r. ok. godz. 18.20 w Chojnie na ul. Mieszka I. Policyjne kontrole mają m.in. na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Cel ten jest osiągany między innymi poprzez eliminowanie z ulic tych, którzy pomimo wcześniej spożytego alkoholu decydują się prowadzić samochody.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pewne 24.02.2021 09:58
Mądrością nie grzeszy...

456 23.02.2021 16:59
Ach te pisiory myślą, że są bezkarni.

pytam 23.02.2021 17:10
Który to konkretnie?

Gumowiec 24.02.2021 08:53
Knagulec

Clara 25.02.2021 11:36
A skąd wiesz, że ten Pan był w PIS-e . Rozum Tobie odebrało , nie pij tyle bo już masz dziury w mózgu a będzie jeszcze gorzej.

raczej 23.02.2021 16:12
Jego prawo jazdy przejdzie do historii.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TeresaTreść komentarza: Dziękujemy Lence Szkolnickiej i Mikołajowi Lisowskiemu za super prowadzenie! A ten kabaret z udziałem nauczycieli był hitem! Pamięć o przeszłości, ale z humorem – tak trzymać!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:33Źródło komentarza: Mieszkowice świętowały 80 lat! Szkoła im. Mieszka I łączy pokolenia i patrzy w przyszłośćAutor komentarza: mieszkam w NiemczechTreść komentarza: Idealne Wprowadzenie w Święta! Takie wydarzenie to najlepszy sposób, żeby oderwać się od przedświątecznej gonitwy. Zapach korzennych przypraw, radosna wrzawa i wspólne celebrowanie – tego właśnie potrzebujemy, aby poczuć najpiękniejszy okres w roku!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:31Źródło komentarza: Powrót do korzeni na pochyłym rynku. Jarmark połączył średniowieczną tradycję ze świąteczną magiąAutor komentarza: ale...Treść komentarza: Ale dobrze było spotkać się z dawnymi współpracownikami – dyrektor Sobolewska, Ochęcki, Świerczyńska... To my, nauczyciele, tworzyliśmy te 80 lat. Wzruszyłam się...Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:15Źródło komentarza: Mieszkowice świętowały 80 lat! Szkoła im. Mieszka I łączy pokolenia i patrzy w przyszłośćAutor komentarza: za dużoTreść komentarza: Aż dwa pożary śmietników w Gryfinie w ciągu jednego dnia to chyba za dużo. Może czas na lepsze, zamykane wiaty i edukację sąsiadów? No i te dwa drzewa na drodze... to też znak, że zarządcy dróg powinni zadbać o przycinkę w pasie drogowym, zanim dojdzie do tragedii!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 01:12Źródło komentarza: Tydzień pod znakiem akcji. Straż pożarna podsumowuje zdarzenia
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama