Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 01:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tu przewróciła się cysterna

Duże straty w poboczu powstały po wywróceniu się cysterny w ciągu drogi krajowej nr 31. Przypomnijmy, że katastrofę spowodował pijany kierowca. Okazuje się, że nie tylko chodnik zostanie naprawiony, ale powstanie dodatkowy ciąg pieszy.
Tu przewróciła się cysterna

Do wypadku cysterny doszło w miejscowości Dębogóra.

O katastrofie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/40308,pijany-kierowca-cysterny-spowodowal-katastrofe-zdjecia

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

figurka 18.04.2021 17:53
Należy obok chodnika postawić jakąś drewnianą figurkę świętego to będą uważać, w końcu to Kraj Katolicki, jest pełen miłosierdzia bożego do bliźniego...Amen.

piła 18.04.2021 12:38
Brawo dla pana wójta, który szybko zareagował.

nożyce 18.04.2021 12:55
A co ma wójt do właściciela drogi krajowej?-wojewody. Czy to miejsce gmina naprawia?

Alkofans 18.04.2021 10:59
Typ jest współwłaścicielem firmy w której jak widać sam jeździł :) Z ubezpieczalni "nie pójdzie" bo Pan jechał pod wplywem:) :) :) :) :)

w oparach benzyny 17.04.2021 22:09
Z PRACY GO NIE ZWOLNIĄ bo ponoć to sam szef jechał na oparach

krostek 17.04.2021 23:41
Szef czego?

tak sądzę 17.04.2021 21:07
Pewno z ubezpieczalni idzie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaŻyczenia świąteczno-noworoczne PGE (17.12.2025-07.01.2026)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Górny TarasTreść komentarza: Ksiądz, który ma córkę i kupuje jej mieszkania za pieniądze z oszustw podatkowych... To brzmi jak scenariusz kiepskiego serialu kryminalnego, a to wydarzyło się naprawdę na warszawskim Bródnie. Brak słów na taką hipokryzjęData dodania komentarza: 18.12.2025, 00:19Źródło komentarza: Ksiądz organizował oszustwa dotyczące skarbówki. Swojej córce i jej matce kupił dwa mieszkaniaAutor komentarza: dolarTreść komentarza: Warto zapytać na piątkowej sesji, ile ta "operacja" kosztowała podatników. 6-7 ludzi i ciężki sprzęt do zniszczenia czegoś, co rosło kilkaset lat i pracowało za darmo. Najgorsze, że to dopiero początek wydatków, bo teraz te drzewa będą wymagały corocznych poprawek i kontroli. To nie jest gospodarność, to wyrzucanie pieniędzy w błoto i niszczenie wspólnego mienia.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 00:18Źródło komentarza: Betonowa duma czy dendrologiczny wyrok? „Rzeź” lip na rynkuAutor komentarza: zastanawiam sięTreść komentarza: Czy te kary są naprawdę za małe, że ludzie nadal ryzykują życie swoje i innychData dodania komentarza: 18.12.2025, 00:15Źródło komentarza: Nocny rajd przerwany przez policję. 28-latek z promilami zatrzymany w centrum miastaAutor komentarza: prawnik_in_speTreść komentarza: Weryfikacja termowizyjna to śliski temat. Wystarczy słaba izolacja dachu w nieużytkowym strychu, żeby dron pokazał ciepło. I co? Biegły będzie udowadniał, że tam mieszkam, bo ucieka mi ciepło przez dziurawy dach? Szykuje się fala odwołań do SKOData dodania komentarza: 18.12.2025, 00:14Źródło komentarza: Gminy zaczęły używać dronów i zdjęć satelitarnych by sprawdzić naszą posesję. Słone koszty
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama